Skoči na vsebino

IPB

Slika

Graje In Pohvale Prodajalcev Računalniške Opreme

AGT

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 222

#41 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 13 avgust 2008 - 09:35

x1c3x, jp se mi zdi da je nekaj takega. To je samo od zacetka ko kupis ce zelis vrniti. Garancija je nekaj drugega ne bos dobil denarja kakor za novega nazaj :)

#42 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 527 objav
  • Kraj:L J U B L J A N A

Objavljeno 13 avgust 2008 - 09:40

Za tako staro zadevo ne boš dobil vrnjene kupnine. Nikjer.. Mimovrste je okoli tega sicer odličen, samo ne za 2 leti staro zadevo... :)

#43 ikekec

ikekec

Raziskovalec

• Members
  • 30 objav

Objavljeno 13 avgust 2008 - 09:43

Pohvala Comsophu.Pokvaril se mi je 160GB HDD ATA, ker tega niso imeli so nam dali 200gb SATA HDD.

#44 Weasel

Weasel

Pomagač

• Members
  • 373 objav

Objavljeno 13 avgust 2008 - 10:25

Z doplačilom ali čisto zastonj? :shock:

#45 boriZ

boriZ

Poročevalec

• Members
  • 592 objav

Objavljeno 13 avgust 2008 - 12:48

Za tako staro zadevo ne boš dobil vrnjene kupnine. Nikjer.. Mimovrste je okoli tega sicer odličen, samo ne za 2 leti staro zadevo... :)

No, garancije ima 5 let. Zaradi mene ga lahko tudi popravijo, v kar dvomim, da ga bodo. Naj mi pa novega pošljejo :ok:

#46 x1c3x

x1c3x

Pomagač

• Members
  • 493 objav

Objavljeno 13 avgust 2008 - 13:46

sej tako naj bi blo, da ti zamenjajo

#47 Wizmaster

Wizmaster

Poročevalec

• Members
  • 595 objav
  • Kraj:Vrhnika

Objavljeno 13 avgust 2008 - 13:54

pri AGT naročil gigabyte plato in dvd pekač samsung. plata je bila popolnoma druga revizija kot so oni prodajali. zadevo sem jim posredoval da prodajajo napačno robo dobil nekaj denarja nazaj ker sem pač plato nujno potreboval vendar so oni to isto plato prodajali še cel mesec čeprav so jo na gigabye že zdavnaj odstranili iz prodaje in tudi jaz sem jih obvestil večkrat o tej zadevi. izdali so novej revizijo plate z skoraj da istimi funkcijami pri gigabyte

dvd rom je bil pokvarjen. kateri kol cd, dvd dvd-DL sem hotel zapeči ga je uničil. izgubil 2 dvd duallayer cd-ja 3 dvd, in 2 cd-ja. zadevo reklamiral inpo enem mescu ko sem sam klical nazaj dobil odg da dvd dela normalno (laž) in ko sem serviserju rekel naj mizapeče cd v pričo mene se ej spomnu da ga je poslal na njihov uradni servis oziroma tja od kjer ga oni dobivajo. pred reklamacijo sem dvd enoto sprobal v treh pc-jih in vedno ista napaka. sam sem prišel do ugotovitve da je dvd enota imela slabo prednaložen firmware.

razočaran nad trgovino in osebjem.

mimovrste do sedaj dokaj dobre izkušnje razen v primeru zunanjega diska. zadevo reklamiral saj je napajalnik le tega ohišja brenčal in kasneje prenehal delati. zadevo sem poslal nazaj in jo čakal 2 mesca. od tega sem jih sigurnoklical 3x. ko sem prejel ohišje nazaj je bilo še v slabšem stanju kot prej. napajalnik sicer dela a se vidi da je star. čezadevo zaprem preneha delat zakaj nevem. elektrika pri vtiču na ohišju je zmajana in jo je treba dobro namestit da sploh požene.

odsedaj naprej kupujem samoše v tujini. hoh.de.....

#48 TechFreak:)

TechFreak:)

Spammer

• Members
  • 4 591 objav
  • Kraj:Celje

Objavljeno 13 avgust 2008 - 16:14

Weasel, kolikor vem, ti bodo oni povrnili denar samo v 14 dneh. ;-)

#49 ikekec

ikekec

Raziskovalec

• Members
  • 30 objav

Objavljeno 13 avgust 2008 - 16:43

Z doplačilom ali čisto zastonj? :shock:

Čisto zastojn :bravo:

#50 x1c3x

x1c3x

Pomagač

• Members
  • 493 objav

Objavljeno 15 avgust 2008 - 08:26

haha, ko na tržnici...nimajo tapravga paradajza, ti da 3 solate XD

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

#51 djdj

djdj

Raziskovalec

• Members
  • 25 objav

Objavljeno 16 avgust 2008 - 23:50

Mene je Merkur tko nasexsal s prenosnikom, da naslednjega ne bom več kupil tam. Potem so mi rekli da na servisu ne uveljavijo garancije(v reklamacijskem roku), ker nisem kupil Windowsov zdraven. Naslednjega gotovo ne kupim pri njih.

#52 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 17 avgust 2008 - 00:15

djdj, noben ne kupuje v taksnih trgovinah racunalnikov:) No obstajajo izjeme imam tudi enega tukaj ki je kupil v SPARu pa dobil en CRAP PC:)

#53 rmiha

rmiha

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 22 avgust 2008 - 19:06

Bom kar tukaj vprašal. Zanima me kako je z zalogo in dobavo na spletni trgovini AGT, ker ni podatka zraven izdelka :?:

#54 matic93

matic93

Gospod s kravato

• Members
  • 1 328 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 22 avgust 2008 - 20:05

rmiha, pokliči pa ti bojo povedali. Če si pa iz Ljubljane pa najbolje da se kar oglasiš pri njih :ok:

#55 drejc112

drejc112

Poročevalec

• Members
  • 684 objav
  • Kraj:Zasavje

Objavljeno 25 avgust 2008 - 23:59

No rad bi omenil PCtrgovina.info kjer sem ravnokar kupil neakj komponentov , zelo pohvalna trgovina.

#56 klukc

klukc

Iznajdljivec

• Members
  • 906 objav

Objavljeno 26 avgust 2008 - 00:33

Kakšne imate kaj izkušnje z internetno trgovino Demise.si? Prispevke pričakujem predvsem od kupcev te trgovine! Videl sem da imajo cene zelo ugodne, Kakšna je pa kaj odnos do kupcev itd..... Zanima pa predvsem zaradi bodočih nakupov.
Hvala
LP

#57 meebo

meebo

Sufler

• Members
  • 191 objav

Objavljeno 26 avgust 2008 - 07:49

Kdor je iz novega mesta bo sigurono vedel za to trgovino.Imenuje se Harlem.Tam sem prinesel računalnik in zrihtali so mi ga 30 min.Plačal sem samo napajalnik, dela pa ni racunal.

#58 DestroyerTM

DestroyerTM

Poročevalec

• Members
  • 577 objav
  • Kraj:Sem ponosn Zasawc
  • Interesi:Vse

Objavljeno 26 avgust 2008 - 08:36

Imam odlične izkušnje s spletno trgovino mimovrste:). Naročil že prek 15 izdelkov, pri večini pisalo "dobava 7-10 dni" in jaz sem stvar prejel že naslednji dan. Tudi, ko se je en napajalnik pokvaril, sem poslal nazaj in zadevo dobil novo v enem tednu. :bow: Vglvenm, so res fantastični.

Kupoval sem tudi pri solo.si in dobil v sloveniji najbolj ugodno ponudbo + brezplačna dostava. Tudi pri teh sem enkrat uveljavljal garancijo in ni bilo problemov. 1x poklical, potem poslal, čez 1.5 tedna popravljen artikel že pri meni doma.

#59 Selines

Selines

RN Legenda

• Members
  • 14 527 objav
  • Kraj:L J U B L J A N A

Objavljeno 30 avgust 2008 - 14:03

Moram pohvalit Birotehno, oziroma njihov HP servis..

Prinesel laserski tiskalnik na servis, ker je imel neke težave in se je dostikrat obesil med delom, kasneje pa ga računalniki niso več našli na omrežju.. Dva delovna dneva po prejemu v servis, sem prejel novega.. Hitrost za tako velik servis, za moje pojme, nadpovprečna! :ok:

#60 SchumacherM

SchumacherM

Scuderia Ferrari

• Members
  • 150 objav

Objavljeno 02 september 2008 - 21:15

Mimovrste.com dobra, se trudijo ustreči :bow: :ok:

Comtron je meni glavna..od RAMa, diska, par ventov..LCD, miška, tastatura.
Če česa niso mogli poslat me je cca 20 min po oddaji naročila poklical uslužbenec, mi obrazložil možne zamenjave in se je vse dalo zmenit. :)

Dostava skoraj vedno v roku 2 dni, kar je izjemno, nikoli potrebna reklamacija. :smoke:

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov