Skoči na vsebino

IPB

Slika

Mmorpg

mmorpg multiplayer igre online

Odgovorov v temi: 4

#1 Jakob

Jakob

Sufler

• Validating
  • 233 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 19 julij 2012 - 12:51

Katere mmorpg igre igrate? Razmišljam da bi začel igrati ampak se nemorem odločiti katero bi. Pred tem sem poskusil z RuneScape-om, sicer igra mi je ušeč ampak moti me to da je v brskalniku. Poskusil sem tudi Gates Of Andaron, zanimiva igra vendar je zelo malo napisanega, niti wikipedia nima nič o tej igri. Zanimajo me predvsem f2p (free to play) igre. Našel sem tudi slo mmo stran ampak niso tako aktivni, glede na njihov forum (mmoslo.si). Je pa tudi zanimiva spletna stran z gameplay-i, in review-i (mmorpg.com).

#2 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Moderators
  • 947 objav
  • Spol:Moški
  • Interesi:Photoshop, Bloganje... pa še kaj se najde ;)

Objavljeno 20 julij 2012 - 17:44

Nekaj časa sem s frendom igral tako za foro GrinderScape isto, kot runescape, a mnogo bolje. Vsi "itemsi" so zastonj in maš lahko čez cel ekran + HQ... Potem imaš še Aion, World Of Warcraft private server. Nekaj malega sem tudi WOW špilal, a mi ni bilo ravno všeč...

Še ena, ki je zanimiva. To je pa CABAL, ki jo moraš prej zdownlodati in potem igraš. Probaj mogoče ti bo všeč. ;)

Za več pa nevem.

Lep pozdrav

#3 Jakob

Jakob

Sufler

• Validating
  • 233 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 21 julij 2012 - 17:29

sem začel igrati Runes of Magic, in za enkrat mi je kar ušeč. Hvala za predloge.

#4 exspressrex

exspressrex

nOObie

• Members
  • 15 objav

Objavljeno 08 februar 2013 - 11:05

sem začel igrati Runes of Magic, in za enkrat mi je kar ušeč. Hvala za predloge.

Probaj League Of Legends sicer je MOBA ampak fina :P

#5 bronnkson

bronnkson

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 18 februar 2013 - 04:13

http://secura.e-sim.org/lan.15586/

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: mmorpg, multiplayer, igre, online

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov