Skoči na vsebino

IPB

Slika

Hdd Wd 500Gb Ne Dela

Če je že oz ali se da nekako.

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 4

#1 Dragan Lepi

Dragan Lepi

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 17 december 2016 - 16:37

Pozdravljeni računalniški mojstri...

Moj HDD ima že cca 20k delovnih ur in je nekaj crknilo v njem... Pri zagonu se sliši da se je zagnal se sliši glava katera se premika in nato se ugasne. To je vse od njega...Probal sem ga priklopiti kot zunanji HDD  nekaj v nadzorni plošči vendar ga ni nikjer videti  kot priklopljena strojna oprema...Na njemu je veliko filmov in slik bolj si želim slike prenesti na drugi HDD kot vse ostalo. Obstaja kak program oz način da pridem do slik.

Na sumu imam da je matična plošča na HDD šla v k....

#2 Justin.Forfunky

Justin.Forfunky

Raziskovalec

• Members
  • 64 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 18 december 2016 - 13:00

Na spletu je veliko videov na temo zvoki iz trdega diska. Če imate še kakšen drug enak disk, poskusite z zamenjavo elektronskega vezja. Ne vklapljajte diska dokler ohišje ni zopet zaprto.

#3 MIHAc27

MIHAc27

Iznajdljivec

• Members
  • 897 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 19 december 2016 - 09:06

Probaš ga lahko dati v zmrzovalnik čez noč. Drugače pa napake softwersko ne boš odpravil. 

Če malo vseeno shodi, kopiraj takoj slike, ker zna hitro spet nehat.

#4 Dragan Lepi

Dragan Lepi

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 20 december 2016 - 10:46

Ma super bi bilo če bi ga v sistemu lahko videl. Ko PC prižgem slišim da začne brnet kot vsaki disk, se sliši ko se glava premika in itd... med tem se sistem vzpostavi in ko pridem do mamizja oz nadzorne plošče ga ni nikjer videti oz je kot ne priključena naprava....

#5 MIHAc27

MIHAc27

Iznajdljivec

• Members
  • 897 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 20 december 2016 - 14:34

Probaš lahko finto, ki sem ti jo opisal, ampak če ne bo pomagala... ostanejo samo še firme za reševanje podatkov, ki pa ne bodo poceni.

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov