Skoči na vsebino

IPB

Slika

Kako Izbrati Izdelovalca Spletnih Strani

Odgovorov v temi: 5

#1 Niona Nina

Niona Nina

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 09 december 2019 - 12:31

Živjo,

prvič se ukvarjam z izdelavo spletne strani - no, da ne bo dvoma, ne delam je jaz, iščem nekoga, ki bi jo naredil zame. Brskam po spletu, iščem in sem že čisto izgubljena in zmešana od toliko informacij. Mi lahko kdo pomaga?

Na kaj naj bom pozorna pri izbiri ponudnika, kaj je pomembno pri ponudbi, ki jo dobim,...

Mi lahko kdo pojasni, kako so cene lahko tako različne - od 400 € do 5.000 €? Razumem, da je pomembno, kaj cena vsebuje, pa vendar ne verjamem, da je za isto stvar lahko toliko razlike. 

Skratka, kakršnakoli pomoč, usmeritev mi bo dobrodošla. 

Hvala!!  :anyone:  :D

#2 RaceBoy

RaceBoy

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 18 december 2019 - 13:58

Oj.

Glede cene izdelave/vzdrzevanja spletne strani je predvsem v tem ali je spletna stran samo predstavitvena ali pa ze programsko zahtevna (spletna trgovina, itd..). Jaz bi se obrnu na recimo domenca.com. Veliko mojih strank gostuje tam in so zadovoljni.

https://www.domenca....zdelava-strani/

#3 Niona Nina

Niona Nina

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 18 december 2019 - 14:15

Hvala za odgovor. Bom pogledala link...

tudi ti izdeluješ spletne strani - ker govoriš o svojih strankah? Jaz jo rabim za mojo nepremičninsko agencijo.

#4 RaceBoy

RaceBoy

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 18 december 2019 - 14:26

tudi ti izdeluješ spletne strani - ker govoriš o svojih strankah? Jaz jo rabim za mojo nepremičninsko agencijo.

...ja ampak samo za svoje potrebe. vcasih sem tudi ja, ko je bilo se bolj vse enostavno (html, kak flash vstavek pa kaka majhna javascipta). zdaj pa je potrebno bit vedno na tekocem, tako, da za komercialno uporabo je najboljse uporabit kakega profesionalnega izdelovalca strani.

pomoj ne bo tak strosek za tvoje potrebe. veliko je ze izdelanih templatov na nepremicninsko temo in podobnim stranem.

#5 Niona Nina

Niona Nina

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 18 december 2019 - 14:32

...ja ampak samo za svoje potrebe. vcasih sem tudi ja, ko je bilo se bolj vse enostavno (html, kak flash vstavek pa kaka majhna javascipta). zdaj pa je potrebno bit vedno na tekocem, tako, da za komercialno uporabo je najboljse uporabit kakega profesionalnega izdelovalca strani.

pomoj ne bo tak strosek za tvoje potrebe. veliko je ze izdelanih templatov na nepremicninsko temo in podobnim stranem.

Sem opazila ja, da so se stvari spremenile. cca. 7 let nazaj si dobil predstavitveno stran za 400€. Ampak vseeno, 2.500€ in gor je pa malo noro. Še malo iščem in mislim, da bom nekoga izbrala - za isto storitev ponuja pol nižjo ceno in njegove reference so mi všeč. 

Hvala ti

#6 Joze Prelec

Joze Prelec

nOObie

• Members
  • 3 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 02 februar 2020 - 17:53

Živjo,

prvič se ukvarjam z izdelavo spletne strani - no, da ne bo dvoma, ne delam je jaz, iščem nekoga, ki bi jo naredil zame. Brskam po spletu, iščem in sem že čisto izgubljena in zmešana od toliko informacij. Mi lahko kdo pomaga?

Na kaj naj bom pozorna pri izbiri ponudnika, kaj je pomembno pri ponudbi, ki jo dobim,...

Mi lahko kdo pojasni, kako so cene lahko tako različne - od 400 € do 5.000 €? Razumem, da je pomembno, kaj cena vsebuje, pa vendar ne verjamem, da je za isto stvar lahko toliko razlike. 

Skratka, kakršnakoli pomoč, usmeritev mi bo dobrodošla. 

Hvala!!  :anyone:  :D

Pri nas v OlioWeb-u povprečno cena spletne strani znaša od 450 € - 2.500 € + ddv. Je pa predvsem odvisno kaj stranka želi in zahteva. Če stranka potrebuje samo predstavitveno spletno stran izdelano po template-ju je cena 450 € + ddv, V primeru če pa recimo želi izdelavo spletne strani po meri, katero grafik prvo nariše, izdela logotip in se nato stran programira po izdelani grafiki + izdela kakšne custom animacije pa je cena od 1200 do 2000 € (odvisno od števila podstrani, zahtevnosti in custom zahtev katere bi bilo potrebno programirati). Seveda vse cene veljajo za spletne strani postavljene na WordPressu. V primeru če spletno stran postavimo na kodi, je cena dražja, saj je veliko več dela (so pa takšne strani bolj prilagojene in hitrejše - kar sicer za povprečnega uporabnika ni tako bistveno).

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov