Skoči na vsebino

IPB

Slika

Tekmovanja V Digitalni Fotografiji (predlogi)

Odgovorov v temi: 125

#1 Nejc

Nejc

Iznajdljivec

• Moderators
  • 983 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Krško

Objavljeno 18 februar 2010 - 21:35

Malo razmmišlam in če imamo že grafična tekmovanja ne vem zakaj se ne bi naredila še za fotografijo? Mislim da bi bila stvar lahko v redu... pove se nek motiv ali kaj podobnega in zberemo nekaj slik ter glasujemo... kaj pravite? bi sodelovali? to bi bilo verjetno bolj za zabavo, če bo kdaj kakšna nagrada pa tolk bolše :clap2:

malo povejte svoje mnenje...

po mojem bi bila stvar super, ker mislim da se nas tule karnekaj ukvarja s fotografijo... :D

#2 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 100 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Računalništvo in tek na pretek. :)

Objavljeno 18 februar 2010 - 21:46

Seveda. Bomo pa organizacijo prepustili abruzzi-ju. Motiv? Zdaj, ko je tak čas bi lahko bil motiv zimske radosti ali če bo lepše vreme prebujanje narave. :clap2:

#3 mprox

mprox

Gospod s kravato

• Members
  • 1 067 objav

Objavljeno 19 februar 2010 - 10:38

Super ideja. Zdaj trenutno je za fotografijo res zanič vreme, čeprav slike iz arhiva ne bi škodile :clap2:
Ali se meni zdi ali so taka tekmovanja že bila? :D

#4 Nejc

Nejc

Iznajdljivec

• Moderators
  • 983 objav

Objavljeno 21 februar 2010 - 10:19

Super ideja. Zdaj trenutno je za fotografijo res zanič vreme, čeprav slike iz arhiva ne bi škodile :clap2:
Ali se meni zdi ali so taka tekmovanja že bila? :D

neki je blo ja, ampak ne vem zakaj je vse umrlo?

drugače pa bi blo bolj zanimivo videti, nove fotografije, ne iz arhiva... ker bi se tko dejansko bol potrudl, pa mogoče koga spravl iz stanovanja da naredi res dobro fotko, ne nekaj iz arhiva... bi se pač exif podatki preverl pred glasovanjem... kaj pravte? :P

#5 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 720 objav
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 24 februar 2010 - 08:45

Zakaj pa ima veze če sem sliko poslel lani ali danes? Slika je še vseeno moj "produkt".

#6 Nejc

Nejc

Iznajdljivec

• Moderators
  • 983 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 12:48

Zakaj pa ima veze če sem sliko poslel lani ali danes? Slika je še vseeno moj "produkt".

no to je res... sej sm predlagal da bi tko blo... nekak bi se prpravl do tega da bi šli poslikat stvar zdej... bolj je zanimivo kot da nekdo da sliko izpred nekaj let... čeprav bi bile tako sliek verjetno veliko bolše če bi jih vlekli iz arhiva kot če bi bil prisiljen it nekaj posnet "na hitr"...

#7 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 720 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 20:16

Saj zato ravno, včasih pač ne gre in ne gre posnet dobre slike.

#8 mprox

mprox

Gospod s kravato

• Members
  • 1 067 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 21:16

Tistemu, ki se res gre za to in, da rad slika, verjetno ne bo kar pobral slike iz arhiva ampak bo poskusil nardit kakšno novo :clap2: Če pa ne uspe jo pač potegneš iz arhiva, če je tam :D

#9 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 100 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 21:27

Saj zato ravno, včasih pač ne gre in ne gre posnet dobre slike.

Ali pa nimaš ravno kaj dosti časa imaš pa zelo dobro sliko od prejšnjega leta. :D Nič... pobje. Tematika naj velja in mislim, da ne bo nihče uporabil arhiva saj, kar ima dobrega je že itak nekje na spletu pokazal. Zmenimo se in bi lahko tekmovanje glede na zahtevnost tematike raztegnili na en mesec časa. Recimo ves naslednji mesec ali pa od 15.3. pa do 15.4., če komu tako bolj odgovarja. :clap2: Če bo tekmovanje, sem jaz 100% zraven.

