Skoči na vsebino

IPB

Slika

slike

Odgovorov v temi: 322

#321 slokiller

slokiller

Sufler

• Members
  • 153 objav
  • Kraj:Nekje pod zemljo!!!

Objavljeno 17 september 2005 - 16:58

Dobre slike, predvsem ideje :ok:

#322 Luzdi

Luzdi

Spammer

• Members
  • 4 507 objav
  • Kraj:Menges
  • Interesi:Fotografija, telefonija, rač., psihologija,...marsikaj..

Objavljeno 17 september 2005 - 17:08

Ok no pa bom malo pokomentiral, sicer nisem nek profič, vseeno pa sem opazil nekaj napakic, katere vem da delam tudi sam :mrgreen:

1. fotka - Panorama: Dobra izvedba, tudi motiv mi je všeč, malo pa moti tisto vejevje desno zgoraj, kljub temu pa res lepa fotka :)

2. fotka - Ljubljana ponoči: Super nočni posnetek, moti pa me malo preveč temnega prostora na desni strani. Tega se hitro znebiš z nekaj cropa. Super

3. fotka - Soča: Lepa fotografija, mogoče pa bi bil glede na ozadje primernejši pokončni format fotografije, da bi ujel več vrhov, hribov v ozadju. Vseeno lepa fotografija

4. fotka - Oblaki in luna: Kul fotka, vendar mi nekako ne potegne motiv oz malo preveč dreves je v ospredju, kar daje rahlo moteč občutek. Je pa vseeno lepa.

5. fotka - Sončni zahod: Nimam nobenih pripomb, lepa izvedba, dober motiv, kompozicija je vredu, tako da pohvalno

6. fotka - Roža: Lahko bi bila res čudovita in zanimiva fotografija, največja škoda pa je ta, da si odrezal robove cveta.

7. fotka - Igralnica blizu Kobarida: Lep posnetek, moti pa tista luč spodaj, tako da poizkusi narediti crop spodnjega dela fotografije pa bo mnogo boljše.

8. fotka - Moj CPU fan: primanjkovanje ostrine

9. fotka - vent na grafični: pravtako malo premalo ostrine, definitivno pa bolj zanimiva kot prejšnja

10. fotka - Sončni zahod: Čist vredu izvedba, vendar pa me moti prenatrpanost vej, saj te nekako zbegajo. Drugače pa vredu.

To bi bilo to, moja skromna subjektivna mnenja. Splošno lahko rečem, da imaš kar dober občutek za fotografijo, kar je tudi razultat nekaterih zanimivh fotografij :ok:

#323 BLOODdh

BLOODdh

Poročevalec

• Members
  • 520 objav
  • Kraj:BreZinA CITY
  • Interesi:Fotografija, Šport...

Objavljeno 25 september 2005 - 14:52

neke malga na hitro:
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika