Skoči na vsebino

IPB

Slika

grafična kartica na dell 6400 inspirion

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 4

#1 markoh35

markoh35

Raziskovalec

• Members
  • 81 objav

Objavljeno 31 december 2007 - 00:09

Imam dve vprašanj v zvezi z grafično kartico;
Na prenosniku Dell Inspiron 6400 imam integrirano grafično Intel Media Accelerator 950. Ali jo je možno zamenjati oz. nadraditi s samostojno grafično... menda se da na nekaterih modelih prenosnikov?

Ali je z omenjeno grafično možno igrati igre kot so Medal of honor 2,4, ali pa Call of duty ipd?

#2 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 31 december 2007 - 00:45

http://www.intel.com...b/CS-020666.htm

ne mores menjat:>

#3 Hydr@

Hydr@

Spammer

• Members
  • 3 112 objav
  • Kraj:Kras

Objavljeno 31 december 2007 - 10:33

Na nekraterih prenosnikih je možna menjava kartice, s tem da mora imeti režo MXM. Tvoj prenosnik je žal nima. Glede iger pa tako: Medal of Honor: Airbone verjetno nebo delal, starejši pa bodo. Ravno tako CoD4 verjetno nebo delal, starejše pa bodo. Sicer pa na low nastavitvah.

#4 markoh35

markoh35

Raziskovalec

• Members
  • 81 objav

Objavljeno 31 december 2007 - 10:36

Hvala za pomoč.
Če prav razumem je na linku seznam iger ki naj bi jih z zgoraj omenjeno grafično lahko igral, med drugim tudi Call of Duty*... to pomeni katerokoli verzijo?
Mora pa bit naložen OS xp?
Jaz imam visto... je to problem?

lp, marko

#5 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 31 december 2007 - 12:18

Na nekraterih prenosnikih je možna menjava kartice, s tem da mora imeti režo MXM. Tvoj prenosnik je žal nima. Glede iger pa tako: Medal of Honor: Airbone verjetno nebo delal, starejši pa bodo. Ravno tako CoD4 verjetno nebo delal, starejše pa bodo. Sicer pa na low nastavitvah.

jah ne vem tole sm nasel in da tvoja integrirana graficna spada med tale chipset, ki sem ga zgoraj objavil. Pac ce bos katero drugo igro poskusil se mi je ze na fotrovem prenosniu zgodilo da bi bo javilo graphic card not supported.

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov