Skoči na vsebino

IPB

Slika

Program Za Urejeanje Filmov

Odgovorov v temi: 5

#1 @nZ€

@nZ€

Igračar

• Members
  • 127 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:A

Objavljeno 11 december 2009 - 16:45

Pozdravljeni, spet jst, imam en problem sem že vse pregledal ampk ni tistega mojega odgovora, ki bi si ga zelel. Rabim program da urejam film se pravi ne da naredim iz vec filmckov enga, ampak to da enega rezem in urejam. Rabil bi tudi navodila oz. priporočila kako naj to naredim, ker ne vem točno kako. Če pa sem spregledal že kaksno temo mi prosim dajte link. zelo vam bom hvlezen.

LP

#2 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 15 december 2009 - 07:20

Teh programov je kar nekaj, eden dokaj znanih je tudi Pinnacle Studio, katerega lahko uporabljaš za sam zajem podatkov iz kakšne kamere in podobno in seveda potem tudi rezanja filmčkov, audio materiala, dodajanje več plasti audio zvoka in tudi urejanje / dodajanje prehodov med določenimi sekcija itd itd...
Meni se zdi kar uporabna zadeva, sicer mogoče na začetku malo lovljenja in igranja ampak potem pa ni tako slab program :)

#3 Veget

Veget

RN forum freak

• Members
  • 9 718 objav
  • Kraj:Nekaj ovinkov iz Nove Gorice

Objavljeno 15 december 2009 - 08:10

Jaz uporabljam program CyberLink PowerDirector in sem z njim nadvse zadovoljen. Poleg vsega je tudi precej enostaven za uporabo.

#4 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 15 december 2009 - 08:48

Ce noces nic kupovati je Windows movie maker cisto solidna stvar, ce zelis samo posnetke skupaj zdruziti pa kaksne bolj simpl transition efekte notri dati :)

#5 gulmor

gulmor

Vajenec

• Members
  • 308 objav
  • Kraj:Na Luni

Objavljeno 15 december 2009 - 10:28

Za rezat filme je po mojem najboljši AVI Splitter. Združevati jih pa še nisem poskusil. Nekdo pred mano je omenil Pinnacle studio - bomo probali.

#6 @nZ€

@nZ€

Igračar

• Members
  • 127 objav
  • Kraj:A

Objavljeno 15 december 2009 - 19:56

Hvala za vse odgovore sem ze probal neki, pa mi je ratalo!!!
TY

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov