Skoči na vsebino

IPB

Slika

Vprašanje

Odgovorov v temi: 3

#1 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2 028 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:LaLaLand

Objavljeno 01 junij 2010 - 20:35

Imam eno zanimivo zadevo, ki me nekoliko bega, ker si ne znam stvari razložiti, zakaj je tako. Všeč mi je bila ena punca, katero sem kontaktiral in se sedaj malo pogovarjava sem ter tja, ampak opažam, da punca govori samo o sebi in ne vpraša nič o meni? :) Kaj to pomeni? Je ne zanimam, pa se z mano pogovarja samo zato, ker je sebi tako všeč ali kaj? Mi zna kdo razložiti? Povem kaj tudi o sebi, ampak o tem nič ne odgovori, nič ne vpraša in nič, samo o sebi govori... Punca je zelo vredu, ampak tale lastnost je moteča.

#2 MIHAc27

MIHAc27

Poročevalec

• Members
  • 614 objav
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 03 junij 2010 - 09:20

Hja če ti ni všeč.. pa poišči drugo.

#3 Jnaez

Jnaez

Raziskovalec

• Members
  • 51 objav

Objavljeno 03 junij 2010 - 10:02

Sicer nisi napisal starosti, da bi vedeli ali si najstnik ali odrasel. :) Moje mnenje je, da je to dober znak v kolikor punca govori veliko o sebi. Predstavljaj si, da ne bi o sebi pripovedovala popolnoma nič. Mislim, da ti ne bi bilo všeč. :o Ne vem, sam nimam izkušenj ampak moje mnenje je, da je to dober znak. Čez čas boš dobil še preveč vprašanj. Spet pa je vse odvisno v kakšnem razmerju sta in ali si najstnik ali odrasel. Spet je vprašanje, ali si oba želita resne zveze ali pa sta skupaj samo za nekaj časa oziroma želita biti skupaj, dokler pač ne prekineta in gresta vsak v svojo smer. :)

Najboljše, da ji morda malenkost namigneš, ali pa še boljše, da ji sam poveš kaj o sebi, tudi, če ona ne vpraša. Ampak to ni slab znak, če ona veliko o sebi. Jaz mislim, da je to dober znak. Je pa res, da je to le moje mnenje. :)

Sicer pa jaz tega ne bi pisal na forum, ampak bi punci direkt povedal. Namreč, jaz bi bil jezen, če bi punca spraševala podobne stvari zame. Sem pač takšen tip človeka, da želim odkritost. :P

#4 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2 028 objav
  • Kraj:LaLaLand

Objavljeno 03 junij 2010 - 21:19

Hvala za odgovore... Mogoče bom pa le spremenil mnenje :)

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov