Skoči na vsebino

IPB

Slika

Champ. Manager 3

1 odgovor na temo

#1 Zoki Livingroom

Zoki Livingroom

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 21 julij 2012 - 23:01

Pozdravljeni

Garant sem na pravem mestu za to željo.....nekdaj sveta :) smo igrali cele dneve in noči če je le čas dopuščal Championship Manager 3....pred tem smo začeli z dvojko,no vsaj mene so v to povlekli :) kasnejših verzij pa več nisem igral ker je pač čas prinesel tudi druge stvari,plus tega so mi novejše igre postale preveč zakomplicirane,tako grafično kot igralno,zame je pač bila 3 najboljša.....

Če se na kaj spomnim po teh 8-10 letih ali koliko je že od tega, da bi si razen Ski Jump De Luxe 2 še kaj naložil na računalnik je to zagotovo CM3 vendar ker nisem nek frik za računalnike pa da si tole dol vlečem iz neta in podobne - zame akrobacije...

Ima mogoče to kdo enostavno posneto na CD ali bi mi lahko posnel in poslal? Cena? Hvala :))

#2 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 02 avgust 2012 - 00:43

Uh, to je pa bla igra. Čeprav si gledal samo tekst in si predstavljal dogajanje na igrišču, je bila zadeva supr. Sem probal še kasneje se nekako vreči nazaj v te managerske igre, ampak me nikoli ni tako potegnilo notri kot pri CM2 in CM3. Vedno sem hitro odnehal.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov