Skoči na vsebino

IPB

Slika

Nd Filter

Odgovorov v temi: 5

#1 mart1

mart1

Vajenec

• Members
  • 291 objav

Objavljeno 29 april 2009 - 11:17

Lep pozdrav!
Doma imam filter hoya nd8, rabil pa bi veliko temnejši filter za daljšo ekspozicijo. Gledal sem že v vseh trgovinah in na internetu pa nikjer nisem zasledil kakšnih temnejših kot so nd64, nd400..
Do sedaj sem za daljšo ekspozicijo uporabil kar ir filter, vendar pa rezultati še zdaleč niso enaki.
Za kakršnokoli pomoč bi bil zelo vesel.

#2 snajper_SLO

snajper_SLO

Poročevalec

• Members
  • 732 objav

Objavljeno 29 april 2009 - 12:07

Tu malo poglej KLIK, maš tudi z 1000 x faktorjem.

#3 mart1

mart1

Vajenec

• Members
  • 291 objav

Objavljeno 16 maj 2009 - 16:35

Hvala za pomoč.

#4 mart1

mart1

Vajenec

• Members
  • 291 objav

Objavljeno 24 maj 2009 - 20:30

Se opravičujem še za en post ampak ne dobim nobenega odziva s strani foto diskonta. Mogoče še kdo ve kje bi lahko dobil prej omenjene filtre?

#5 Davorin

Davorin

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 13 februar 2011 - 10:24

Se opravičujem še za en post ampak ne dobim nobenega odziva s strani foto diskonta. Mogoče še kdo ve kje bi lahko dobil prej omenjene filtre?

Vem da je že kar veliko časa preteklo, a vas bom vseeno vprašal kaj ste nato kupili kje in kako ste zadovoljni?

#6 mart1

mart1

Vajenec

• Members
  • 291 objav

Objavljeno 01 marec 2011 - 11:24

Vem da je že kar veliko časa preteklo, a vas bom vseeno vprašal kaj ste nato kupili kje in kako ste zadovoljni?

Zdravo,

kupil sem nd1024 62 mm in nd64 77mm kar pri foto diskontu. Z obema izdelkoma sem zelo zadovoljen, vse kot mora biti. Problem je bil le z dobavljivostjo..
Svetujem ti tudi, da pokličeš in prej povprašaš po telefonu, boš veliko hitreje in lažje prišel do željenega.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov