Skoči na vsebino

IPB

Slika

Težava Z Nepravilnim Delovanjem Računalnika

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 2

#1 xpw33

xpw33

nOObie

• Members
  • 12 objav

Objavljeno 28 julij 2012 - 15:41

Pozdravljeni!
Na kratko bom opisal svoj problem. Ob poslušanju glasbe, igranju videoiger ali ob kakršnemkoli zagonu programov računalnik preneha delovati ( v igri se ne odziva, pri poslušanju se pojavi šum..)To se večkrat zgodi, posebej če imam dlje časa prižgan računalnik. Občasno se težava sama reši (freeza do 20 sekund), največkrat pa ga moram restartat in zagnati preko safe-moda. Računalnik sem formatiral, pa težave nisem odpravil, zato se obračam na vas. Kaj bi lahko bil vzrok, ali pride do pregrevanja? Mislim, da glede iger ni problema, saj je grafična kartica zmogljiva, prav tako imam 4 GB RAM-a. Računalnik sem tudi pregledal z antivirusnim programom in ga tudi mehansko očistil( prah). Hvala za vsak odgovor :pray:

#2 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 156 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 29 julij 2012 - 16:55

Preveri mogoče temperature komponent Lavalys EVEREST programom ali katerim drugim.
Lahko da se računalnik pregreva ali da kakšna komponenta nagaja, kot je disk, ram ali kaj drugega...

#3 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 02 avgust 2012 - 00:28

Tudi meni se zdi, da bi lahko bil problem v pregrevanju. Dober programček za monitoring temperatur je tudi SpeedFan.

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov