Skoči na vsebino

IPB

Slika

1 monitor na 2 racunalnika

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 25

#21 AcidX

AcidX

Mojster

• Members
  • 1 669 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Celje
  • Interesi:MMO Service Provider

Objavljeno 10 avgust 2007 - 10:41

ytse, zdi se mi, da to ni to ;-) gledal sem na slo-tech se mi zdi, tisti prikljucek stal je okoli takratnih 80k.Gledal sem ze tudi, da bi kupil monitor 3 in 1, ko so 3 lcdji ze skupaj ampak je to potem tako, ce crkne bo vrjetno crknlo use zato bi raje vzel 3x1 in tisti prikljucek in potem ta prikljucek za vec racunalnikov :mrgreen:

#22 W.I.P.

W.I.P.

Gospod s kravato

• Members
  • 1 335 objav

Objavljeno 10 avgust 2007 - 10:46

AcidX, višji zahtevki, višja cena, to ni nakup treh kablov za monitorje.

Pa še link do morebitnega nakupa.

http://www.bolha.com/oglas2468610

#23 AcidX

AcidX

Mojster

• Members
  • 1 669 objav

Objavljeno 10 avgust 2007 - 12:38

ytse, saj pravim okoli 80k je stala napravica :( a tole napravico se, da potem priklopit na ta razdelilnik? :mrgreen:

#24 W.I.P.

W.I.P.

Gospod s kravato

• Members
  • 1 335 objav

Objavljeno 10 avgust 2007 - 13:20

ytse, saj pravim okoli 80k je stala napravica :( a tole napravico se, da potem priklopit na ta razdelilnik? :mrgreen:

Prvi del sem celo razumel, a ko si začel s temi prikazmi, nisem najbolj ujel kaj si hotel povedati.

Če interpretiram moje razumevanje (če popravimo ločila in odstranimo pojave), želiš vprašati, če se to mapravo da priklopiti na tisti KVM Switch. Načeloma da, kajti ta naprava od Matrox-a deluje na princip; izhod monitorja iz računalnika v vhod te naprave, nato pa trije izhodi iz te naprave v tri monitorje.

Torej v tvojem primeru; izhodi iz dveh računalnikov v KVM Switch, iz tega KVM-ja pa monitor izhod v Matrox TripleHead2Go, iz Matrox-a pa v tri monitorje.

#25 AcidX

AcidX

Mojster

• Members
  • 1 669 objav

Objavljeno 10 avgust 2007 - 13:25

ytse, ok hvala :mrgreen: sem sedaj dobil obrazlozitev :(

#26 dhrova88888

dhrova88888

Poročevalec

• Members
  • 647 objav
  • Kraj:Sežana

Objavljeno 07 februar 2008 - 20:30

Živjo!

Od danes sem lastnik tegale KVM switcha:
http://www.mimovrste...etite-cs-62-2v1

Pišem zato, ker imam težave z njegovim delovanjem. Namreč vsake toliko časa ze zgodi da miška ali tipkovnica (eno ali drugo, nikoli pa obojno hkrati-vsaj zgodilo se še ni) "zamrznita". Enostavno se zdi kot da nista priklopljena, čeprav lučka na miški gori ter indikator na tipkovnici.

Prosim vas za pomoč če poznate tale problem.

Hvala vsem.

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov