Skoči na vsebino

IPB

Slika

Gps Tracker

gps sledenje tracker

Odgovorov v temi: 3

#1 superboy

superboy

Pomagač

• Members
  • 439 objav

Objavljeno 11 oktober 2016 - 09:25

Lep pozdrav. Obračam se na vas, ker enostavno ne oz. ne znam najti odgovora na moje vprašanje. In sicer zanimam se za nakup GPS tracker-ja. uporabljal bi ga za sledenje psa v gozdu. na internetu je ogromno proizvodov pri katerih je potrebno vstaviti SIM kartico in posledično plačati naročnino. zasledil sem proizvod Trackr bravo za katerega pa ne potrebuješ SIM kartice. Ni mi pa jasno kako stvar deluje oz. ali je stvar sploh zanesljiva. Zanima me ali deluje tudi v gozdu, ali samo v mestih. če ima kdo s takimi GPS trackerji izkušnje, bi ga lepo prosil da mi odgovori. 

Hvala. 

#2 Justin.Forfunky

Justin.Forfunky

Raziskovalec

• Members
  • 62 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 11 oktober 2016 - 14:33

Na njihovi spletni strani piše, da deluje širom sveta. Najbrž zato, ker so sateliti zgoraj v krožnici.

#3 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 903 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 11 oktober 2016 - 20:39

Ne vem če je ta produkt ravno to kar iščeš  zaradi spodnjega opisa.

If an item goes missing, TrackR's Crowd GPS network will help you find it. When another user of the TrackR app comes within 100ft range of your lost item, you will receive a GPS update of where your item is.

Ima deloma omejen range, SIM pa sumim da je zato da ti pošlje SMS ali se poveže na internet in posreduje GPS podatke. Glede na to da moraš biti v okolici 30m sumim da je za SMS. Ne deluje chipolo na podoben princip?

Če boš za psa boš mogel vzeti najbrž kaj bolj za namenjeno striktno za hišnega ljubljenčka. Na hitro sem našel kar nekaj kandidatov samo ne vem na kakšen način spremljajo.

#4 Lan.Dolenc

Lan.Dolenc

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 13 oktober 2016 - 19:40

Ta bo delala samo cesi si ti ali nekdo drug, ki uporablja enakega v bližin 20 metrov, saj se povezuje z bluetoothom. Torej v gozdu imaš zelo malo možnosti da bi to lociral.

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: gps, sledenje, tracker

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov