Skoči na vsebino

IPB

Slika

Problem - Wd My Passport Geslo

• Please log in to reply
1 odgovor na temo

#1 Tereza Gomboc

Tereza Gomboc

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 02 november 2014 - 11:08

Živjo vsem skupaj,

ker imam težave glede zunanjega diska in nimam pojma, kako jih rešiti, sem se obrnila na vas. Kakšno leto nazaj sem kupila WD My Passport Ultra in ga zaklenila z geslom, vendar samo za druge računalnike, za svojega sem uporabila, da ga ne potrebujem pisati. Medtem pa sem morala na svojem računalniku nalagati novo strojno opremo, vmes pa sem med selitvijo založila CD, ki je prišel zraven zunanjega diska. Prišlo je do tega, da zdaj, ko želim geslo izbrisati, da bi bil moj zunanji disk dostopen vsem računalnikol brez gesla, nikakor ne morem do tega priti, saj brez CD-ja ne morem priti do tega koraka. Rahlo sem živčna, saj kupujem nov računalnik in me skrbi, da sploh ne bom mogla uporabiti svojega zunanjega diska! Prosim za pomoč, mi zna kateri izmed vas malo pomagati? 

Iskreno se vam zahvaljujem!

#2 ngc2392

ngc2392

Govorec

• Members
  • 2 293 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 03 november 2014 - 09:00

citirano iz enega drugega foruma:

You can permanently remove password protection (Until a new password is created) using either WD SmartWare or WD Security depending on the generation of your unit.

If your unit uses WD SmartWare for security, then please open WD SmartWare and unlock your drive. The option will be located under Settings> Drive Settings> Security, It will ask you for your current password, and then it will give you an option named "Remove Security".

If your unit uses WD Security, then please open WD Security and unlock your drive. The option to remove security will become available after this.

Če bo delovalo, pa ne vem...malo še pobrskaj...program je pa tukaj: http://www.wdc.com/w...martwareupdate/

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov