Skoči na vsebino

IPB

Slika

FIA Formula 1

Odgovorov v temi: 2416

#1 Borac Žan

Borac Žan

Velemojster

• Members
  • 5 741 objav
  • Kraj:Rdeči revir

Objavljeno 30 november 2006 - 23:02

Do začetka nove sezone ni več tako dolgo. Oz. s tem mislim povedati, da bo zelo hitro prišel marec. Da moštva testirajo smo zasledili. Moram pa omeniti tudi povratek Hakkinena v boldi F1. Testiral je v McLarnovem bolidu in je dokazal, da je res bolje da se je upokojil. Dosegel je namreč zadnje mesto.

Barcelona, četrtek:
1. Badoer Ferrari 1:16.317 88 krogov
2. Kovalainen Renault 1:16.609 117 krogov
3. Kubica BMW-Sauber 1:16.729 65 krogov
4. Hamilton McLaren-Mercedes 1:17.077 86 krogov
5. Barrichello Honda 1:17.190 115 krogov
6. Gene Ferrari 1:17.340 82 krogov
7. Ralf Schumacher Toyota 1:17.359 92 krogov
8. Piquet Renault 1:17.428 95 krogov
9. Glock BMW-Sauber 1:17.632 100 krogov
10. Klien Honda 1:17.774 105 krogov
11. Coulthard Red Bull-Ferrari 1:17.876 83 krogov
12. Trulli Toyota 1:18.019 72 krogov
13. Davidson Super Aguri-Honda 1:18.045 111 krogov
14. Karthikeyan Williams-Toyota 1:18.087 78 krogov
15. Speed Toro Rosso-Cosworth 1:18.528 95 krogov
16. Ammermuller Red Bull-Ferrari 1:18.741 71 krogov
17. Liuzzi Toro Rosso-Cosworth 1:18.798 99 krogov
18. Hakkinen McLaren-Mercedes 1:19.340 77 krogov

Sedaj pa se lahko počasi posvetimo startu nove sezone in predvsem mnenju kakšne dirkalnike bodo razvila moštva. Pa lahko napovete kdo bo prvak, seveda pa brez prepiranj.

#2 St.Michael

St.Michael

Sufler

• Members
  • 219 objav
  • Kraj:Bela krajina - Metlika

Objavljeno 30 november 2006 - 23:04

Mihael Schumacher bo spet raztural!! :bravo: :bravo: :bravo: aja, čakaj... :hmm:

#3 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 526 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:L J U B L J A N A

Objavljeno 30 november 2006 - 23:34

Mihael Schumacher bo spet raztural!! :bravo: :bravo: :bravo: aja, čakaj... :hmm:

:hmm:

MS era je končana...

Upam, da bo od Buttna letos kaj več, oziroma, da se Honda izkaže za kaj boljši bolid..

#4 x800xt

x800xt

Iznajdljivec

• Members
  • 797 objav

Objavljeno 30 november 2006 - 23:35

upam da bo raikonen najboljši za njim pa masa alonso bo totalno popušil

#5 fant

fant

RN forum freak

• Members
  • 7 511 objav
  • Kraj:moški zadnjih vrat

Objavljeno 30 november 2006 - 23:45

Borac Žan, hi,hi,hi,.....saj se je sezona komaj končala. Do Marca je še dolga. :hmm:

No, no, že pogrešaš F1 :ok:

#6 x800xt

x800xt

Iznajdljivec

• Members
  • 797 objav

Objavljeno 30 november 2006 - 23:53

rabim točno ime najnovejše formule 1 za xbox

#7 fant

fant

RN forum freak

• Members
  • 7 511 objav
  • Kraj:moški zadnjih vrat

Objavljeno 01 december 2006 - 05:16

x800xt, Jaz bom vozil na PlayStation. Imam F1 2004. Za uživat čisto vredu.

#8 .Jakc.

.Jakc.

Iznajdljivec

• Members
  • 869 objav
  • Kraj:Jesenice

Objavljeno 01 december 2006 - 06:15

Navijam za Raikkonena :hmm: :hmm: :) .

Sam če tko pogledaš je bilo dokaj nezanimivo, ko je Schumaher vsako tekmo zmagal. !!

#9 drbu

drbu

Gospod s kravato

• Members
  • 1 104 objav
  • Kraj:Tretji kamen od sonca

Objavljeno 01 december 2006 - 07:37

Ah ja seona je še daleč in stvari se lahko še zelo spremenijo.

Jaz samo upam na zanimivo sezono.

Flavio je resen naslednik Berniea in upam, da bo prinesel zanimivost dirk, ker že razmišlja v to smer, da bi bile 2 po 45 min, pa da naj bi na drugi dirki štartal v obratnem vrstnem redu kot so bili na prvi tekmi. Aja pa tudi prej naj bi bile recimo ob 11h ali 12h.

Bomo videli!

#10 AudiTT

AudiTT

Poročevalec

• Members
  • 690 objav
  • Kraj:Zagorje

Objavljeno 01 december 2006 - 16:46

Leteči Finec testiral McLarnov dirkalnik.
Vsi so hiteli napovedovati da se bo vrnil , vendar sam pravi da se ne bo vrnil.

Upam na čim boljšo sezono Masse , ki je na koncu letošnje pokazal svoje znanje :ok:

#11 borutvel

borutvel

RN Legenda

• Members
  • 13 213 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 01 december 2006 - 22:54

Ehh, izgleda da bom moral za Ferrari navijat. Jaz in moja obsedenost z finskimi vozniki :hmm:

#12 Toninho

Toninho

Igračar

• Members
  • 124 objav
  • Kraj:Zlatna Dolina
  • Interesi:Šport

Objavljeno 02 december 2006 - 18:26

Jaz sem z McLarnom "all the way". Vem da vas je večina tistih ki ste za Schumacherja, vendar mislim da je formula1 veliko pridobila z njegovim odhodom. Mladi vozniki se ne bodo več imeli koga bat in bodo po moje bolj samozavestno vozili. Na drugi strani pa so formulo s Schumacherjem zapustile tudi vse packarije, ki jih je on rad počel na stezi. Upam da bo Alonso tudi v McLarnu ohranil zmagovalni ritem in jih vrnil na pota stare slave. Kolegu ki upa da bo kaj več z Masso to leto pa bi rad sporočil da ima Kimmi ENAKO pogodbo kot jo je imel Michael tako da bo Massa še vedno samo pomagač. Upam da bo sedaj tudi FIA malo bolj sama vodila F1 in ne bo vlada v senci Ferrari ki je imel prste vmes pri vseh odločitvah tudi tistih ki se ne tičejo moštev. :hmm:

#13 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 526 objav
  • Kraj:L J U B L J A N A

Objavljeno 03 december 2006 - 00:44

Jaz sem z McLarnom "all the way". Vem da vas je večina tistih ki ste za Schumacherja, vendar mislim da je formula1 veliko pridobila z njegovim odhodom. Mladi vozniki se ne bodo več imeli koga bat in bodo po moje bolj samozavestno vozili. Na drugi strani pa so formulo s Schumacherjem zapustile tudi vse packarije, ki jih je on rad počel na stezi. Upam da bo Alonso tudi v McLarnu ohranil zmagovalni ritem in jih vrnil na pota stare slave. Kolegu ki upa da bo kaj več z Masso to leto pa bi rad sporočil da ima Kimmi ENAKO pogodbo kot jo je imel Michael tako da bo Massa še vedno samo pomagač. Upam da bo sedaj tudi FIA malo bolj sama vodila F1 in ne bo vlada v senci Ferrari ki je imel prste vmes pri vseh odločitvah tudi tistih ki se ne tičejo moštev. :hmm:

O, izgleda da bomo imeli letos še enega dodatnega F1 conspiracy theory mojstra.. :joj:

Ti povem eno dokaj realno: Alonso ne bo v Mclarnu senca tistega, kar je bil lansko leto pomojem. Kimi bomo še videli kako se bo obnesel, mislim pa da ima Massa prednost že v tem, da pozna bolid bolje od Kimija.

Packarij po stezi pa je bilo na tone, MS je bil le vedno bolj na udaru, ker je bil zmagovalec svojega razreda. Razreda v katerega ostali vozniki lanske sezone mislim, da nikoli ne bodo prilezli..

#14 !Raffy!

!Raffy!

Mojster

• Members
  • 1 666 objav
  • Kraj:Somewhere over the rainbow ;)
  • Interesi:Fitness, glasba, šport...

Objavljeno 04 december 2006 - 19:43

Schumacher je za mene še vedno legenda tak da... Š koda da ne dirka več! :nene:

Sicer pa bom v novi sezoni navijal za Alonsa, pa moooooogoče za Kimija :ok: :mrgreen: :thumbsup:

#15 !Raffy!

!Raffy!

Mojster

• Members
  • 1 666 objav
  • Kraj:Somewhere over the rainbow ;)
  • Interesi:Fitness, glasba, šport...

Objavljeno 04 december 2006 - 19:46

Kaj spremembe v pravilih bojo tudi? :mrgreen: Upam da spet ne kake bedne, da še bo formulo naredla bol dolgočasno!!! :D

#16 D.J.ANDY

D.J.ANDY

Govorec

• Members
  • 2 955 objav
  • Kraj:TREBNJE - (dream town)
  • Interesi:glej poklic

Objavljeno 04 december 2006 - 21:46

Naslednjo sezono spet navijam za Ferrari... tipično . . .

#17 Borac Žan

Borac Žan

Velemojster

• Members
  • 5 741 objav

Objavljeno 05 december 2006 - 14:53

Videli bomo kako se bodo kaj karte premešale. Menim pa, da se zna to sezono končno v pozitivni luči predstaviti McLaren Mercedes, mislim pa da bo padel Renault, ki je izgubil svojega prvega voznika. Fisichella in tisti Skandinavec pa ne vem, če bosta lahko nadaljevala tako uspešno. Kar se pa Ferrarija tiče imajo po dolgem času dva enakovredna si voznika (vsaj zaenkrat). Mogoče so glavni favorit za konstruktorski naslov, za posamičnega pa bomo še videli.

Tu imamo pa še čedalje boljšo Toyoto, ki bo počasi že naskakovala vrh. Ne smemo spregledati tudi BAR Honde in mogoče Williamsa. Pa sem bi uvrstil tudi BMW, vendar menim da vse te ekipe ne bodo krojile vrha. Mogoče kakšno dirko ali pa dve. Nasplošno pa bodo pri vrhu ekipe, ki sem jih navedel v prvem odstavku. Seveda, če le ne bo presenečenj.

#18 drbu

drbu

Gospod s kravato

• Members
  • 1 104 objav
  • Kraj:Tretji kamen od sonca

Objavljeno 07 december 2006 - 21:02

Čimveč bo boljših in enakovrednih ekip boljše bo prvenstvo. Pa še kakšna nova pravila bi moral sprejet, ki bi spremenila vseskupaj na bolje!

#19 Borac Žan

Borac Žan

Velemojster

• Members
  • 5 741 objav

Objavljeno 07 december 2006 - 21:46

drbu, odivsno kako pogledaš. Nova pravila praviloma res izenačijo ekipe vsaj za nekaj časa. Vendar moramo pogledati tudi s stališča navijačev oz gledalcev, ki so po mojem mnenju naveličani vsakoletnih sprememb pravil. Mislim da bi pravila morala ostati taka kot so, le zmago bi morali bolje nagraditi tako kot je bilo včasih.

#20 GodFather

GodFather

Govorec

• Members
  • 2 564 objav
  • Kraj:Šmartno ob Paki

Objavljeno 07 december 2006 - 21:56

Š e vedno za Ferrari. Zvestoba do groba :D

Bljak Renault.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov