Skoči na vsebino

IPB

Slika

Elektronska cigareta GAMUCCI

Odgovorov v temi: 8

#1 odstranjen uporabnik

odstranjen uporabnik

Mojster

• Members
  • 1 891 objav

Objavljeno 04 avgust 2008 - 10:12

Kadilcu ustvarja vtis dejanskega kajenja, kakor bi kadil običajne cigarete. Na voljo so arome mentola, češnje, jabolka, kave, čokolade in druge. Je neškodljiv za druge ter ne obstaja nevarnost posrednega kajenja.

http://www.gamucci.si/index.php

#2 !Raffy!

!Raffy!

Mojster

• Members
  • 1 666 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Somewhere over the rainbow ;)
  • Interesi:Fitness, glasba, šport...

Objavljeno 04 avgust 2008 - 10:21

Ja...verjetno pa se bodo kadilci spet pritoževali da "to ni to"... :oops: Da ni tistega filinga kot pri pravem cigaretu...ali karkoli že pač kadijo...

#3 scan7687

scan7687

Gospod s kravato

• Members
  • 1 291 objav
  • Kraj:Zagorje

Objavljeno 04 avgust 2008 - 10:38

To ni pritoževanje če rečem, da to ni to.....
Kaj ko bi za debeluhe naredili namesto hrane kar tabletke z raznimi okusi in nič kalorij...verjetno tudi to nebi bilo to :ok:

#4 D.J.ANDY

D.J.ANDY

Govorec

• Members
  • 2 955 objav
  • Kraj:TREBNJE - (dream town)
  • Interesi:glej poklic

Objavljeno 04 avgust 2008 - 18:35

Itak da to ni to... In ne vidim v tem uspeha. Kdo bo pa hotel to sranje otresati v gostilni? In potem razlagati, da je to elektronska cigareta...
Kot da bi imel napihljivo Ančko - to pač ni to...

#5 kolo1

kolo1

Iznajdljivec

• Members
  • 754 objav
  • Kraj:Na planincah

Objavljeno 04 avgust 2008 - 21:56

Kako lahko pa govorite, če ne veste?

#6 majaron

majaron

Gospod s kravato

• Members
  • 1 260 objav

Objavljeno 05 avgust 2008 - 01:46

Kako lahko pa govorite, če ne veste?

Ti verjetno tudi še nisi z Ančko pa veš da ni isto :roll:

#7 nekikr

nekikr

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 06 avgust 2008 - 14:33

Jaz sem pa že podlegel zlobno_zlobnim reklamam in sem stvar dejansko kupil. V lokalih mi dajo mir, če kdo postrani pogleda razložim zakaj se gre in je mir. Res je da ni isto kot klasični cigaret, je pa zelo blizu. Po cca. 14 dneh uporabe pa tudi opažam bistveno izboljšanje stanja v pljučih...zadeva je dejansko dobra... :D

#8 ssam3210

ssam3210

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 22 maj 2012 - 09:35

obstajajo taksne in drugacne. sam sem jih poskusil kar nekaj in ugotovil kaj mi pase in kaj ne. razne replike prave cigarete me z videzom in okusom niso zadovoljile. svojo robo sem nasel na www.ecig.si. ponujajo izredno kvalitetne vaporatorje in ful polnil...

#9 matejdrn

matejdrn

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 16 november 2012 - 14:33

Tudi sam jo uporabljam. Že 6 mesecev. Kot je napisal predhodnik sem tudi sam doživel kup sprememb na svojem telesu. Pljuča se mi zdijo precej večja, nimam več kratke sape in napore bistveno lažje prenašam. Recimo hoja po stopnicah. Nimam več nočnega kašlja in zjutraj lahko normalno zadiham. Mislim, da je ključnega pomena pravilna izbira elektronske cigarete. Sam sem pristaš produktov podjetja Joyetech, ki je trenutno vodilno podjetje na svetu. Uporabljam model Joyetech eGo-T, ki stane cca. 50€. Kupil sem ga v slovenski spletni trgovini PyurSmoke,

www.pyursmoke.si

Če koga zanima kaj več iz prve roke naj kar vpraša. ;)

LP

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov