Skoči na vsebino

IPB

Slika

Datoteke

Odgovorov v temi: 4

#1 bronski

bronski

nOObie

• Members
  • 18 objav

Objavljeno 17 april 2020 - 15:12

Pozdravljeni zanima me sledeče ali se da obnoviti datoteke in sicer sem naredil obnovitveno točko sedaj pa so dokumenti ki sem jih imel na namizju prazni ikone so ne odpre jih kaj storiti.

#2 bronski

bronski

nOObie

• Members
  • 18 objav

Objavljeno 18 april 2020 - 08:31

Se jih ne da obnoviti oz.obuditi ikone so samo se po obnovitvi sistema na tri dni nazaj ne dajo odpreti.

#3 krmark9

krmark9

nOObie

• Members
  • 20 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 19 april 2020 - 12:02

Klikni Start/Dokumenti/ Poišči dokument/Klikni z desno tipko na dokument/Pošlji na namizje. Boš pač moral za vse dokumente, ki jih želiš imeti na namizju narediti nove bližnjice.

Potegni s spleta program DesktopOK, shrani postavitev ikon s Save. Ko se ti bodo razsule ikone na namizju, boš označil v programu DesktopOK zadnjo shranjeno postavitev in kliknil na Restore, nakar ti bo na omizju postavil vse ikone, kot si jih imel nazadnje shranjene.

#4 Laura Lauraaa

Laura Lauraaa

nOObie

• Members
  • 1 objav
  • Spol:Ženska

Objavljeno 24 julij 2020 - 07:28

Pozdravljeni, jaz imam problem z mapo. Mapa je na zunanjem trdem diski. Je pa problem samo ena mapa v katero se prenašajo stvari iz bittorrenta (tudi v programi samem mi jih kar nekaj ne prenaša- mi napiše da ni mogoče najti tega diska, čeprav ostale stvari oddaja normalno.). Če zadevo odprem v samem bittorrenti (posamezno) mi odpre mapo, če pa hočem celo mapo pa ne gre....DATA ERROR (cyclic redundancy check) mi napiše. Tudi če grem vsako datoteko na novo nastavit (glede mape in pogona) mi napiše to. Če ima kdo kako idejo kako to urediti bi lepo prosila za pomoč. Hvala.

#5 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 082 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 27 julij 2020 - 14:04

Jaz bi prvo uporabil program Crystal disk info. Če opozori, da je z diskom nekaj narobe, bo pač za zamenjati.

Če napiše da je ok, bi mogoče pomagal en format diska (prej podatke spravit drugam)

Lahko, da je samo slab zapis na disku, ali bolj verjetno, da disk dobiva slabe sektorje.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov