Skoči na vsebino

IPB

Slika

Nakup Digitalnega Fotoaparata Do Okoli 400 €

Odgovorov v temi: 23

#21 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 783 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 13 oktober 2009 - 21:03

Kot Canon user bi rekel Canon, se pa je treba zavedat da ima Canon marsikje višjo ceno za isto stvar kot konkurenca (ime pač).

Imam pa D-SLRja, tako da ne morem rečt kako so kaj ti dragi digitalni fotoaparati...
kar se tiče izjave, daj malo več in kupi dslrja pa se ne bi strinjal, če človek da cca 400€ za fotoaparat in nič več, potem bo vsekakor boljša izbira digitalni... d-slrji so predvsem fajn, ker je body ločen od objektiva in lahko objektiv enostavno zamenjamo in šele tukaj dobimo tisto več od fotoaparata, če kupiš nekaj navadnega, dobiš 18-55mm objektiv, ponavadi z nepreveč kvalitetnimi lečami, in če ne daš nič več denarja za kaj novega, ne vem če se ravno splača kupovat d-slrja...

V tem je ravno poanta, če se misliš resneje ukvarjati z fotografijo, boš slej ko prej nabavil boljši objektiv. :D
Da pa zdaj nabaviš drug objektiv si pa prvo vrgel 400€ vstran za digitalca in boš še prov nabavil body in potem komaj objektiv. Kar se pa učenja tiče je pa tudi 18-55mm še preveč dober objektiv in tudi z takimi objektivi se delajo čudovite slike. Ni vse v opremi, veliko je tudi v roki in oki.
Če pa greš direkt na dslr pa delaš zraven še ekonomično.

#22 ShadowMaN

ShadowMaN

Sufler

• Members
  • 233 objav
  • Kraj:Celje
  • Interesi:Programiranje KUKA robotov,ElektroTehnika,grafično oblikovanje,...

Objavljeno 12 december 2009 - 22:27

Po dolgem času se oglašam nazaj. :) Torej,kupil sem Panasonic Lumix fz38,s katerim sem zelo zadovoljen! In nisem našel nobene večje pomankljivosti. Torej,res zadostje mojim fotografskim zahtevam! ;) Malce za pokušino,prilagam dve fotografiji petkovega izleta iz Velenjskega gradu. :) Komentarji so doborodošli. ;) (sliki sem pomanjšal za lažji ogled)

Objavljena slika

Objavljena slika

#23 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 162 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Računalništvo in tek na pretek. :)

Objavljeno 12 december 2009 - 22:41

ShadowMaN kupil si odličen aparat in naredil odlični sliki. :) Še več takih lepot nam pokaži v galeriji RN ali pa v temi z imenom Slike.

#24 ShadowMaN

ShadowMaN

Sufler

• Members
  • 233 objav
  • Kraj:Celje
  • Interesi:Programiranje KUKA robotov,ElektroTehnika,grafično oblikovanje,...

Objavljeno 12 december 2009 - 23:27

ShadowMaN kupil si odličen aparat in naredil odlični sliki. ;) Še več takih lepot nam pokaži v galeriji RN ali pa v temi z imenom Slike.

Hvala za mnenje,sem si ogledal tudi tvoje slike in so tudi čudovite! :) Bom prilepil ti dve sliki še v galerijo,ter kasneje bom redno posodabljal z novimi. ;)

Dodaj odgovor

1 član(ov) bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov