Skoči na vsebino

IPB

Slika

Ideja Za Aplikacijo

Odgovorov v temi: 2

#1 zigakoletnik1

zigakoletnik1

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 09 oktober 2016 - 14:31

Lep pozdrav. Sem 19 letnik. Zaradi sanj sem dobil idejo za aplikacijo, ki bi bila namenjena širši javnosti (večinoma bi pritegnila mlade). Ker se bojim, da bi kdo prekopirali in realiziral aplikacijo kaj več o njej ne bom povedal. Bi pa delovala na enakem principu snapchata vendar drugačna tematika. Zanima me, če obstajajo ljudje oz. skupina ljudi, ki bi v sodelovanju z mano bila pripravljena izvest aplikacijo? Sam nimam glede tega izkušenj imam pa veliko idej. Zanima me, če bi lahko kako vstopil v stik z Outfit7? Videl sem, da je njihovo podjetje odprto za ideje. Res bi bil presrečen vsake pomoči. Hvalaaa, Žiga

#2 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 909 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 09 oktober 2016 - 21:18

Velikokrat vidim podobne prispevke kakor so tvoji.

Razvijalci ponavadi malce čudno gledajo nekoga ki trdi da imajo resno dobro idejo in da bi rad za nek delež to tudi za njega razvili.

Najbolje se ti splača idejo ali patentirati ali deloma na slovenskemu trgu zaščititi tako da idejo podrobno opišeš in si pošlješ na svoj naslov priporočeno in je ne odpreš. (Ni najboljša stvar samo na sodišču v SLO bi mogoče kaj dokazal s tem).

Izkušeni razvijalci ti ne bodo šli zastonj razvijati aplikacijo ampak če si sam prepričan v svojo idejo lahko varčuješ nekaj mesecev in delaš, s tem nekoga plačas da ti razvije aplikacijo do neke stopnje katero potem predstaviš potencialnim investitorjem.. Ljudje velikokrat ne vidijo koliko dela in znanja mora biti vloženo v realizacijo neke idejo ki se jim zdi enostavna.

http://outfit7.com/ideas/

Ne vem če boš dobil kakšen boljši kontakt kakor na zgornjem linku.

Osebno ti svetujem da najdeš kakšne startup krožke v kakšnem večjem mestu v SLO in jim pitchaj svojo idejo mogoče ti uspe celo kreirati lasten tim.

#3 zigakoletnik1

zigakoletnik1

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 10 oktober 2016 - 11:37

Velikokrat vidim podobne prispevke kakor so tvoji.

Razvijalci ponavadi malce čudno gledajo nekoga ki trdi da imajo resno dobro idejo in da bi rad za nek delež to tudi za njega razvili.

Najbolje se ti splača idejo ali patentirati ali deloma na slovenskemu trgu zaščititi tako da idejo podrobno opišeš in si pošlješ na svoj naslov priporočeno in je ne odpreš. (Ni najboljša stvar samo na sodišču v SLO bi mogoče kaj dokazal s tem).

Izkušeni razvijalci ti ne bodo šli zastonj razvijati aplikacijo ampak če si sam prepričan v svojo idejo lahko varčuješ nekaj mesecev in delaš, s tem nekoga plačas da ti razvije aplikacijo do neke stopnje katero potem predstaviš potencialnim investitorjem.. Ljudje velikokrat ne vidijo koliko dela in znanja mora biti vloženo v realizacijo neke idejo ki se jim zdi enostavna.

http://outfit7.com/ideas/

Ne vem če boš dobil kakšen boljši kontakt kakor na zgornjem linku.

Osebno ti svetujem da najdeš kakšne startup krožke v kakšnem večjem mestu v SLO in jim pitchaj svojo idejo mogoče ti uspe celo kreirati lasten tim.

Najlepša hvala, da si si vzel čas. Bom naredil nekaj v tem stilu. 

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov