Skoči na vsebino

IPB

Slika

Graje In Pohvale Prodajalcev Računalniške Opreme

AGT

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 222

#21 ZoTaC

ZoTaC

Raziskovalec

• Members
  • 29 objav

Objavljeno 04 avgust 2008 - 15:50

Jaz vedno kupujem u mlacomu in sem zelo zadovoljen(hitra dostava,prijazni,vedno pokličejo nazaj če imajo veliko dela)pri njih sem kupil okoli 20 izdelkov in še z nobenim nisem imel problemov :oops:

#22 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 04 avgust 2008 - 15:55

ZoTaC, si ze katerega nazaj dal za v garancijo? Saj z kupovanjem vecinoma ni problemu potem se problemi pri vracanju pojavijo.

#23 TechFreak:)

TechFreak:)

Spammer

• Members
  • 4 591 objav
  • Kraj:Celje

Objavljeno 04 avgust 2008 - 16:28

def966, a se ne dajo izdelki direktno na servis? Zakaj bi pošiljal trgovini, če lahko neseš na servis?

#24 drejc112

drejc112

Poročevalec

• Members
  • 684 objav
  • Kraj:Zasavje

Objavljeno 04 avgust 2008 - 16:30

Prvi moj prispevek pod tale topic, rad bi sam omenil narocanje preko poste, do sedaj sem cakal nekje 3 do 4 dni da sem dobil zeljeni predmet, toda AGT je to spremin v manj kot 2 dni , res odlicno !

#25 hudimacek

hudimacek

Igračar

• Members
  • 135 objav

Objavljeno 05 avgust 2008 - 08:05

Težko je dat direkt na servis, ker enake komponente dobavlja več zastopnikov, vrniti izdelek pa moraš zastopniku, ki ga je uvozil. Imel sem problem z ohišjem za disk, od Canyon-a, kupljen je bil v BOF-u, nesel sem ga pa direkt na servis, pa je bil nek uvoznik, ki s tem servisom ni imel pogodbe, so poštimal, sam je trajal mnogo več časa, ker so oni poslal v bof, ta na servis, oni spet nazaj v bof in bof na ta servis - vse skupaj več kot en mesec. Če bi nesu v bof, bi v enem tednu dobil novo ohišje (šla dioda, sploh ne popravljajo (deset minut dela), ampak zamenjajo. Drugače pa z nobeno stvarjo, do sedaj še nisem imel problema pri reklamaciji ali garanciji.
Swedata- menjava diska - brez problema
Pc plus - menjava dvd-ja na računalniku - hitro, brez problema
ena A - menjava okvarjene osnovne plošče, brez problema (ker take niso imeli, dobil dosti boljšo, brez doplačila)
Interspar - pokvarjeni računalniški zvočniki - menjava takoj; pokvarjen discman mp3 - vračilo denarja, ker ni bilo možnosti dobiti drugega, takoj.
baumax - menjava raznih električnih orodij - nikoli problema - menjava takoj, če ni enakega, dobiš drugi, praviloma boljši in dražji, brez doplačil - mašina za mašino (kar pač imajo trenutno na zalogi).....
vračila neckerman, quelle, moda plus - vedno brez problema - napačno naročilo ali druga roba.
Najbolj odzivna trgovina v Sloveniji - cool pc - kar koli naročil - razni hladilniki, ventilatorji, kabli, razdelilci, adapterji... vse danes naročil, dostava naslednji dan, odlični, samo, da se ne bojo po stari navadi slovenskih firm, pokvarli.
Posebno pohvalo bi dal trgovini IN PUT- na bolhi kupil nepopolen AKASA ALL IN ONE- kontaktiral trgovino - poslali brezplačno komplet kablov in za €10 čitalec kartic, ki je bil sesut (model narobe priklopil USB), napravo sem kupil za €5. Sedaj so mi še preko Comtrona zastonj dostavili napajalni kabel za zunanjo Sata enoto za ta all in one.
V glavnem so te trgovine, napram tistim, ki so včasih harale po naši ljubi SLO, večina dosti solidne, večina zelo odzivne, tudi reklamacije zadosti upoštevajo, včasih pa se jim zgodi tudi kakšna napaka, komu, ki dela pa se ne, vendar se z lepo besedo vse uredi, če pa začne človek na njih lajat in zmerjat, pa verjetno ne bojo reagiral prav lepo, saj tudi kupci ne bi.

#26 Thomas33

Thomas33

Govorec

• Members
  • 2 048 objav

Objavljeno 05 avgust 2008 - 09:15

moje pohvale grejo AGT d.o.o.

Sem že veliko kupil pri njih in bom tudi v bodoče. :ok:

Malo bom pograjal MLACOM d.o.o. in sicer zaradi zelo hladnega odnosa do strank. :zvizg:

#27 hmm-lol

hmm-lol

Iznajdljivec

• Members
  • 773 objav
  • Kraj:Logatec

Objavljeno 05 avgust 2008 - 10:54

Thomas33, enako.Nobenega problema pri garanciji,dobavi in prdvsem pri ceni :ok:

#28 Weasel

Weasel

Pomagač

• Members
  • 373 objav

Objavljeno 05 avgust 2008 - 11:05

Solo.si je zanič :shock:

#29 Thomas33

Thomas33

Govorec

• Members
  • 2 048 objav

Objavljeno 05 avgust 2008 - 12:36

Solo.si je zanič :shock:

No, tole ni ravno objektivno. Če tako misliš, tudi utemelji zakaj. :zvizg:

#30 Weasel

Weasel

Pomagač

• Members
  • 373 objav

Objavljeno 05 avgust 2008 - 12:45

O saj res, oprostite. No, gre se zato, da karkoli njim pošleš po mailu (kakšen predlog, vprašanje), je tako kot da niso nič dobili. Povsem ignorirajo. Pošlejo vse, kar njim ustreza (potrdila o naročilu, potrdila o odpravi blaga.) Konkretno sem jih vprašal po mailu, da (če se da), bi preklical naročilo, ker sem slišal, da bom najverjetneje imel težave pri uveljavljanju garancije. Potem sem zasledil, da delajo 24/7 in sem jim še enkrat poslal, da če je to res o delovnem času, bi lahko dobil kakšen odgovor malo hitreje. In čez par minut prispe sporočilo, da je blago odpravljeno :oops:
Upam, da sem bil dovolj jasen in objektiven. lep pozdrav

#31 Thomas33

Thomas33

Govorec

• Members
  • 2 048 objav

Objavljeno 05 avgust 2008 - 15:08

Weasel, zelo jasen! :ok: :oops:

#32 x1c3x

x1c3x

Pomagač

• Members
  • 493 objav

Objavljeno 05 avgust 2008 - 21:11

Nekaj me zanima - kaj menite o elektronika.si ?

Prvič sem slišal za njih pred kakšnim mesecem, in vidim da imajo dobre cene :ok: .

Hočem kupit 4850 in osebno najraje kupujem pri mimovrste, nikoli nikoli nisem imel problemov , tudi z vračanjem ne, sem vrnil ene 5 izdelkov :oops: in raje kupim pri njih, pa koj če je par evrov dražje, sam ne pa spet 20 € :x

http://www.elektroni...roducts_id/1868 -> 146 €

http://www.mimovrste...850-512mb-pci-e -> 165 €

#33 klukc

klukc

Iznajdljivec

• Members
  • 906 objav

Objavljeno 05 avgust 2008 - 22:47

Jaz sem pri njih kupil že kar nekaj komponent in nisem še nikoli imel problemov z njimi, tudi pri uveljavljanju garancije ne!!! Edin slabost ki jo imajo je draga poštnina.
x1c3x, jaz grem skoraj vsak teden proti Mariboru pa če hočeeš ti jaz založim pa prinesem, če si seveda kje iz okolice Lj. ali Gorenjske - ZASTONJ SEVEDA!!! Isto velja tudi za ostale, kontaktiraj me na ZS ali email.
LP!

#34 Thomas33

Thomas33

Govorec

• Members
  • 2 048 objav

Objavljeno 06 avgust 2008 - 09:20

klukc, torej so tvoje izkušnje z elektroniko samo pozitivne?

Ni potem problema z eventuelnimi reklamacijami, garancijo in podobnimi zadevami?

Ker cene imajo res mikavne...

#35 Tracer

Tracer

Igračar

• Members
  • 136 objav

Objavljeno 06 avgust 2008 - 09:57

Kako je pa pri Elektroniki.si kaj z dobavo? Koliko časa je potrebno kaj čakat, da pošljejo artikle? Sem samo pri parih izdelkih videl da zraven piše NA ZALOGI!!!, drugod pa ne, koliko časa se pa potem čaka? :roll:

#36 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 527 objav
  • Kraj:L J U B L J A N A

Objavljeno 06 avgust 2008 - 10:51

Graje in pohvale fantje, graje in pohvale. Ne se dogovarjat za nakupe v tej temi..

Da pristavim še svoj lonček.

Izredno zadovoljen sem z Funtechom, CoolPCjem, Annijem (ne toliko s cenami, kot z njihovim servisom), ter zaenkrat z So-doo..

Grajo bi imel pa za Accord92 aka PCplus, predvsem za servis. Pred kakšnimi 6 leti sem pri njih kupil računalnik, ki od prvega dne ni deloval. PC se je ves čas obešal, občasni blue screeni niso bili nič posebnega. Računalnik je bil večkrat na servisu, vedno so mi ga vrnili, češ, da je problem v sistemu. Zadnjič, ko sem bil tam, mi je nek vele pametni serviser razlagal, da verjetno ne znam naložit sistema. ;-) Seveda. V okvari je bila matična in pa eden izmed dveh modulov, kar sem ugotovil kasneje, ko sem se požvižgal na garancijo in potrgal nalepko z ohišja..

Poleg tega bi imel grajo za Jae, oziroma spet njihov servis. Odzivni čas je namreč neverjeten, eden redkih servisov, ki zna dejansko zadevo rešiti šele po 45 dneh.. Je pa res, da se mi je enkrat, ampak samo enkrat, pri njih zgodilo, da so matično zamenjali v enem dnevu. Ostalih 10x, ko sem kaj vračal, pač ne..

#37 klukc

klukc

Iznajdljivec

• Members
  • 906 objav

Objavljeno 06 avgust 2008 - 15:09

Thomas33, meni se je pokvarila pri njih kupljena osnovna plošča Asus striker ll formula, ko mi je po nekaj mesecih nehala delat sem jo odnesel na servis in v dveh tednih dobil novo direkt iz asusa, zato je tudi trajalo toliko časa. Ker asus tako drage plošče ne zamenja takoj, hočejo prej ugotovit kaj je narobe. Uglavnem jaz sem zadovoljen z njimi.
Tracer, to pomeni da imajo tisti trenutek ko ti gledaš internetno stran ta izdelek že na zaloge. Za ostale pa poskrbijo v roku od enega do treh dneh, lahko tudi kaj dlje, če je kakšen poseben izdelek (recimo EVGA Black pearl) ali kaj podobnega.

#38 boriZ

boriZ

Poročevalec

• Members
  • 592 objav

Objavljeno 09 avgust 2008 - 19:26

Bomo videli zdaj, kako je z Mimovrste. Poslal sem v garancijo 2+ leti star trdi disk, ki se je pregreval in težil z ogromno napakami, in označil 'želim vrnjeno kupnino (nekaj takega)'... takrat je bil disk 27kSIT. :x
Moram pa v ponedeljek nazaj poslati tipkovnico, staro cca 3 mesece (Logitech Internet 350 mislim, da je).

#39 Weasel

Weasel

Pomagač

• Members
  • 373 objav

Objavljeno 13 avgust 2008 - 08:47

Zelo sem zadovoljen s trgovino Mimovrste=), namreč pri njih sem naročil pred nekaj časa računalnik po delih in so takoj, ko je bilo vse na zalogi tudi odposlali. Ta ponedeljek pa sem naročil še dodatne ventilatorje in drugi dan so bili že pri meni, tako, da vse pohvale njim :bow:

#40 x1c3x

x1c3x

Pomagač

• Members
  • 493 objav

Objavljeno 13 avgust 2008 - 09:32

Bomo videli zdaj, kako je z Mimovrste. Poslal sem v garancijo 2+ leti star trdi disk, ki se je pregreval in težil z ogromno napakami, in označil 'želim vrnjeno kupnino (nekaj takega)'.

mislim da ti ne bodo denarja vrnili...to je samo za prvih 15-30dni.

1 član(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov