Skoči na vsebino

IPB

Slika

Youtube Zatikanje (Štekanje

Odgovorov v temi: 4

#1 kramzla

kramzla

Raziskovalec

• Members
  • 53 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 04 avgust 2012 - 21:40

Če nisem dal v pravo temo se naprej opravičujem.Imam naslednji problem.Ko poslušam glasbo na youtube,če samo premikam miško začne zatikat (štekanje) tako da se skoraj ne da poslušati.Ne smem brskat po drugih zavihkih ali podobno.Miška mora biti popolnoma mirna,da lahko sploh poslušam.Kaj bi bilo vzrok tega saj včasih tega ni bilo.

#2 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 720 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 05 avgust 2012 - 11:16

Kater brskalnik pa uporabljaš?
Ter specifikacije računalnika bi prišle prav.

Jaz imam recimo podoben problem v Google Chrome ko računalnik izklopim iz električnega omrežja,ker mi takrat računalnik preklopi med grafičnimi karticami na manj požrešno in ker ima google chrome grafično pospeševanje, katerega pa ta manj požrešna grafika ne podpira in začne zato video "štekati".

#3 kramzla

kramzla

Raziskovalec

• Members
  • 53 objav

Objavljeno 05 avgust 2012 - 21:06

Uporabljam Google Chrome računalnik je pa star iz leta 2002.Kljub starosti mi to delalo sedaj pa kar naenkrat.Edino če bi Chrome zahteval močnejšo strojno opremo.

#4 drozic1989

drozic1989

nOObie

• Members
  • 8 objav

Objavljeno 09 avgust 2012 - 16:29

Uporabljam Google Chrome računalnik je pa star iz leta 2002.Kljub starosti mi to delalo sedaj pa kar naenkrat.Edino če bi Chrome zahteval močnejšo strojno opremo.

Ne boš verjel, ampak tudi chrome postopoma postaja zelo požrešen. Si poskusil z drugimi brskalniki (mogoče ni kriv hardver) poiskusi s primitivnim IE, Firefox itd. Če tudi tam ne deluje in "šteka" je verjetno kriv hardver. Vseeno poskušaj s kakšnim programom sčistiti registre in pobrisati nesnago z računalnika...
predlagam CCleaner.

Če še vedno ne deluje, je zagotovo hardver.

Drugače pa še ena ideja... Kdaj si nazadnje spihal računalnik // prah? - če "trokira" in zmrzuje malo poglej v ohišje

lp upam na najbolje =)

#5 kramzla

kramzla

Raziskovalec

• Members
  • 53 objav

Objavljeno 12 avgust 2012 - 10:00

Očitno je to res da postajajo ti novi posodobljeni brskalniki res požrešni za stare mlinčke.Sem probal IE pa deluje dobro brez zatikanja.Računalnik čistim vsak mesec enkrat in to ponavadi v nedeljo.Je iz leta 2002 pa mi je do sedaj crknil samo trdi disk vse ostalo je še prvo notri.Deluje pa včasih tudi po 24 ur na dan.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov