Skoči na vsebino

IPB

Slika

FIA Formula 1

Odgovorov v temi: 2416

#2401 clover

clover

nOObie

• Members
  • 14 objav

Objavljeno 21 december 2009 - 22:40

Naveza Schumacher-Brawn je v preteklosti taktično delovala odlično in upam, da bo tudi v prihodnje <_<

Nigel Mansell je izjavil, da je Schumacher za njega favorit za naslov v letu 2010. Sam menim, da za osvojitev prvaka nima veliko možnosti, vendar z brezkompromisnimi in na nož vožnjami lahko naredi marsikateri dober rezultat.

Se pa močno veselim njegovega povratka.

#2402 Veget

Veget

RN forum freak

• Members
  • 9 718 objav
  • Kraj:Nekaj ovinkov iz Nove Gorice

Objavljeno 22 december 2009 - 07:12

Tud jaz se veselim njegovega povratka, čeprav mi je bil ljubši v rdečem... Bomo videli, ali bo Mercedes sploh lahko konkurenčen v naslednji sezoni...

#2403 clover

clover

nOObie

• Members
  • 14 objav

Objavljeno 22 december 2009 - 08:10

Njegova vrnitev je edina rešitev za F1. Po mojem mnenju je ratala F1 kot nekakšen zabaviščni park...

Očitno bom tudi sam začel ponovno spremljat F1

#2404 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 158 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Računalništvo in tek na pretek. :)

Objavljeno 23 december 2009 - 09:30

Potrjeno: Michael Schumacher bo spet dirkal! (VIR: www.rtvslo.si)

Objavljena slika Objavljena slika

Sedemkratni prvak Michael Schumacher se vrača v formulo ena. Nemec, ki se je upokojil leta 2006, je podpisal enoletno pogodbo z Mercedesom.

Novico je prvi objavil nemški časopis Bild, ki trdi, da bo 40-letnik za sezono zaslužil sedem milijonov evrov. Schumacher je z 91. zmagami rekorder po številu zmag v elitnem bencinskem športu.

#2405 popopo

popopo

Raziskovalec

• Members
  • 31 objav

Objavljeno 23 december 2009 - 09:40

Lepa vest!

Še Hill, Villeneuve, Hakinen naj se vrnejo pa bo cel žur <_<

#2406 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 526 objav
  • Kraj:L J U B L J A N A

Objavljeno 05 januar 2010 - 14:26

Pravzaprav če pogledamo prihajajočo sezono so se zgodile kar velike spremembe..

MClaren in Mercedes se ločita, Kimi odide iz F1, Ferrari sprejme Alonsa, Mclaren pridobi še enega vrhunskega voznika Buttna, Mercedes pa z največjim presenečenjem, v F1 karavano nazaj pripelje MS, zraven pa postavi še Rosberga, Williams z Hulkenbergom, Renault s Kubico in vprašanjem kot drugim voznikom, Force india vztraja, prihajajo pa Lotus s Trulijem, Kovalainenom, prihaja Campos s Senno, Virgin z Glockom in Grassijem in pa nek US team..

Rošade so velike, prepričan sem, da zaradi močnega upada zanimanja javnosti za ta šport po odhodu MS in po, za mnoge, manj zanimivi F1..

Z veseljem bom pogledal prvih nekaj tekem, počakam predvsem prihod F1 v Evropo. MS in Mercedes po mojem mnenju sicer nimajo velikih šans, bo pa vsekakor veselje gledati spet mojstra za volanom..

#2407 abruzii™

abruzii™

RN - ata Štrumf

• Organizatorji tekmovanj
  • 5 065 objav
  • Kraj:اشعر بالسعادة لانني كنت هناك...

Objavljeno 05 januar 2010 - 16:27

In ja, tudi jaz se zelo veselim letošnje sezone zaradi sprememb in same vrnitve MS; čeprav se jaz, na njegovem mestu nebi vračal. Odšel je kot velik, sedaj pa "pomoje" ne bo mogel konkurirati ostalim, kar bo marsikomu pustilo grenak priokus. Vem, zakaj se vrača (vsaj mislim si), vendar, ko človek odpelje zadnjo dirko in to z sedem kratnim naslov svetovnega prvaka je to, TO! Ostaneš zapisan za zmeraj, kot veliki zmagovalec in predvsem borec (kot ga poznamo); kako bo pa pri njem; po odpeljanih dirkah, pa ne vem?! Bojim se da slabo, za nekatere ne-tako (ali pač) privržene navijače; pa vseeno gledanost bo narastla - to je pa cilj "živini" in strategom F1!
To je sicer moje osebno mišljenje; čeprav upam, da se motim! :D

#2408 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 783 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 22 januar 2010 - 08:46

Mislim da je vseeno če bo to sezono totalno popušil, ali pa še nanizal zraven nekaj zmag svoji karieri, bo vseeno ostal še eden največjih. Tudi če Ayrton ne bi imel tiste tragične nesreče in bi se par let po koncu kariere vrnil in totalno spušil bi še zmeraj ostal eden največjih. Salutiram vrnitev MS v F1 in definitivno bo F1 zaradi tega pridobila najmanj enega gledalca nazaj(mene). :)

#2409 Veget

Veget

RN forum freak

• Members
  • 9 718 objav
  • Kraj:Nekaj ovinkov iz Nove Gorice

Objavljeno 22 januar 2010 - 11:16

Letošnje prvenstvo bo zagotvo zanimivo - MS, prepoved dolivanja benzina itd. Upajmo, da bo Brown spet potegnil kakšen adut iz svojega klobuka :)

#2410 gusto

gusto

Poročevalec

• Members
  • 684 objav
  • Kraj:far far away

Objavljeno 22 januar 2010 - 11:39

Kar nekaj vas je napisalo da MS ne bo mogel konkurirati mlajšim voznikom. Zanima me zakaj takšno mnenje? Po mojem mnenju jim bo z lahkoto konkuriral, če bo imel pribljižno enako konkurenčen dirkalnik.

#2411 Miha

Miha

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 07 marec 2010 - 22:37

To bo še zanimivo letos s tem MS-jem. Bo lahko Ališič spet veselo navijal za svojega najljubšega :mrgreen:)) Sicer bolj na svojmu portalu, kukr po tvju, ampak vseen. Mogoče ga pa spet pripelje v Slovenijo :)))

#2412 abruzii™

abruzii™

RN - ata Štrumf

• 5 065 objav

Objavljeno 08 marec 2010 - 11:25

A mogoče kdo ve, kdo bo na komentatorskem stolčku zamenjal Alešiča? :mrgreen:

#2413 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 526 objav

Objavljeno 08 marec 2010 - 11:45

Gregor Žvab
http://www.radiohit....pa/gregor_zvab/

#2414 abruzii™

abruzii™

RN - ata Štrumf

• 5 065 objav

Objavljeno 08 marec 2010 - 11:59

Gregor Žvab
http://www.radiohit....pa/gregor_zvab/

Hvala; upam da je kaj prida; drugače "prešaltam" na HRT.

#2415 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 526 objav

Objavljeno 08 marec 2010 - 13:48

Ma proti ORF je tudi HTR bolj tako tako.
Se je pa tudi z ORF poslovil njihov legendarni odlični komentator tako da bo verjetno tudi tam zdaj vse skup bolj tako tako zgledalo....

#2416 abruzii™

abruzii™

RN - ata Štrumf

• 5 065 objav

Objavljeno 02 april 2010 - 21:13

Od jutri brez HRT in ORF

Tragedija za večino ljubiteljev formule 1 - SAZAS od operaterjev zahteva zatemnitev signalov HRT in ORF.

#2417 mirko53

mirko53

Spammer

• Members
  • 4 638 objav
  • Kraj:Evropa

Objavljeno 02 april 2010 - 22:39

Formulo itak vedno spremljam preko RTL in mi je vseeno!So najboljši komentatorji z Nikijem Laudo na čelu! :D

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov