Skoči na vsebino

IPB

Slika

Ali Je Tu Nekdo Ki Se Planira Skupno Vpisati V Academia Maribor(Za Discount) Pa Še Nima Para?

1 odgovor na temo

#1 Mainboard 77

Mainboard 77

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 24 avgust 2019 - 03:11

Kot naslov kaže, me zanima če je tu nekdo taki (da še nima para), ki bi se rad skupno vpisal v Visjo šolo Academia Maribor v namenu da dobi popust za prvi letnik?

Tisti ki bo pozaniman/a mi lahko napise mail na: [email protected] da se dobiva za tel. stevilko in ostalo, tudi lahko napisem tukaj v threadu ce je kaj potrebno. Vpisi bodo potekali od 26.8 do 31.8.

Samo je potreba po eni osebi.

#2 grantsloanoftolentino

grantsloanoftolentino

Raziskovalec

• Members
  • 30 objav

Objavljeno 06 september 2019 - 15:27

živo pričevanje posojila med posebej
se obrnite nanj neposredno preko njegovega e-poštnega naslova, če potrebujete kakršno koli finančno potrebo / [email protected]
Če boste potrebovali hitro denarno posojilo ali financiranje projektov, vas prosimo, da dobite posojilo ali dobite posojilo v 48 urah.
Obrnite se na g. Jacquesa DELAROSIEREja, on dela čudeže.
Jaz sem živi dokaz zanjo, zahvaljujoč njej gledam bolj spokojno v prihodnost. Večno vam bom hvaležen.
se obrnite nanj neposredno preko njegovega e-poštnega naslova, če potrebujete kakršno koli finančno potrebo / [email protected]
Opravičujem se za nevšečnosti in se vam zahvaljujem za razumevanje

live testimony of loan between particulars
please contact him directly by email if you are in need of any financial need / [email protected]
I am Mrs. Mirabelle Iris, I highly recommend Jacques DELAROSIERE who offers loans to individuals who
need a personal investment with a rate of 3%.
The amount varies from 5000 EURO to 800,000. EURO. He is fast and
fair. So, I wish him also honest people and worthy of trust.
Please specify in your loan application the exact amount that you
wish and the repayment term of your choice.
please contact him directly by email if you are in need of any financial need / [email protected]

I apologize for the inconvenience and thank you for your understanding

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov