Skoči na vsebino

IPB

Slika

Potni nalogi

Odgovorov v temi: 29

#21 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 527 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:L J U B L J A N A

Objavljeno 10 junij 2008 - 21:51

Na teh "cheapo" kitajcih ni pravega občutka. Je treba oba sprobat, pa vidiš razliko. Sam motor ne da dovolj moči, ni pospeška, v ovinkih je tog, lahko se zvrneš, na njem se počutiš, kot da bi skoraj stoje vozil nek 20let star avto brez strehe in balanco namesto volana.. :D

Sicer pa se potem z odličnim štirikolesnikom premaknemo cenovno že veliko višje, kar nisem pripraveljen..

Pa tudi si ne želim štirikolesnika. Želim si skuterčka za prevažanje v službo, po malih opravkih itd itd.... :ok:

#22 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 162 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Računalništvo in tek na pretek. :)

Objavljeno 11 junij 2008 - 08:37

Selines kaj pa kakšno boljše kolo za take opravke? Je cenejše, varčnejše(tudi za vzdrževanje) pa še dobro za zdravje. :ok:

#23 Pier01

Pier01

Spammer

• Members
  • 3 800 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 11 junij 2008 - 08:51

Selines kaj pa kakšno boljše kolo za take opravke? Je cenejše, varčnejše(tudi za vzdrževanje) pa še dobro za zdravje. :ok:

Kolo pa res ni ravno priročna zadeva, če greš sredi poletnega dneva po službenih opravkih. Jaz vem, da bi prišel prešvican, da bi kar teklo iz mene. To pomoje odpade.

Poleg tega, če dobro vem, Selines že ima kolo in če bi ga hotel uporabljati na tak način, potem bi to že storil.

#24 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 527 objav

Objavljeno 11 junij 2008 - 09:18

Ja. To je res, kolesa že imam. Tako "oldschool" mašinco iz nekje 60ih, kot XC športnika.. In športnika gonim večkrat tedensko, medtem ko za te opravke po LJ pač ne bi uporabljal kolesa. Za v službo pa sploh ne, ker si po tej vročini mimogrede prepoten... Pustimo to, da kolesa kradejo kot nori pri nas, skuterje sicer tudi, samo vendarle ne tako hitro..

#25 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 162 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Računalništvo in tek na pretek. :)

Objavljeno 11 junij 2008 - 09:26

No ne vem a je vprašanje potenja ali pa kaj drugega. Jaz se vozim v službo s kolesom in po opravkih po mestu, saj sem hitreje na cilju, nimam problemov s parkiranjem, pa tudi pri 30°C nisem prepoten, da ne bi moral delati ali opraviti pač tistega v mestu, kar sem imel namen. Sem pa prej prepoten v avtu, ko nimam klime, kot pa na kolesu zato vajina trditev v mojem primeru odpade. ;-)

#26 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 527 objav

Objavljeno 11 junij 2008 - 09:57

Kot pravim, za v službo odpade predvsem zaradi potenja.. ;-)

Po drugi strani na primer, na tenis se vozim na drugo stran mesta. Kakor ti rad verjamem, da se po Murski voziš s kolesom, je iz ene strani na drugo stran mesta pri tebi ali pa meni, kar nekaj razlike.. Jaz porabim za to npr. 20-30 min, ti pač pol manj ali pa četrt toliko.. ;-)

Sicer pa, ni vprašanje ali si bom stvar kupil. Kupil si ga definitivno bom, vprašanje samo ali na firmo ali privat.. :D

#27 smiley7

smiley7

Iznajdljivec

• Members
  • 918 objav

Objavljeno 11 junij 2008 - 10:32

Selines, katere skuterje pa si gledal?

#28 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 527 objav

Objavljeno 11 junij 2008 - 10:47

To je že čisto nova tema in sem ne paše.. bom prestavil v Avtomoto..

Ogledoval sem si vse mogoče zaenkrat.. od Peugeotov (Speedfight2 mi je že malo "zgonjena oblika", četudi je skozi leta postal zanesljiv, Jetforce je nekako všečen, samo so baje precej pokvarljivi, ker je dokaj nov tip motorja in je baje še kar nekaj napak) do CPIjev (GTR je zelo všečen), morda tudi Aprillia RS..
Zaenkrat torej še med nekje tremi.. :D

#29 smiley7

smiley7

Iznajdljivec

• Members
  • 918 objav

Objavljeno 11 junij 2008 - 12:01

Kolega ima nekega "korejca" - 50ccm, cenovno ugoden, po videzu in zvoku pa bistveno bolj "moški" od običajnih "skuter-kosilnic". :D Jezi me le, da sem pozabil, katere znamke je... :D :nene:
Si mogoče naletel na kaj, kar bi ustrezalo temu "opisu"?

#30 Boris Rezenak

Boris Rezenak

nOObie

• Members
  • 16 objav

Objavljeno 01 marec 2018 - 10:57

Sicer se navezuje na temo, ne pa toliko na vsebino, ki je v njej :) Zanima me ali mogoče uporablja kdo kakšen program, da se vpisujejo potni nalogi. Obstaja še kaj podobnega kot nudijo te - http://www.spica.si/...sa/potni-nalogi

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov