Skoči na vsebino

IPB

Slika

Nakup Prenosnika

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 3

#1 bronski

bronski

nOObie

• Members
  • 14 objav

Objavljeno 15 april 2019 - 09:35

Pozdravljeni sem pred nakupom prenosnika za osnovnošolca 1.razred keteri prenosnik priporočate gledal sem Lenovo,DELL ter tiskalnik kateri ima barve za dolivati skratka bil naj bi za igranje kakšne igrice delo za osnovno šolo ter tiskanje in za nekaj let za vse skupaj bi dali 500 EUR.

#2 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 057 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 16 april 2019 - 08:04

Jaz bi razmišljal o čem takemle:

https://www.mimovrst...y0016nm-4ug21ea

Pa še tiskalnik dobiš brezplačno. Drugače za šolo se računalnik skoraj nič ne rabi do 5-6 razreda. Tudi tiskalnik za tisti 1 plakat na leto, je vsaj meni škoda kupovat, raje v službi sprintam ali na printboxu. Če kupiš tiskalnik na tinto, je treba vsake toliko kaj sprintat, drugače se posušijo glave (npr. 1 list na 2 tedna).

Drugače glej da ima vsaj i3 procesor. I5 bi bil še bolje ampak za 500€ se ravno začnejo. Obvezno SSD disk. Bo pa to bolj za osnovne igre, ne kake hude nove naslove.

#3 newagematerial

newagematerial

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 04 junij 2019 - 09:01

Jaz vam priporočam tega Lenovo - dobra specifikacija in ugodna cena > http://www.secondopt...ifra=80XH01PVPG  i3 procesor, ločena grafična kartica (kar pomembno pri igercah) za 370eur

Treba še samo dodati SSD disk (30 eur doplačila na tej strani, toliko da se windows gor naloži). 

Zdaj za kakšne enostavne igerce bo zadostovalo. Če pa je potrebno kaj zahtevnejše pa boste potrebovali i5 procesor. 

http://www.secondoption.si/

#4 info

info

nOObie

• Members
  • 3 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 21 junij 2019 - 19:18

Pozdravljeni sem pred nakupom prenosnika za osnovnošolca 1.razred keteri prenosnik priporočate gledal sem Lenovo,DELL ter tiskalnik kateri ima barve za dolivati skratka bil naj bi za igranje kakšne igrice delo za osnovno šolo ter tiskanje in za nekaj let za vse skupaj bi dali 500 EUR.

Pozdravljeni! 

Za igranje iger boste težko našli prenosnik do te cene. Lahko vam ponudim odličen prenosnik, ki bo zadovoljil vse vaše potrebe z Novo torbo. Računalnik je še vedno v garanciji in sicer 3 LETA na SE ZGODI. Torej tudi če se razbije ekran :)

Skratka specifikacije so sledeče : 

Acer Aspire E5-575G-549D (Aspire E15 Series)
Procesor: Intel Core i5-7200U
Grafična kartica: NVIDIA GeForce GTX 950M - 2048 MB, Takt procesorja: 928 MHz, Pomnilnik: 5000 MHz, GDDR5
Pomnilnik : 8192 MB , 1x 8 GB DDR4-2133, 1 of 2 reži zasedenih
Zaslon: 15.6 inch 16:9, 1920 x 1080 
Matična plošča: Intel Kaby Lake-U Premium PCH
Shranjevanje podatkov: SSD 256GB
Teža: 2.4 kg , Polnilec: 460 g

Cena z operacijskih sistemom in torbo pa je 480€.

Če vas zanima me lahko kontaktirate.

Računalnik vam bo sigurno še dolgo služil in kapaciteta baterije je še vedno na 85%. Torej 4 - 5 ur normalne uporabe.

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov