Skoči na vsebino

IPB

Slika

Graje In Pohvale Prodajalcev Računalniške Opreme

AGT

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 222

#1 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 527 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:L J U B L J A N A

Objavljeno 01 avgust 2008 - 10:50

No, pa ste jo dobili. Torej, tema naj bo čista, brez prepirov in na nivoju, sicer bo tako hitro, kot smo jo odprli, tudi zaprta. Kršitelji seveda kaznovani.

Sem torej vpisujete svoje graje, pa seveda tudi pohvale slovenskih trgovin.

#2 Veget

Veget

RN forum freak

• Members
  • 9 718 objav
  • Kraj:Nekaj ovinkov iz Nove Gorice

Objavljeno 01 avgust 2008 - 11:12

S spletno prodajalno Mimovrste sem imel do sedaj samo dobre izkušnje. Najslabše pa je bilo z Mlacomom, kjer strašno težijo, če jim hočeš vrniti izdelek, ki ni taki, kot si ga naročil.

#3 levcekx

levcekx

Raziskovalec

• Members
  • 93 objav

Objavljeno 01 avgust 2008 - 11:19

Z enaa sem bil zadovoljen še zmeraj. Pri mlacomu je pa tako, vsaj po mojem mnenju da moraš vedeti kaj hočeš pa je v redu. Pa tudi njihove cene se mi sicer zdijo kar v redu.

#4 cannibal

cannibal

RN forum freak

• Members
  • 9 840 objav
  • Kraj:Inn i evighetens morke
  • Interesi:Brezveze

Objavljeno 01 avgust 2008 - 11:21

Jaz sem na ENAA kupil zaslon (spletna trgovina)
- Hitra dostava, prihranil nekaj denarja, dobra roba.

Računalnik kupil v MLACOMu (spletna trgovina)
- Hitra dostava, prihranil nekaj denarja, dobra roba, a s pokvarjenimi gonilniki. Problem sem hitro rešil na tehnični pomoči, mi je en brez problema pomagal računalnik spravit skupaj v nekaj minutah. Problem je bil programski, ne strojni. Gonilniki za Windows (grafična kartica) so računalnik begali in ga sesuvali.

Razne neonke in podoben kič lani na Cool PC (spletna trgovina)
Hitra dostava, čeprav sem več naročil v istem dnevu poslal večkrat (se zgodi, če ne veš kaj sploh bi kupil), vse dobil naenkrat.

Z vsemi tremi dobre izkušnje, vsaj zaenkrat. :ok:

#5 snajper_SLO

snajper_SLO

Poročevalec

• Members
  • 732 objav

Objavljeno 01 avgust 2008 - 11:25

Prav tako nobenih problemov z mimovrste naročil že več kot 10 artiklov in vsi prispeli kot navedeno in brez zastojev.

Pohvale Funtech-u naročil cel računalnik po komponentah, ki so jih imeli na zalogi že nasljednji dan.

#6 Kenny_men

Kenny_men

Gospod s kravato

• Members
  • 1 394 objav
  • Kraj:South Park ;)

Objavljeno 01 avgust 2008 - 11:30

Sam sem imel dobre izkušnje z vsemi doslej:
- Na mimovrste kupil zunanji disk, vse BP
- Na SOLO.si kupil LCD, prenosnik,... vse BP
- Pri Cool-PC nabavil razne šminke, vse OK
- Pri enaa kupil RAMe, vse OK

Mogoče sem koga pozabil, saj kupujem večinoma prek neta in tam kjer je najceneje.
Kar se tiče problemov, moraš biti dosleden, dati trgovcu na znanje, da si ti stranka (ki ima vedno prav ) :twisted: pa mislim, da nikjer ni kakih pretiranih težav.

#7 boriZ

boriZ

Poročevalec

• Members
  • 592 objav

Objavljeno 01 avgust 2008 - 11:41

Dobre izkušnje do sedaj:
-mimovrste.com (tudi glede vračila blaga brez problemov - miška ni delala kot bi morala, pa sem jo lahko poslal nazaj po 14 dneh, dobil novo (imel tudi opcijo, da mi vrnejo denar))
-agt.si
-cool-pc.org

Slabe izkušnje do sedaj:
-elektronika.si (povprašal po mailu za konfiguracijo nekoč, pa me je napizdil, da to ni ql itd. :bow: )
-solo.si - naročil eno stvar ( se mi zdi da je bil trdi disk ), pa je sploh nisem dobil. Pisal mail, pa brez odgovorov nazaj. Sam tko WTF sm bil :)

#8 DeanM

DeanM

Iznajdljivec

• Members
  • 851 objav
  • Kraj:127.0.0.1

Objavljeno 01 avgust 2008 - 12:57

mimovrste - sem naročil zvočnike, ki niso bili na zalogi (mislim da je bil rok dobave 6-10 dni ali nekaj takega), pa sem dobil v enem tednu.

enaA - kupil DVD pekač, dela normalno. Če pa hočeš naročiti še kaj kar ni na zalogi, ne moreš potem osebno prevzet v Ljubljani.

#9 Thomas33

Thomas33

Govorec

• Members
  • 2 048 objav

Objavljeno 01 avgust 2008 - 13:23

Selines, :ok:

#10 .Jakc.

.Jakc.

Iznajdljivec

• Members
  • 869 objav
  • Kraj:Jesenice

Objavljeno 01 avgust 2008 - 14:45

Od leta 2004 sem na mimovrste kupil preko 40 izdelkov (20 od tega je bilo sicer CD,DVD-ji,DV kasete) in moram reči da NITI enkrat ni bilo komplikacij. Vse deluje tako kot bi moralo.

Pri Enaa sem naročil enkrat en tiskalnik (tak bolj za ¨male¨ pare-120€) in sem bil zelo zadovoljen, edino voznik me je dvakrat klical, ker se je izgubil v mojem kraju (ampak jaz mu ne zamerim)

Za solo.si sem pa po internetnih forumih zasledil 40+ nezadovoljnih uporabnikov, ker ko hočeš vrniti opremo nastanejo velike težave.

Naročil sem enkrat enega Wacoma tudi pri http://nakupi.net/ in je tudi tam potekalo vse brez zapletov. Edino trgovina je malo v luliju

Sedaj sem naročil pri agt.si, vendar po dveh dneh piše da je izdelek v obdelavi tako da ne vem kaj je narobe. Mogoče vi ?EDIT: Boriz hvala

To bi bilo to. Je bilo še kar nekaj trgovin, ampak sem kupoval knjige in podobno...

#11 boriZ

boriZ

Poročevalec

• Members
  • 592 objav

Objavljeno 01 avgust 2008 - 14:46

Jakc, pri AGTju bi moral poklicati in preveriti dobavo, ker ni nujno na zalogi. Če piše v obdelavi, pomeni, da še nimajo vseh artiklov..:
LP Boris

#12 x1c3x

x1c3x

Pomagač

• Members
  • 493 objav

Objavljeno 01 avgust 2008 - 15:31

Na mimovrste sem kupil kakšne 15 stvari, ni važno kaj piše pod dobavljivost (razen nedobavljivo :) ), vseeno sem dobil naslednji dan

edino ko sem naročil cel računalnik je bil problem ker niso imeli fan-a za CPU, pa smo nekaj menjali itd itd, na koncu sem ga vzel na enaa.com, prinesel na mimovrste, so ga naštimali v 20ih minutah, in je bilo to, to.
Najraje kupim pri mimovrste, pa če je par evrov dražje.

Pa še pri enaa sem kupil disk, dobil takoj naslednji dan :ok:

#13 TechFreak:)

TechFreak:)

Spammer

• Members
  • 4 591 objav
  • Kraj:Celje

Objavljeno 01 avgust 2008 - 15:34

Sem že kupoval na mimovrste.com in sem zelo zadovoljen z njihovo podporo ter hitrostjo in tudi s samo ceno produktov.

#14 Schweinerei

Schweinerei

Sufler

• Members
  • 158 objav
  • Kraj:Novo mesto

Objavljeno 01 avgust 2008 - 16:51

Ja meni je tudi zelo dobra trgovina mimovrste sem že parkrat naročil in nisem imel nobenih problemov. Zelo sem zadovoljen tudi z trgovino coolpc ker dobiš izdelke ki jih naročiš v zelo kratkem času (dnevu-dveh).

#15 gggggg123

gggggg123

Pomagač

• Members
  • 442 objav
  • Interesi:PC in vse kar je povezano z njim

Objavljeno 01 avgust 2008 - 17:35

Pohvala za funtech naročil komp naslednji dan je bil že sestavljen, pri njih sem kupoval prvič in bom še kdaj.

#16 Tracer

Tracer

Igračar

• Members
  • 136 objav

Objavljeno 01 avgust 2008 - 19:30

Že velikokrat kupoval preko spletne trgovine Mimovrste in lahko rečem, da jim popolnoma zaupam, tudi ko so imeli težave z dobavo naročenega izdelka se je vse lepo uredilo. Skratka odlična trgovina z dobrim osebjem. :ok:

Kupoval sem tudi preko AGT, Nakupi.net, Cool-pc in je bilo vse brez zapletov.

Moram pa še pripomniti, da kupujem večinoma izdelke, ki so na zalogi, tako da jih naslednji dan že dobim. Ravno tako raje vidim da naročeno blago dostavlja Pošta Slovenije kot pa kakšna dostavna služba. Je pa tudi res, da do zapletov pride šele pri uveljavljanju reklamacij, do česar pa k sreči še ni prišlo.

#17 burekdober11

burekdober11

Vajenec

• Members
  • 280 objav

Objavljeno 01 avgust 2008 - 22:14

+ 1 za Altea d.o.o. (Dokaj nepoznana avto/mobi/računalniška/telekomunikacijska(ADSL) trgovina na Vrhiniki) http://www.altea.si/

Fotru so prenosnik (Toshiba Satellite) 2x zastonj prepucal ter meni zrihtal nov komp 1, 2, 3. Če gre kaj narobe, se lahko z njimi skonektaš prek njihove strani in oni upravljajo tvoj računalnik (nekakšna opcija oddaljenega namizja) ter ti porihta vse probleme, ki jih je mogoče odpraviti v Windowsih. Meni so iz interneta sneli ene 4 verzije črne 64-bit Viste, ki jo je sedaj mogoče updatat (ne vem če je to možno na vseh neoriginalnih). Računalnik je superiorno urejen (lepo pospravljeni kabli, itd.). Cene so enake pc-plus/agt, saj večino robe dobijo od njih. Res svaka čast!
Pa še to, ko sem dobil N95 (cca. leto nazaj), si je model vzel kar nekaj časa in mi natanko razložil katere programe in vse ostalo je potrebno za pravilno delovanje Nokia Maps!

+1 za Mimovrste
Hitra dobava ob naročilu tipkovnice in miške. Sicer mi 1x niso odgovorili na e-mail, vendar je v drugo je šlo vse kot je treba.

#18 matic93

matic93

Gospod s kravato

• Members
  • 1 328 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 02 avgust 2008 - 17:31

Jaz imam dobre izkušnje z mimovrste. Sem že dosti tam kupil in je vedno zelo hitro prišlo, enkrat sem tudi vrnil artikel in niso delali nobenih težav. Zelo dobre izkušnje imam tudi za AGTjem. Prav tako ne delajo nobenih problemov pri menjavi artiklov.
Sem imela pa slabe izkušnje s solo. Pri njih sem naročil zvočnike (zgolj zato ker je pisalo da so na zalogi) in so rekli da jih bom dobil v roku 3 dni. Čakal sem 1 teden, nato pa sem jih klical. Rekli so mi da so imeli neke težave pri transportu iz skladišča in da jih bodo naslednji dan odposlali. Čakal sem še 4 dni in še vedno nič. Ko sem jih klical so rekli da jih dobim čez dva dni, dobil pa sem jih čez 6 dni. Na zvočnike ki naj bi bili na zalogi sem čakal skoraj 3 tedne :roll:

#19 Free ipod

Free ipod

Govorec

• Members
  • 2 481 objav
  • Kraj:Cerkno

Objavljeno 02 avgust 2008 - 21:40

Mimovrste je šlo skoraj vedno BP, razen enkrat niso imeli enih zvočnikov, pa se je mama zmenila prek telefona za ene druge (čeprav nima blage veze kaj so mimovste...), sem ji pa povedal da sem kupoval.
Pa še 1 plusek za AGT, ki so mi kakovostno sestavil računalnik ter ga dostavili v dogovorjenem roku, čeprav tega sploh nisem pričakoval :oops:.

#20 klukc

klukc

Iznajdljivec

• Members
  • 906 objav

Objavljeno 03 avgust 2008 - 00:34

Ekola mene iz malo daljšega dopusta! No pa k temi. Do sedaj sem pri spodaj naštetih prodajalcev kupil pribljižno cca180 - 200 kom. različne računalniške opreme in moram reči da nisem nikjer še imel težav! Pa ne me spet napsti, da me imajo radi samo zato ker kupujem samo drage komponente, kar pa sploh ni res - kar pač sestavljam.
Do sedaj kupoval pri:
AGT, SOLO, Elektronika, SIRIS, COOL PC, Sestavi si.
Moram pohvalit vse od naštetih!!!

Ps: Pa glede na to da kar dosti kritizerate SOLO, da so problemi z vračanjem, jih jaz nikoli nisem imel, res pa je da vem kaj kupujem in niti ne rabim vračat stvari - do sedaj sem vrnil samo okoli štiri izdelke!

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov