Skoči na vsebino

IPB

Slika

radeon hd 2600 pro

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 4

#1 Extr3m3

Extr3m3

Iznajdljivec

• Members
  • 808 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Raveland ;)
  • Interesi:Webdesing, 3D, Photoshop stuff...

Objavljeno 25 januar 2008 - 14:50

Pred cca. enim tednom sem dobil grafično ( ati HD 2600PRO), do sedaj je delovala brez problema, sedaj pa ko igram kakšno igro ali kaj čez čas dobim blue screen, nato pa moram resetirat računalnik. Fora je tudi to, ko prižgem računalnik je pod napisom Dobrodošli rdeča senca, in ko brskam po g00glu ali kje drugje dobim tako sliko:

Objavljena slika

Driverje sem potegnil iz uradne spletne strani (zadnje). Čudno je že to, ker imam pri Cod2 maksimalno 51FPS-jev (s prejšnjo grafično sem jih imel ~80-100). Zanima me, če kdo ve, kako odpravit problem.

Hvala za pomoč!

Objavljena slika

Objavljena slika

#2 Commander Thor

Commander Thor

Mojster

• Members
  • 1 896 objav
  • Interesi:črne luknje

Objavljeno 25 januar 2008 - 15:01

Am pa si probal dat tud kakšne druge driverje? Drugače pa probaj popolnoma odstanit driverje pa nanovo, naprej ročno, drugače je pa tudi driver cleaner, ki popolnoma odstrani.

#3 Extr3m3

Extr3m3

Iznajdljivec

• Members
  • 808 objav
  • Kraj:Raveland ;)
  • Interesi:Webdesing, 3D, Photoshop stuff...

Objavljeno 25 januar 2008 - 15:08

Poskusil sem da sem jih potegnil z interneta, nato sem jih odstranil tudi z driver cleaner-jem, na novo naložil pa ni bilo učinka.

#4 thebaloh

thebaloh

Igračar

• Members
  • 135 objav
  • Kraj:dobro polje
  • Interesi:računalnistvo, sporti....hrana:)

Objavljeno 18 februar 2008 - 22:43

no tole kar se je tuki dogajalo na teh rizbicah je tudi meni delalo preglavice in da vam mal pokramljam o tem!!!
takole bi reku, imel sm kar vse 3 grafične od ati-ja in sicer najprej 2600pro 512 agp, in seveda ni delal, problemi: od rdečih črk v explorerju do problemov z inštalacijo + resetiranje blokada - (plav ekran...) no še bi lahko našreval...Ampak ok, grem js to zamenat, ker so mi dejali, da kao se pregreva , čeprav sem vedu da se ne ker mi je temp. senzor kazal le borih 38 stopinj ,saj si celo kišto zelo dobro dodatno hladim. Ampak ok veseu sem biu ker so mi ponudili rešitev in zamenjavo kartice z obrazložitvijo ..(neko basanje sicer)....Grem in zamenjam za 2600xt 256 agp, prinesem js to zadevco dam in seveda vse priklopm (vs veseu da mi bo delal in kaj ...GRRR isti k .- tičk enako , ampak ok saj stestirov sem katera je hitrejša, naj vam povem da je hitrejša 2600 xt265, vendar samo pri manj zahtevnih igrah, crysis recimo je kar bolše delal z 2600pro 512!
Ampak ok sej sm mal slutil da ne bo nič pa sm jim dokazal da jim ne dela....in seveda so mi dali še tretjo kartico 2600xt 512 no ta je bla po testih še najbolša od teh treh, vendar enake težave največje pri inštalaciji in z barvami, vendar tiste barve sm nekako zrihtal, kar se tiče gonilnikov pa ne:( no ja saj dalo se mi ni tako da, nakoncu so mi ponudili rešitev, ki pa je zadovolila potrebe vsaj za nekaj časa in to je geforce 7600Gt agp!
Tole sm si pol not zabiu in kot po maslu vse od a do ž dela, tko da vsem ki vam ati dela probleme pa če ste lastnik AGP potem je to še najboljša rešitev!
Aja ša to 3d mark z unimi ni delal če nism pobrisal eno datoteko v 3d mark datoteki!
z Gerofce 7600gt AGP pa brezproblema!
Drugače pa je nujno, da si grafično napajaš z priključkom ki ji je bil priložen, sam pa imam sicer 560W vendar ko sem testiral sem stestiral tudi z borih 300W močnim napajalnikom in je tut to delovalo!
Ampak tega ne priporočam!

Mal sm pa obrskal še o cenah in mislm da so kr tm tm nek ati pa geforce mal dražje so gforce ampak bol dat tistih 5e več pa je sploh če se ne spoznaš lih na računalnik!
najdu sm pa tut tuki enga k jo kr ugodn prodaja:
https://slo-tech.com...3991#neprebrano

#5 thebaloh

thebaloh

Igračar

• Members
  • 135 objav
  • Kraj:dobro polje
  • Interesi:računalnistvo, sporti....hrana:)

Objavljeno 18 februar 2008 - 22:44

:bravo: :ok:

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov