Skoči na vsebino

IPB

Slika

Spletno Delo Od Doma

1 odgovor na temo

#1 anika87

anika87

Sufler

• Members
  • 215 objav
  • Spol:Ženska
  • Kraj:južna štajerska

Objavljeno 10 julij 2019 - 08:13

Zdravo,
zanima me kakšne izkušnje imate z delom preko spleta. Ker ne spremljam toliko po internetu tega, me zanima ali mi lahko priporočate ali imamo v Sloveniji kakšna podjetja, ki ponujajo kakšno honorarno delo, da bi lahko delala od doma. Ali poznate kakšne tuja podjetja, ki so zaupanja vredna?
Zanima me delo, da bi lahko od doma delala, da bi vnašala kakšne podatke recimo...

Hvala :)

#2 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 061 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 11 julij 2019 - 07:15

V Sloveniji je tega bolj malo oz. skoraj nič. Delo od doma se nekako ni prijelo.

V tujini je tega več. Sedaj če delaš za določeno podjetje zna biti tudi plača kar dobra. Sam to najt je problem, pa še to verjetno bo kaj bolj kompliciranega kot samo vnašanje podatkov.

Imaš pa seveda spletne strani, kjer se iščejo različni kadri (freelancer.com, fiverrr, peopleperhour). Problem teh strani je, da so razni indijci in kitajci, ki delajo za 1-2$ na uro kar huda konkurenca. Moreš ponudit res nekaj, kar drugi nimajo, da lahko računaš več.

Par let nazaj sem celo uprorabljal, potem sem pa ugotovil da več časa iščem ponudbe kot dejansko delam.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov