Skoči na vsebino

IPB

Slika

Zadnje dni sem si ogledal naslednje filme - 2. del

Odgovorov v temi: 382

#41 ozzy

ozzy

Poročevalec

• Members
  • 522 objav

Objavljeno 16 oktober 2005 - 10:16

Ozzy vse kar sem se zmotila je to, da tip ni iz Jeruzalema ampak je tja sel. Sicer pa si oglej na podani strani kratek opis o filmu. Ce lazejo oni lazem jaz.

Ne lažejo...napišejo ''HE FINDS HIMSELF AS''= v kontekstu napisanega ''znajti se v ...''

Bistvo je, da se znajde v dani situaciji .... Da mu je odgovornost naložena čeprav je sam ni zahteval...On je le v situaciji na katero ni imel vpliva in na koncu prevzame odgovornost nase, da zaščiti ljudi v jeruzalemu, saj ga kralj zaradi svoje zaverovaosti, ignorance itd ni hotel poslšati, ko se je le ta podajal v vojno, ki jo je sam zanetil .... na koncu pa je s to potezo uničil svojo vojsko.

#42 bryant

bryant

Spammer

• Members
  • 4 810 objav
  • Kraj:LA - City of Angels
  • Interesi:Kako končati šolo

Objavljeno 17 oktober 2005 - 17:04

Slepilo

slovenski film

govori o mladih, predvsem o fantu in punci ki zapadeta v droge (kakopak). najprej se drogira samo Tadej medtem ko ga njegova punca prepričuje naj neha. ker ji ne uspeva najbolje se odločila da se bo še ona zadela ter prenehala z drogiranjem zato da mu dokaže da lahko tudi on preneha če hoče. ampak takoj se Lana prvič zadrogira jo zasvoji ter se tako dorgira še naprej. ker nimata denarja za drogo začne Lana seksati za drogo in pa tudi denar. film se konča tragično...

pač še bolj ali manj neuspel produkt slovenskega filma. depresiven film, vsaj meni...

ocena: 3.5/10

//Če že vejic ne znaš uporabljati, bi lahko vsaj velike začetnice. :roll:
LP, moderator Pimqek.

#43 bryant

bryant

Spammer

• Members
  • 4 810 objav
  • Kraj:LA - City of Angels
  • Interesi:Kako končati šolo

Objavljeno 21 oktober 2005 - 17:14

The butterfly effect

http://www.imdb.com/title/tt0289879/

Evan Treborn v otroštvu velikokrat izgubi zavest oz. bolje rečeno se ne spomni kaj se je dogajalo nekaj preteklih minut. Zdravnik mu priporoča da začne pisati dnevnik, ki naj bi pomagal, da bi se več stvari spomnil. V njegovem otroštvu se zgodi tudi nekaj slabih reči. Pri 13 letih se z mamo preseli in od takrat naprej ne izgublja več zavesti. Ko čez 7 let začne brati enega izmed dnevnikov začne sanjati kaj se je zgodilo takrat ko se tega ne zavedal. Sanje so to kar se je v resnici zgodilo. Ko obišče Kelly, svojo prijateljico iz otroštva, da bi preveril nekaj resnic se ta tisti večer ubije. Tako začne z branjem dnevnikov in s tem tudi spreminja potek življenja, hoče namreč oživiti Kelly. Vsakič ko hoče spremeniti stvar na bolje se zgodi nekaj slabega v zvezi s kom drugim...

ocena: 8/10

#44 Un4go10

Un4go10

RN forum freak

• Members
  • 7 983 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:rodna gruda slovenska
  • Interesi:Slovenska zgodovina, zbirateljstvo, novinarstvo

Objavljeno 31 oktober 2005 - 13:28

The Green Mile

http://www.imdb.com/title/tt0120689/

The story about the lives of guards on death row leading up to the execution of a wrongly accused man who has the power of faith healing.

Končno en originalen, izviren film z dobro zgodbo in igralci. Se splača pogledat! :mrgreen:

9/10

#45 Goldi

Goldi

Spammer

• Members
  • 4 136 objav
  • Kraj:Brezinaville
  • Interesi:Multimedija

Objavljeno 05 december 2005 - 18:45

Goal!
http://imdb.com/title/tt0380389/
Santiago Múñez ima že od malih nog velike sanje. A za razliko od drugih dobi on priložnost, da te sanje tudi uresniči – če bo premagal svoje strahove, prepotoval tisoče kilometrov proč od doma in se pomeril z najboljšimi na svetu. Nečloveški pritiski in odpovedovanje Santiagu še kako pridejo do živega. Ali bodo dovolj močni, da bodo temu nadarjenemu in odločenemu mlademu športniku preprečili uresničenje njegovih največjih sanj?

V Golu se pojavi tudi plejada najbolj vročih nogometašev na svetu, med njimi David Beckham, Zinedine Zidane, Raul in kapetan Newcastla Alan Shearer.

ocena: :dance: :oops: :D :D :D . :D :( :( :nene: :nene:

#46 1122

1122

Mojster

• Members
  • 1 776 objav
  • Kraj:Cerkno //// Ljubljana
  • Interesi:Računalništvo, šport, glasba...

Objavljeno 30 december 2005 - 12:58

Harry Potter and the Goblet of fire (Harry Potter in ognjeni kelih)

Film govori o mladem čarovniku Harryu, ki torkat obiskuje četrti letni čarovniške šole Bradavičarka, kjer se tokrat odvija trišolski turnir. Čeprav Harry ni dovolj star za udeležbo na turnirju, ga ognjeni kelih izbere kot četrtega tekmovalca. Harry se mora prebiti skozi tri naloge, na koncu pa sledi še dvoboj z Mrlakensteinom.

Film me je razočaral, saj je veliko ključnih stvari iz knjige izpuščenih, poleg tega pa so prizori nepovezani, nekateri pa prikazujejo samo pričetek nekega dogodka, konca pa ne

Ocena 6-7/10

#47 roky23

roky23

Govorec

• Members
  • 2 454 objav

Objavljeno 11 januar 2006 - 20:49

Are we there yet? (družinska komedija)
Men je bil film precej všeč in mi ni blo niti sekundo dolgčas med gledanjem. Ice cube je dober :ok:
9/10

American pie: band camp (komedija)
Najslabši del serij filmov American pie. Ni tistih dobrih for kot v prejšnjih delih. R.I.P.
6/10

Transporter 2 (akcija)
1. del ima veliko boljšo zgodbo in nasploh se mi zdi bolši, zato me je 2. del malo razočaral. Preveč je ZF. Čisto povprečen film
7/10

Deuce bigalow: European gigolo (komedija)
Film je kr uredu, za tako bolj lahkotno gledanje :ok:
7/10

Collateral (triler)
Zelo dober film z izjemno zgodbo in zelo dobro izpeljavo.
9/10

#48 Necqo

Necqo

Poročevalec

• Members
  • 581 objav
  • Kraj:Primorska

Objavljeno 13 januar 2006 - 13:23

Into the Blue (2005) IMDB

Opis:

Dogajanje filma je postavljeno v idilično okolje Bahamov, sama zgodba ni ravno pretresljiva, par dobrih akcijskih prizorov, všeč so mi tudi podvodni prizori (ker me to zanima :mrgreen: ), aja pa všeč mi je vsekakor Jessica Alba :mrgreen:

Ocena (od 1-10) : 7

#49 Un4go10

Un4go10

RN forum freak

• Members
  • 7 983 objav
  • Kraj:rodna gruda slovenska
  • Interesi:Slovenska zgodovina, zbirateljstvo, novinarstvo

Objavljeno 13 januar 2006 - 14:07

Objavljena slika

Leto: 2004
Zvrst: Drama
Ocena: 8/10
Igralci:
Joseph Gordon-Levitt .... Neil McCormick
Brady Corbet .... Brian Lackey
Elisabeth Shue .... Ellen McCormick
Michelle Trachtenberg .... Wendy Peterson
Bill Sage .... Coach Heider
Jeffrey Licon .... Eric Preston (as Jeff Licon)
Lisa Long .... Mrs. Lackey
Chris Mulkey .... Mr. Lackey
Richard Riehle .... Charlie
Chase Ellison .... Neil McCormick, age 8
George Webster .... Brian Lackey, age 8
Rachael Nastassja Kraft .... Deborah Lackey, age 12 (as Rachael Kraft)
David Lee Smith .... Alfred
Riley McGuire .... Wendy Peterson, age 11
Ryan Stenzel .... Stephen Zepherelli

Brian Lackey, sedaj že osemnajstletnik, je neko poletje, ko je bil star osem let, imel blackout. Pet ur njegovega življenja je izginilo brez sledu. Sedaj ga pogosto tlačijo nočne more in prepričan je, da je bil žrtev ugrabitve nezemljanev. Neil McCormick je čeden outsider, ki je spoznal, da je gej mogoče prav zaradi tega, ker je v mladosti prejemal ljubezen od svojega baseball trenerja. Sedaj, po desetih letih, je najstniški capin, ki se ne zaveda kako nevarno pot življenja je ubral. Brian nekoč poišče Neil-a in le-ta mu pomaga odkriti tiste neznane koščke sestavljanke iz njune preteklosti.

Priporočam vsem, ki imajo radi drame. Super film.

#50 ArYeS

ArYeS

RN Legenda

• Members
  • 10 291 objav
  • Kraj:V Pikslih

Objavljeno 23 februar 2006 - 19:25

Doom (2005)
9/10

Zame eden boljših pleh akcijskih filmov. Priporočam ogled vsem, še posebno tistim ki ste preigrali Doom 3.. končno boste izvedeli od kje ime Pinky Beastu.

#51 cannibal

cannibal

RN forum freak

• Members
  • 9 840 objav
  • Kraj:Inn i evighetens morke
  • Interesi:Brezveze

Objavljeno 24 marec 2006 - 22:29

Final Destination 3 / Končna destinacija 3
10/10
Film je fantastičen. Danes sem ga gledal v Koloseju. Noro! Definitivno najbrutalnejši, najkrutejši in najboljši Final Destination do zdaj. Zelo dobri efekti, tone krvi, krutosti in brutalni načini pobojev.
Zgodba je seveda ista kot v 1 in 2. Ženska dobi vizijo, da bo iztiril vlak smrti. In do tega res pride. Zdaj morajo ponovno ugotoviti smrtin načrt in kako preprečiti število žrtev.
Sam ogled ne priporočam občutljivim, ker je danes kar nekaj ljudi dvorano zapustilo. Zelo me je motilo kričanje nekih babjih tinejč‘eric, ki so tako zelo vpile, da so nam skoraj popokala ušesa. Pred kolosejem sem videl še neko mladenko, ki je skoraj bruhala (imela je solzne oči in bila zelo bleda...). Film je zares krut, najbolj krut od vseh teh delov, priča boste zelo krutim prizorom, kot je prava pečena kura v solariju (dobesedno), do preluknanja celega telesa z žebli... Odličen film, pri katerem smo se vsi trije nasmejali (sem pač tak, da mi gre na smeh, ko vidim kup krvi na tleh-lol!).
Dober film. Priporočljivo za vse ljubitelje krutih in brutalnih prizorov :twisted:

#52 Paladin

Paladin

Pomagač

• Members
  • 409 objav
  • Kraj:Novo mesto

Objavljeno 18 april 2006 - 16:52

Into the Blue (2005) IMDB

Opis:

Dogajanje filma je postavljeno v idilično okolje Bahamov, sama zgodba ni ravno pretresljiva, par dobrih akcijskih prizorov, všeč so mi tudi podvodni prizori (ker me to zanima :cool: ), aja pa všeč mi je vsekakor Jessica Alba :hmm:

Ocena (od 1-10) : 7

Khm, khm aha saj sem vedel :zvizg:

Film bi šel gledati samo zaradi Jessice, vendar potem se mi pa je zdelo škoda dati 900sit za film za katerega se zanimaš samo zaradi...lepega dekleta.

Zadnje dni sem si ogledal:

The Pink Panter:

http://www.kolosej.s...roznati_panter/

Objavljena slika

The Transporter2:

http://www.transporter2movie.com/

Objavljena slika

BTW: Jaz sem pa ta vikend gledal Final Destination2 in moram reči, da me mika iti gledati trojko. Samo pred tem pa Scary Movie 4 ( zadnji del trilogije- :) )

V Koloseju od 20.4.2006 in še link:

http://www.metacafe....ovie_4_trailer/

#53 m-2-j

m-2-j

Spammer

• Members
  • 4 130 objav
  • Kraj:Bled

Objavljeno 20 april 2006 - 19:30

Final Destination 3

Zgodba sicer znana iz prejšnih delov, a nasrečo sem jaz gledal samo prvega, pa še tega sem se bolj medlo spominjal, tako, da mi je bilo kar zanimivo gledati. Sicer pa odličen film za spoznavanje kreativnih načinov kako umreti.. :mrgreen: Za tiste, ki so gledali oba prejšnja dela, bo pa film verjetno dolgočasen (ali pa tudi ne), saj je zgodba že znana, le novi igralci in novi načini smrti so..

Ocena 6/10

#54 ahorn

ahorn

Raziskovalec

• Members
  • 73 objav

Objavljeno 28 april 2006 - 21:29

http://www.imdb.com/title/tt0172156/ V filmu je več nevarnosti kot v prvem delu prav tako pa tudi smeha, ko se miamijska detektiva z oddelka za boj proti mamilom Mike Lowrey (Smith) in Marcus Burnett (Lawrence) pridružita najsodobnje opremljeni enoti, ki skuša zaustaviti pošiljke ecstasyja v Miami. Nehote odkrijeta smrtonosno zaroto, v katero je vpleten neusmiljeni prekupčevalec mamil Tapia - igra ga Jordi MollŠ•. Ta je odločen razširiti svoj imperij in imeti glavno, pravzaprav edino besedo pri vse bolj cvetoči preprodaji mamil v mestu, pri tem pa pobije vse, ki se mu postavijo po robu.
Meni je bil filem všeč. Priporočam dobre zvočnike ;-)

#55 ViSoKa180

ViSoKa180

Velemojster

• Members
  • 5 609 objav
  • Spol:Ženska
  • Kraj:Mb

Objavljeno 03 maj 2006 - 23:59

Imate radi res krvave grozljivke? Imate dober želodec? Potem pa obvezno pogledat novi film
The Hills Have Eyes oz Opazujemo te . :bow: Tako pa še nisem trzala :oops:

Zgodba:

Popotovanje ameriške družine po neobljudeni pustinji Nove Mehike prekine okvara na avtomobilu. Kmalu se izkaže, da vendarle niso povsem sami, saj se v bližnjih votlinah skrivajo čudni in krvoločni stvori, ki so nastali zaradi nekdanjih jedrskih poskusov na tem območju. Vir: Kolosej

#56 DeanM

DeanM

Iznajdljivec

• Members
  • 851 objav
  • Kraj:127.0.0.1

Objavljeno 05 maj 2006 - 19:05

Zadnji film, ki sem si ga ogledal je Big Momma´s House 2. Film mi je veliko slabši kot prvi del, resnično sem se nasmejal le pri enem prizoru, marsikateri prizor bi lahko naredili veliko boljše, bolj zabavno.

#57 RevenanT

RevenanT

Sufler

• Members
  • 229 objav

Objavljeno 07 maj 2006 - 05:19

Srečkolov / Potrka na sreč(k)a

Film sem šel gledat res da malo s zadržki, še en jugo film (s tem mislim na nepotrebno nasilje, posiljevanje, itd... ker je tega pač že dost) ampak moram priznati da me je s svojo lahkotnostjo stvar presenetila. Š ale so večinoma izvirne, igralci so zelo prepričljivi, pa tudi zgodba ni za odmet. Skratka, dobr sproščen in zabavn film.

#58 Necqo

Necqo

Poročevalec

• Members
  • 581 objav
  • Kraj:Primorska

Objavljeno 18 maj 2006 - 07:06

Paladin, nisem gledal zarad Jessice ;-)

Zadnji ki sem ga gledal pa je :

Syriana IMDB

Objavljena slika

Robert Baer (George Clooney) je z 21 leti delovnih izkušenj eden od veteranov ameriške obveščevalne službe CIA, vso svojo energijo pa posveča zatiranju svetovnega terorizma. Ob naraščajočem nasilju Robert nemočno opazuje manjšanje sredstev, vmešavanje politike in zanemarjanje opozorilnih signalov, vse do trenutka, ko stvar tudi za Roberta postane osebna. V niti zgodbe sta vpeta tudi svetovalec za energetiko (Matt Damon) in njegova žena (Amanda Peet), ki se jima spričo grozljive tragedije življenje obrne na glavo.

Moj komenta: V redu film, vreden denarcev, dobra zgodba :ok: priporočam!

Za pokušino še trailer KLIK

#59 1122

1122

Mojster

• Members
  • 1 776 objav
  • Kraj:Cerkno //// Ljubljana
  • Interesi:Računalništvo, šport, glasba...

Objavljeno 18 maj 2006 - 17:01

Misija nemogoče 3
Film je kar dobro narejen, ves čas je akcija, vendar je včasih res "nemogoč"
Ocena 9/10

#60 plaz

plaz

Chire Senbonzakura

• Members
  • 5 735 objav
  • Kraj:Soul Society
  • Interesi:Zbiranje DVDjev, računalništvo, prevajanje podnapisov...

Objavljeno 21 maj 2006 - 01:32

Misija Nemogoče 3 naj bi bila po odzivih mnogih, ki so gledali ta film in ki hkrati gledajo ALIAS totalna kopija le-te. Pač režiral je JJ Abrams kateri je tudi ALIAS spravil na filmska platna.
No kakorkoli že, tudi sam sem si danes ogledal dva filma. In sicer necenzurirano različico CON AIR-a, ki ima bonusa še sedem minut ter Assault on Precinct 13. V obeh filmih sem užival, ocene pa ne bi podal.
Sploh slednji je bil odličen, saj sem mislil, da bo ker je pač "remake" istoimenske različice iz leta '76 (se mi zdi) slabši, pa je z napetostjo vseskozi odlično krmaril.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov