Skoči na vsebino

IPB

Slika

Multiplayer Games

Odgovorov v temi: 354

#341 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 28 oktober 2011 - 21:47

Upam, da bo zaseden ;). Zdej vam bo Battlefield 3 pobrala kar nekaj online gamerjev :rolleyes:.

#342 Erik Bizjak

Erik Bizjak

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 25 januar 2012 - 09:03

Igra lol oz. League of Legends. Po mojem mnenju ena izmed najboljših.
Pa še free je.

#343 denijuventus

denijuventus

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 02 februar 2012 - 22:43

zdravo vsem!!! mene pa sam nekaj zanima...imam en problem ki ga ne znam resit...verjetno tud nisem v pravi sobi za postavljanje tega vprasanja...pa vseeno....igram men of war Assault Squad ze nekaj casa...zdaj pa ko sem zamenjal racunalnik imam probleme z njo...in sicer imam v racunalniku dve graficni...integrirano intel hd 3000 drgac pa ati radeon 6770...problem je v tem da mi v tej igri enostavno ne prepozna atijeve ampak sam integrirano in zato ne morem igrat te igre od kar sem zamenjal prenosnik...niti nimam moznosti da bi izbiral oziroma preklopil na drugo kartico v igri...tok da bi res prosil za pomoc...hvala vsem ki se boste potrudili...dobite za pir ;))

#344 gapi_pro

gapi_pro

Govorec

• Members
  • 2 191 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Dream place

Objavljeno 04 februar 2012 - 13:14

Mogoče bo pomagalo če odstraniš vse gonilnike za integrirano grafično. Tako da je windows sploh ne bo zaznal.

#345 Sladkor Sladkor

Sladkor Sladkor

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 01 marec 2012 - 16:55

Counter Strike 1.6

#346 david1987robar

david1987robar

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 20 februar 2013 - 15:48

Mogoče nam bo uspelo, da bomo na RN prirejali multiplayer tekmovanja za nagrade...

Perdlagajte igre, katere bi lahko igrali. Mogoče bi bilo fajn, da so malo starejše, da bomo lahko igrali vsi...

;-)

Jaz bi reko,da je kr primerna igra WARHAWK!)

#347 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 02 marec 2013 - 01:02

Counter Strike 1.6

To se dejansko še igra glede na število iger, ki so precej bolj dodelane?:)

#348 tomopn

tomopn

nOObie

• Members
  • 11 objav

Objavljeno 15 april 2013 - 10:49

Trenutno v Sloveniji obstaja že več spletnih strani, na katerih se organizirajo tekmovanje za Slovence. Med drugimi je tu tudi Conn.Si, na katerem se zaenkrat igra predvsem v igrah Counter-Strike: Global Offensive, StarCraft 2 in Dota 2, v prihodnje pa nikoli ne veš. Vsak torek se dogaja Fun Night, prvič se je igrala ShootMania Beta, drugič Unreal Tournament, jutri ob 19:00 pa bo na sporedu StarCraft 2 Team Match (4 x 1vs1, Best of 7, zmagovalec ostane gor) med slovensko ekipo Team MiA in hrvaško zasedbo sfc.

Drgač pa je velik tujih tekmovanj, na katera se lahko prijavite če vam je dolgčas (predvsem ESL, ClanBase je "mrtu" že dlje časa).

Če pa se na RN kaj organizira, bi bilo pa to še boljše - več aktivnosti, večja scena. Po možnosti če bi imeli še prenose v živo, da se lahko to gleda. Lahko tudi kako pomagamo.

Pa lep sončn pozdrav ane :)

#349 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 783 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 15 april 2013 - 12:52

Okrog teh tekmovanj itd. tudi mi(ne RN) nekaj pripravljamo. Ko bo pravi čas boste tudi tukaj obveščeni. ;)

#350 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 27 april 2013 - 14:11

Eno zanimivo igro sem probal te dni za Adroid. Gre za igro z imenom Besednjak, v kateri iščeš med kopico črk besede. Kar zanimivo. Sicer je to že stara igra, ampak je še vedno zanimiva. Včasih smo jo igrali na mizi...

#351 Igre.Balkan

Igre.Balkan

nOObie

• Members
  • 4 objav

Objavljeno 21 december 2013 - 18:14

moja nova spletna stran http://g2aslovenija.wordpress.com/

#352 Luka.Morber

Luka.Morber

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 30 november 2014 - 20:28

▂ ▃ ▅ ▆ █ GeForce Roleplay █ ▆ ▅ ▃
IP servera: 46.105.103.57:8888
Nasa forum stranica: www.geforce-samp.com
Nasa FaceBook stranica: https://www.facebook...mmunity?fref=ts

Tko smo mi?

GeForce ONLINE GAMINGarrow-10x10.png Community  je neprofitabilna zajednica koja je nastala još davne 2008. godine.  Od samog početka GeForce je bila zajednica igrača kojima je cilj bio igrati SAMP, odnosno zabavit se u čarima RolePlaya, te kroz lika u igrici prikazati realan život. GeForce RolePlay napravljen je kako bi vam pružio najbolji i najrealniji RolePlay na Balkanu. Zajednica trenutno broji 2,300 registriranih članova mnogi članovi u zajednici su iskusni igrači, ali i ako ste novi to vas ne treba sprječavati da posjetite naš server i forum te postanete dio naše zajednice.

Od 20.12.2014. godine kada će se desiti veliki update, radnja servera prebaciti će se u Los Angeles. Los Angeles će biti potpuno drugačiji s unikatnom skriptom i mapom koju su samo za vas napravili članovi GeForce zajednice kako bi vama približili i što više olakšali RP na našem serveru. Tokom tog updatea dogodit će se i razne novosti na serveru biti će ubačeni novi poslovi na server...

Dosta vam je lošeg RolePlaya?

Dođite na GeForce online gamming community i zabavite se i proširite svoje RolePlay znanje uz odličnu ekipu.
Naš server vam pruža odličnu zabavu i skriptu koja je napravljena isključivo za RolePlay i kako bi vam pružili sve sto vam treba.
Posjetite nas i saznajte vise na : www.geforce-samp.com

#353 Ivan.Komar..i..

Ivan.Komar..i..

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 30 november 2014 - 21:39

▂ ▃ ▅ ▆ █ GeForce Roleplay █ ▆ ▅ ▃
IP servera: 46.105.103.57:8888
Nasa forum stranica: www.geforce-samp.com
Nasa FaceBook stranica: https://www.facebook...mmunity?fref=ts

Tko smo mi?

GeForce Online Gaming Community  je neprofitabilna zajednica koja je nastala još davne 2008. godine.  Od samog početka GeForce je bila zajednica igrača kojima je cilj bio igrati SAMP, odnosno zabavit se u čarima RolePlaya, te kroz lika u igrici prikazati realan život. GeForce RolePlay napravljen je kako bi vam pružio najbolji i najrealniji RolePlay na Balkanu. Zajednica trenutno broji 2,300 registriranih članova mnogi članovi u zajednici su iskusni igrači, ali i ako ste novi to vas ne treba sprječavati da posjetite naš server i forum te postanete dio naše zajednice.

Od 20.12.2014. godine kada će se desiti veliki update, radnja servera prebaciti će se u Los Angeles. Los Angeles će biti potpuno drugačiji s unikatnom skriptom i mapom koju su samo za vas napravili članovi GeForce zajednice kako bi vama približili i što više olakšali RP na našem serveru. Tokom tog updatea dogodit će se i razne novosti na serveru biti će ubačeni novi poslovi na server...

Dosta vam je lošeg RolePlaya?

Dođite na GeForce online gamming community i zabavite se i proširite svoje RolePlay znanje uz odličnu ekipu.
Naš server vam pruža odličnu zabavu i skriptu koja je napravljena isključivo za RolePlay i kako bi vam pružili sve sto vam treba.
Posjetite nas i saznajte vise na : www.geforce-samp.com

#354 Sandi Spenko

Sandi Spenko

nOObie

• Members
  • 6 objav

Objavljeno 07 februar 2017 - 21:13

Ojla fantje  :anyone: , prosila bi vas za pomoč.

Iščem igro...želim in pričakujem pa naslednje (na vsebuje): 

- miselna igra 
- reševanje nekega problema
- realna/težka </strong>(ne da piše, da potrebuješ ogenj..pred seboj imaš pa palico in vžigalnik [:))] )

Par primerov mojih zamisli:

1. Igra te vrže nekam (džungla, gozd, sahara, drug planet, ...) in potem moraš preživet, se znajdit in opravljati težavne naloge (miselne)
2. V igri moraš rešiti nevem ladjo/mesto/planet/princesko in se odprte različne možnosti

Ker sem ženska in ne poznam iger bi zelo lepo prosila za kakšno igro v "okviru" mojih želja. 

Hvala za predloge iger.

Lp,
Anja   :whistle2:

#355 lovrencicmatic

lovrencicmatic

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 04 marec 2018 - 14:37

zdravo!Zanima me katere dirkaške igre je mogoče igrat na LAN?

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov