Skoči na vsebino

IPB

Slika

Cafago

Odgovorov v temi: 4

#1 gmocnik

gmocnik

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 10 oktober 2018 - 21:27

Ne vem zakaj objavljate članke na temo poceni izdelkov v spletni trgovini CAFAGO???? Vaša objava me je prepričala, da sem brez preverjanja verodostojnosti/zanesljivosti trgovine naročil en USB ključek. Prejel sem ga, a ključ ne deluje, računalnik ga ne razpozna. Pisal sem jim ene par emailov na service@cafago.com, a kot kaže sem vrgel stran na srečo le 10 EUR, a še to je preveč za to. Ima še kdo slabe izkušnje s to trgovino. Sedaj, ko sem preverjal po netu (https://en.pandachec.../cafago#reviews), sem našel še druge, ki so bili ogoljufani in zelo kritični do tega trgovine!

Lp

Komentar uredništva:

Denarna sredstva so bila uporabniku vrnjena. Je pa potrebno iti skozi postopek. Ker gre za ustaljeno in dobro prakso podjetja, jih v uredništvu podpiramo.

#2 Yest

Yest

nOObie

• Members
  • 24 objav

Objavljeno 14 oktober 2018 - 12:59

Pol se pravi, da imam jaz srečo, ker mi oba (64GB), ki sem ju kupil, trenutno še delujeta.   :)

Btw, a si ga probal še na kakšen drug usb vhod priključit?

#3 gmocnik

gmocnik

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 15 oktober 2018 - 06:36

Sem in še na treh drugih računalnikih ...

#4 sibyte

sibyte

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 15 oktober 2018 - 15:17

Zakaj si vrgel vstran denar? Če si bil pameten si plačal s PayPal-om.

Zadevo rešiš tako, da greš na PayPal odpreš zahtevek, priskrbiš zahtevane podatke in dokaze ter zahtevaš vračilo kupnine.

Težava rešena.

#5 gmocnik

gmocnik

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 22 oktober 2018 - 08:49

Sem plačal preko PayPala, nisem pa vedel za ta zahtevek ... sem se zmenil direkt s Cafagom, da so mi vrnili 7 EUR od 10-tih ... naj jim bo za 3 EUR ...

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov