Skoči na vsebino

IPB

Slika

8800gt in pisk , napajalnik?

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 37

#21 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 20 januar 2008 - 13:29

Ja sry xt ampak LC so res zanič!kar ne pomeni da tvoj tebi ne bo dobro služil no upam da ti bo!
Tagan rules na naših tržiščih je daleč boljši pol so tu seveda tudi ogromno drugih zelo zelo dobrih proizvajalcov najboljši pa tak vsui vemo kateri je to pa so mašine iz labaratorijev :> PC POWER & COOLING!
Sam mam Tagana 600W B-2 Series :ok:

prosim povej mi kaj je z LCji narobe prosim? Vse kar sem bral dokazuje drugo, da so zelo kakovostno izdelani. Tudi sam sem zivi dokaz da je to :> moj 700W LC Hyperion mi deluje cisto odlicno in tudi vsem drugim, ki jih poznam.

#22 Commander Thor

Commander Thor

Mojster

• Members
  • 1 896 objav
  • Interesi:črne luknje

Objavljeno 20 januar 2008 - 13:32

Deluje čisto enako, samo crkne jih 5%, to je edino. Seveda crknejeo po enem letu, ko ni več garancije. Tako da enako dobri, samo pač malo tvegaš da dobiš enga od tistih modelov, k bo crknil... Če navijaš si šanse dosti zvečaš, to je to.

#23 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 13:49

ce jih crkne 5% je tudi pri drugih podobna stevilka kakor jaz vem. LCji kakor sm gledal niso crknili pogosto tudi po dolgi uporabi

#24 Lukeatluke

Lukeatluke

Iznajdljivec

• Members
  • 876 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 13:53

Glede na to, da je 38€ :( :zvizg:

#25 Thomas33

Thomas33

Govorec

• Members
  • 2 048 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 14:23

Ma Commander Thor lepo te prosim, 5% crkne čisto od vsega. Od Mercedeza, Rolsa, Nvidie, Ati-ja, Intel-a, bla bla... Vse kar človek naredi crkne(prej al slej) v večjem ali manjšem procentu.

Ne bi nič rekel, če bi blo splošno znano da LC-ji pogosto crkujejo, ampak 5 posto? :shock:

Take definicije so res bv, sorry. :zvizg:

#26 Pretorian

Pretorian

Gospod s kravato

• Members
  • 1 417 objav
  • Kraj:TEHERAN

Objavljeno 20 januar 2008 - 15:33

Kak se eni užalijo ko omeniš BS opremo ki jo sami uporabljajo!
Pa z kakimi bednimi argumenti hodite ven ne da se mi naštevat ogromno razlik v kvaliteti ampak samo primerjavo kako nekateri tu primerjate je kot bi trdili "zakaj je moj FIAT punto z 2.3 mašino slabši od Mercedesa ali Porsche-a če pa ma volan ima 4 kole in lahko se z njim vozim kot z temi" :joj:

P.s in def če smo že pri tem primerjaj razliko koliko ima "actual"output power 700W tagan in 700W LC!
evo ti podatek za tvoj hyperion:Učinkovitost: >80%

#27 Thomas33

Thomas33

Govorec

• Members
  • 2 048 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 16:10

Kak se eni užalijo ko omeniš BS opremo ki jo sami uporabljajo!
Pa z kakimi bednimi argumenti hodite ven ne da se mi naštevat ogromno razlik v kvaliteti ampak samo primerjavo kako nekateri tu primerjate je kot bi trdili "zakaj je moj FIAT punto z 2.3 mašino slabši od Mercedesa ali Porsche-a če pa ma volan ima 4 kole in lahko se z njim vozim kot z temi" :joj:

Sorry, moram ti rečt, da si ustrelil popolnoma mimo. Tu ni govora o užaljenosti ali kaj podobnega. Niti nihče ni primerjal Fiata z Mercedezom.

Raje, pametni, pokaži KONKRETNO razliko v delovanju dveh brezhibno delujočih napajalnikov - recimo Tagana 400w in LC-ja 550w, ki bo opravičila razliko v ceni.
Če me prepričaš takoj vržem svojega LC-ja v smeti in grem po novega HQ za 100EUR +
Stavim, da je ne bi opazil, če ga zamenjam. Razen v denarnici, seveda.:roll:

p.s.:"Punto z 2.3 mašino"??? :shock: :shock: :shock:

BS oprema je kaj? :shock:

#28 Pretorian

Pretorian

Gospod s kravato

• Members
  • 1 417 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 16:16

Thomas "pametni"to je bil samo zmišljen primer fraza "pametni"
Mislim že sam mečeš sranje od 550w v isti koš z 400w napajalnikom kaj naj še pol rečem!
Po ceni!boš rekel.Ja "pametni" zakaj pa ta "zabiti svet raje da več denarja za manj watov kot pa manj za več watov.Kdo bi pol sploh kupoval te tagane z napihnjenimi cenami če nebi bili toliko boljši?

Na ampak sicer noben ne jemlje resno tistega sra... od LC da bi ga sploh testirali kaj šele kupili...
http://www.trustedre...up-Test-2006/p1
http://www.trustedre...y-Group-Test/p1

#29 Thomas33

Thomas33

Govorec

• Members
  • 2 048 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 16:22

Thomas "pametni"to je bil samo zmišljen primer fraza "pametni"
Mislim že sam mečeš sranje od 550w v isti koš z 400w napajalnikom kaj naj še pol rečem!
Po ceni!boš rekel.Ja "pametni" zakaj pa ta "zabiti svet raje da več denarja za manj watov kot pa manj za več watov.Kdo bi pol sploh kupoval te tagane z napihnjenimi cenami če nebi bili toliko boljši?

Taki, ki se morajo potem celemu svetu hvaliti, da imajo denar za drage stvari, ki pa svoje cene ne upravičijo z dejansko razliko.

A je po tvoje "pametni" potem tudi Armani 10 ali 100 krat kvalitetnejši od Mure, ali se gre samo za prestiž(ki si ga povprečna raja ne more privoščiti)?

Š e čakam na odgovor iz prejšnjega posta... :zvizg:

#30 Pretorian

Pretorian

Gospod s kravato

• Members
  • 1 417 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 16:30

Lc je samo ekonomsko privlačen ker je poceni in ker 95% uporabnikov rač.nima pojma o njih se jim zdi napajalnik še najmanj nujno kvaliteten.
Samo zato je prodajan predvsem v vzhodnih delih!
Ja armani je eno 5 boljši ne nujno kvalitetnejši ampak najpomembneje je inovativnejši ne pa kopija !!!!!! kopiranje(Mura)jim ne daje pravico do nekega prestiža!
Ne jaz se ne hvalim da imam denar ,tu ti morem rečt mutec ker sem trdo delal da sem si lahko privoščil kar sem si želel.
In ne da se mi dokazovat nekaj kar sploh ni potrebno dokazovat in je vsem jasno kaj je bolje in kvalitetnejše.
Za razliko lahko navedem to da je moj stari 450w lc ki je bil že v rač.bil eno 50 glasnejši od 600W B-2 tagana ki ga še imam na turbo mode in se 3 metre stran sploh ne sliši,ma že kabli in izdelava takoj vidiš razliko da ne navajm teh.podatkov ker jih je preveč.

#31 Thomas33

Thomas33

Govorec

• Members
  • 2 048 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 16:43

Se ti po načinu pisanja in besedah(mutec) vidi da si iz TEHERAN-a.
Kultura ti je u p.... ubožec. :zvizg:

#32 Pretorian

Pretorian

Gospod s kravato

• Members
  • 1 417 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 17:12

Joj ti si pa tako kulturen (polepšan izraz za strahopetca)in si toliko boljši in več vrednejši od mene ne Thomas ja od kod si pa ti švabarija predvidevam(uber rasa na jeziku ki vedno dobi po glavi od slovanov)!
že tooo off topic v glavnem Tagan so precej boljši od tistega ki ti uporabljaš zdaj se pa idi pojest od sile.

p.s Teheran,zato ker je naslednji v vrsti za napad!

#33 Commander Thor

Commander Thor

Mojster

• Members
  • 1 896 objav
  • Interesi:črne luknje

Objavljeno 20 januar 2008 - 18:16

"če ne bi blo splošno znano" Pa saj je splošno znano... Pa ne razumi me napak, sam bi še zmeraj v večin primerov kupil LC, ker je vsekakor bolši kot kakšen no name. Ampak ker mi je crknil en mesec po preteku garancije bom pač kupil raje takega, ki 100% ne bo, ker verjemi če ima Tagan 3 leta garancije jim ne crkne skoraj noben...

#34 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav

Objavljeno 20 januar 2008 - 18:30

noben napajalc nima 100% izkoristka pa magar mi pokazes in mi prineses svojega pa ti dokazem ^^

#35 sennheiser

sennheiser

Poročevalec

• Members
  • 613 objav
  • Kraj:Novo mesto

Objavljeno 20 januar 2008 - 19:01

Mal neumna debata...brez zamere! Če nimaš pojma o elektroniki se raj zadržiš IN usak napajalnik ki je DRAŽJI to tudi upraviči!!! Tisti lc-ji...čeprav ga mam sam...in deluje že 2. leto nikoli ne bo dau vn 550W nazivne moči. Moč se meri tako...voltaža*amperaža. Zdaj pa računajte!! In če imaš 2 liniji ali pa 4 je pa velika razlika!! Sam sem obremeniu 12v linijo z dobrimi 20A naj bi dalo pa od sebe 24 in je sam skadilo se. In še enkrat pride do izraza malo muske malo dnarja...

Za zgornje stvari sicer nisem 100% siguren ampak mislim da gre po tem postopku in glede na to kaj se mi je tudi zgodilo vrjamem da je to tudi res.

#36 Hydr@

Hydr@

Spammer

• Members
  • 3 112 objav
  • Kraj:Kras

Objavljeno 20 januar 2008 - 19:49

http://www.oc-lab2.com/test.php?t=33

Tukaj si lahko preberete primerjalni test v slovenščini. LC je na tretji strani.

#37 BuzzFuzz

BuzzFuzz

Pomagač

• Members
  • 372 objav
  • Kraj:Maribor

Objavljeno 22 januar 2008 - 02:49

rofl. kak je tema o grafiki ali delu strojne opreme ki se meri z različnimi "številkami" nastane cela štala :hmm: saj nimam nič proti. spet bom nekaj novega izvedel. keep it on :gun:

#38 deadzone93

deadzone93

Poročevalec

• Members
  • 668 objav
  • Kraj:Komen

Objavljeno 11 februar 2008 - 18:46

Poglejte ceno 75€ dajat za 400W.Za eno cist preprosto rec?LC power 550W stane 36€ in ima 24mesecev garancije.Tagan Tagan TG400-U33 - 2Force ima enako garancije in je 80€ in nazivnih 150W majn.Tudi ce se ti pokvari 550W od LC lahko gres kupit se enga LC za neak denar enega Tagan Tagan TG400-U33 - 2Force.Ne vidim logike. :zvizg:

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov