Skoči na vsebino

IPB

Slika

nepojasnjena podoba ženska na sliki

Odgovorov v temi: 58

#21 deadzone93

deadzone93

Poročevalec

• Members
  • 668 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Komen

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:04

To je bilo slikano na Malllorci.Pri avtocesti ni ograje v Š paniji.Bili smo v dveh avtih iz drugega so slikali, iz prvega niso nič videli samo hišo.Jaz zdej res nevem vseh 7 ljdui trdi,da 100% ni bilo nikogar ob avtocesti.

#22 777trobentica

777trobentica

Poročevalec

• Members
  • 660 objav
  • Spol:Ženska

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:06

No že spet nekaj takega-namreč že kar en čas kroži po internetu slika dveh prijateljic, ki se slikata, za njima pa stoji dekle, ki bi naj imela pred leti na tistem mestu ob cesti prometno nesrečo. Š koda, da sem jo zbrisala.
Mislim ljudje, zdaj ko se je v kino vrnil Dosjeji X, vidimo duhove na vsakem ovinku.
:shock:

#23 deadzone93

deadzone93

Poročevalec

• Members
  • 668 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:09

777trobentica, dobro ti si misli kar hočes.Prosim raje pomagaj.

#24 Daymare1

Daymare1

Igračar

• Members
  • 128 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:27

Vrh njene glave je videti nekako... klovnovsko. In obraz v obrazu?

Creepy:)

#25 l-u-k-y

l-u-k-y

Poročevalec

• Members
  • 735 objav
  • Kraj:localhost

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:34

Pri obdelavi slike se ponavadi v exif (ce obstaja) doda tudi SW s katerim je bila obdelana. Tukaj ga ni, torej je lahko prva mozna in logicna razlaga, da je zaradi velike hitrosti niste videli (logicno, saj ste gledali v hiso). Ker pa rabis pri taki hitrosti zelo kratke case, kar pa tukaj ni ravno (1/500) je oseba in del pokrajine v ospredju zamazan.

Pa se druga mogoca razlaga; exif se da ponarediti :twisted:

#26 Dr.1m

Dr.1m

Duohtar pod mus!

• Members
  • 2 617 objav
  • Kraj:Goriška primorska
  • Interesi:Elektronika, računalništvo, fotografija, video

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:39

Daymare1, ti pa imaš kar srhljiv avtar :)
777trobentica, ne bi rekel da je to duh, pač pa neko dekle ki je sličajno bila tam, pa je niso opazili, ker so vozili hitro. Pa še to da je uporabljal zoom pove nekaj.
deadzone93, kolikšen zoom pa si uporabil?

#27 comp_man_XXL

comp_man_XXL

Mojster

• Members
  • 1 638 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:45

To se zgodi, da kaj spregledaš ja. Čeprav si sam še zmeraj ne morem pojasniti neke slike, ki jo je slikal moj brat, no če jo tukaj pokažem, ko smo že ravno pri takih stvareh:

Objavljena slika

To je slikal zvečer nebo (ja, med kajenjem na balkonu...) in sta se pojavila na sliki tista dva kroga, ki še zdaj ne vem kaj sta bila. Slikal je potem še parkrat v isto smer in teh krogov ni bilo. Kakšna razlaga mogoče?

#28 Dzezy

Dzezy

Pomagač

• Members
  • 374 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:47

NLP? :)

#29 deadzone93

deadzone93

Poročevalec

• Members
  • 668 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:49

Nevem danes ali pa jutri bom zvedu če ga je sploh uporabljal.Ta ženska bi mogla bit zelo blizu avtoceste in nikjer niso videli nobenega pokvarjenega avtomobila, da bi sla iskat pomoc.Oni so res 100%, da ni bilo nikogar ob avtocesti, ker so vsi skrati gledali dvorec.

#30 1122

1122

Mojster

• Members
  • 1 776 objav
  • Kraj:Cerkno //// Ljubljana
  • Interesi:Računalništvo, šport, glasba...

Objavljeno 31 julij 2008 - 08:59

comp_man_XXL, jaz imam kar nekaj takih slik (z temi belimi krogi), ki so bile slikane ponoči... Niti ne vem zakaj to nastane, a po moje so ti ali kakšne nečistoče na objektivu oziroma če slikaš s bliskavico se lahko svetloba recimo samo odbije od neke žuželke (ali pa česa drugega) in tako pride do te svetlobne pike - lahko da pride do enakega pojava tudi podnevi, a se zaradi kontrasta dobro vidi le ponoči...

#31 Dr.1m

Dr.1m

Duohtar pod mus!

• Members
  • 2 617 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 09:02

comp_man_XXL, tisti krogi se tudi meni včasih pojavijo. Verjetno so to prašni delci ki so dovolj veliki da se od njih odbije svetloba. In ker je delec zelo majhen svetloba pa močna se to pokaže kot krog.
Ko bom utegnil bom poiskal fotografijo kjer se mi je zgodilo enako.
Sicer pa zgleda kot en velik atom. Spomnil sem se da včasih, če pogledam v nebo, se mi pojavijo podobne podobe. To pa spet zaradi nečistoče na očesu ;-)

#32 JakacBatko

JakacBatko

Mojster

• Members
  • 1 726 objav
  • Kraj:Kostanjevica na Krki

Objavljeno 31 julij 2008 - 09:03

No no...sej verjamem v take stvari, samo tole ni pa nič takega. Pač ste slabo gledali, ali je niste opazili. Jaz velikokrat gledam neko stvar, ki jo iščem pa je ne vidim. Ne bom te obtožil da si naredil fotomontažo, ampak to res ni nič takega. Morda je pa ležala ob cesti in se v sekundi ustala. Ni treba s tega čudež delat. Pejd nazaj pa jo še enkrat slikaj.

#33 Truckman

Truckman

Poročevalec

• Members
  • 510 objav
  • Interesi:Virusi,računalnišvo

Objavljeno 31 julij 2008 - 09:12

Dr.1m, :) Nečistoče v očesu :) .

deadzone93, kaj drugi pravijo naj ti .... Ti in tvoji prijatelji vedo kaj so videli in česa niso! Dajmo raje pomagat kako bi sliko spravili v red in videli obraz. Potem bomo takoj videli ali je ženksa ali pa nek satan al kaj :roll: Tukaj je kar nekaj ljudi ki zna z Photoshopi,... :thumbsup: :) :)

#34 Dr.1m

Dr.1m

Duohtar pod mus!

• Members
  • 2 617 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 09:17

Dr.1m, :) Nečistoče v očesu :) .

deadzone93, kaj drugi pravijo naj ti .... Ti in tvoji prijatelji vedo kaj so videli in česa niso! Dajmo raje pomagat kako bi sliko spravili v red in videli obraz. Potem bomo takoj videli ali je ženksa ali pa nek satan al kaj :roll: Tukaj je kar nekaj ljudi ki zna z Photoshopi,... :thumbsup: :) :)

No če se že režiš, bom pa rekel tako. Prašni delci ki se ulovijo na očesu preden jo s solzami splaknemo :joj:
Pa misliš da bi se res iz tega zmazka dalo dobit kakšno realno podobo obraza :zvizg:

#35 deadzone93

deadzone93

Poročevalec

• Members
  • 668 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 09:28

Če se da prosim preverite z photoshop.

#36 primoz86

primoz86

Poročevalec

• Members
  • 614 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 11:16

Ola!

Mogoče je pa za cesto opravljala svojo potrebo, pa se je hitro ustrašla pa je vstala!

HIHI!

#37 JakacBatko

JakacBatko

Mojster

• Members
  • 1 726 objav
  • Kraj:Kostanjevica na Krki

Objavljeno 31 julij 2008 - 11:22

Že tako če gledamo...opazovali ste hiško, se pravi da niste mogli biti pozorni na stvari pred vami. In kaj če je bila v jarku in je na hitro stopila na rob cestišča?

#38 Dr.1m

Dr.1m

Duohtar pod mus!

• Members
  • 2 617 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 11:49

Ter, sodeč po sliki, pogledala levo nato nravnost, ravno v hipu ko si slikal, da bi prečkala cesto....
Mogoče pa je domačinka ki ima skritega ljubimca onkraj ceste ;-)
Definitivno pa gre za to da je praktično niste vidli četudi je bila tam in si jo celo fotografiral. Verjetno pa ni bila zelo blizu ceste ampak veliko dlje od nje, če si uporabljal zoom kot trdiš.

#39 odstranjen uporabnik

odstranjen uporabnik

Mojster

• Members
  • 1 891 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 11:55

Eni pa res imate veliko domišlije... :)

Jaz recimo, če bi gledal bi sigurno prej opazil to žensko pre seboj, kot pa tisto hišo od zadaj.

#40 specops

specops

Poročevalec

• Members
  • 535 objav

Objavljeno 31 julij 2008 - 11:55

Jaz pravim, da ta slika ni fake. Na ženski so dobro vidni artefakti od kamere in kompresije, ki so podobni kot na drugih delih slike. Če bi v photoshopu vstavil v sliko neko žensko in naredil motion blur, se teh artefaktov ne bi videlo, ker bi se zabrisali.

Glede razlage pa ne vem. Verjetno je bila tam in je pač niste opazili.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov