Skoči na vsebino

IPB

Slika

Windows 10 V Podjetjih

Windows 10

Odgovorov v temi: 5

#1 Matic Seslar

Matic Seslar

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 05 november 2015 - 10:38

V novicah sem zasledil tale tečaj bit.ly/win10wt. Gre se za Windows 10 tečaj za IT strokovnjake. Mislite da bi se ga bilo vredno udeležiti? Res je, da je brezplačen ampak koliko se Windows 10 sploh že uporablja v večjih podjetjih? Je tukaj kakšen IT ki v podjetju že uporablajte Win 10 in ali ste imeli kakšne težave pri implementaciji?

#2 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 048 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 06 november 2015 - 10:27

Čedalje bolj se uporablja 10. Mi ga na nove računalnika kar dajemo. Je pa res hitro kaka težava. Nepodprt gonilnik, nadgradnje so itak včasih zgodba zase (nedelujoč LAN) pa še bi se kaj našlo...

#3 marko.luzar1

marko.luzar1

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 17 december 2015 - 23:16

zanima me če je kdo bil na omenjenem tečaju........ in če je kaj novega izvedel oz. če  splača iti...

LP 

#4 Patrik Rubin

Patrik Rubin

nOObie

• Members
  • 14 objav

Objavljeno 17 januar 2016 - 08:22

jaz ti ga svetujem.. sem osebno bil na tem tečaju.. dobiš razne liste kjer maš vse opisano in brošure.. izveš vse o windows 10 ga namestiš in konfiguriraš..  itd..

svetujem ti da greš, za zdaj je še brezplačen.. kot je omenil Mihac27 se windows 10 če dlje vedno bolje uporablja, podpora za windows 7 in 8 bo hitro padla manj kot 3-4 leta pa več ne bo podpore in boš potem "prisiljen" nadgraditi na desetko, to pa zato ker ne bodo razvili novega sistema do leta 2020-25

ti kar pejdi..

#5 marko.luzar1

marko.luzar1

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 20 februar 2016 - 00:24

Patrik imel bi eno prošnjo.....očitno tega tečaja ne bo več........A bi se dalo nekak dobit te liste pa brošure, da se lotim še mal sam.......mam mal težav pri konfiguraciji z uporabniki u omejenimi pravicami.........

Hvala za odgovor. 

#6 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Krško

Objavljeno 20 februar 2016 - 07:02

Poglej če je na MVA kaj koritnega zate.

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: Windows 10