#10 jodlajodla

jodlajodla

Sufler

• Members
  • 247 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 21:54

Medicius, tudi meni bi ustrzal ravno tak datum :clap2: Sicer pa se s svojimi "sposobnostmi" in opremo pridružujem, če bo potekalo tekmovanje :D

#11 mikimiška

mikimiška

Vajenec

• Members
  • 312 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 22:26

Za datum je meni osebno vseeno.
Imam pa en predlog, da bi prvo bila tema Zimske radosti ali kaj temu podobnega,
In nato Pomlad se prebuja
Kajti menim, da na obe temi lahko nastanjejo res čudovite fotografije zato bi bilo škoda izpustiti temo o snegu, ker ga kmalu nebomo več videli :'( .
Vsekakor pa se bom udeležil tekmovanja.

#12 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 100 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 22:29

Kajti menim, da na obe temi lahko nastanjejo res čudovite fotografije zato bi bilo škoda izpustiti temo o snegu, ker ga kmalu nebomo več videli :'( .

Ja zdaj je to tako. Pri meni se trenutno pomlad prebuja, drugi pa ima spet meter snega pred vrati. Malo smo prepozni za zimo. Tako je vsaj moje mnenje saj je pred vrati pomlad. :clap2:

#13 Nejc

Nejc

Iznajdljivec

• Moderators
  • 983 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 22:33

Ja zdaj je to tako. Pri meni se trenutno pomlad prebuja, drugi pa ima spet meter snega pred vrati. Malo smo prepozni za zimo. Tako je vsaj moje mnenje saj je pred vrati pomlad. :clap2:

ja res odvisno kje si zdej... pr nekomu je morda še zima... ampak če je rok en mesec bo sigurno tut pri njemu že pomlad :D

#14 mikimiška

mikimiška

Vajenec

• Members
  • 312 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 22:39

ja res odvisno kje si zdej... pr nekomu je morda še zima... ampak če je rok en mesec bo sigurno tut pri njemu že pomlad :D

Imate prav, nisem pomisli na to, da sem jaz nekoliko višje doma (koroška), samo jaz pa nemorem slikati kako se pomlad prebuja, kajti imamo še nekaj snega :S.

#15 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 100 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 22:41

Imate prav, nisem pomisli na to, da sem jaz nekoliko višje doma (koroška), samo jaz pa nemorem slikati kako se pomlad prebuja, kajti imamo še nekaj snega :S.

Zato pa bi bil mesec dni časa? :clap2:

#16 Nejc

Nejc

Iznajdljivec

• Moderators
  • 983 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 22:53

hmm... kjer je sonce tut ni pod snegom že kakšen cvetek al pa kej? pogoje maš pol na tematiko res slabše... oz. ne boš mel časa ceel mesec ampak polovico mesca da se vam sneg stopi :clap2: al pa greš na kakšen izlet :D

ne vem... lahko tut kej druga poskusmo, pa damo pomlad nasledn mesec?

#17 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 100 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 22:57

Nejc, prosim preberi ZS. :clap2:

#18 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 720 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 22:59

Pa dajmo dve tematiki hkrati, tisti kateri lahko slikate snežne radosti, jih dajte, tisti pri katerih je pa sneg še samo umazan kupček pa kako pomladno, pa bo. :clap2:

#19 Nejc

Nejc

Iznajdljivec

• Moderators
  • 983 objav

Objavljeno 24 februar 2010 - 23:04

Nejc, prosim preberi ZS. :clap2:

A jaz? moj inbox je prazen?

Pa dajmo dve tematiki hkrati, tisti kateri lahko slikate snežne radosti, jih dajte, tisti pri katerih je pa sneg še samo umazan kupček pa kako pomladno, pa bo. :P

verjetno še najboljše :D

#20 abruzii™

abruzii™

RN - ata Štrumf

• Organizatorji tekmovanj
  • 5 065 objav
  • Kraj:اشعر بالسعادة لانني كنت هناك...

Objavljeno 25 februar 2010 - 09:47

O tekmovanjih je uredništvo RN obveščeno; sedaj se samo še počaka na zeleno luč in veselo na delo!

Prejel odgovor RN uredništva! Objavljena slika

V roku nekaj dni se bo odprlo tudi nagradno tekmovanje v fotografiji!

Odprlo se je novo oz. 1. letošnje tekmovanje v Digitalni fotografiji! Dobrodošli!

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov