Skoči na vsebino

IPB

Slika

Stavni Nasveti

Odgovorov v temi: 52

#41 btt

btt

nOObie

• Members
  • 8 objav

Objavljeno 28 avgust 2010 - 14:03

Živjo!

Pišem vsem, ki bi jih utegnila zanimati nameščena tekma, ki igra danes večer. Večkje sem tudi sam pred časom kupoval dojave, ki pa večkrat niso šle skozi. No pred tremi leti pa sem le naletel na en vir, ki me je večkrat založil z kakšno stavno napovedjo, ki pa je vedno zadela. Vsakokrat do zdaj, ko smo ta tip dobili je bila tekma iz Islandije kakor tudi sedaj. Pred enim letom smo dobili napoved točnega rezultata 3:0 za domačine in rezultat je bil točno tak, tri mesece nazaj smo prejeli Tip X-2 z kvoto 18 in je tudi šel skoz. Sedaj po treh mesecih smo spet dobili priložnost, za tekmo iz te lige, ki je nameščena. Naš vir nam je poslal tekmo, ki igra danes 28. Avgusta ob 20:00. Imamo informacijo tako točnega rezultata, kot tipa polčas/končen rezultat. Za točen rezultat je kvota 9-10, za polčas/konec pa med 14-15. Informacija je primerna tudi za visoke vložke. Tekmo lahko stavite na bet-at-home, bwin, bet356 in še na mnogih spletnih stavnicah ( Skoraj vseh )! Moj namen ni prevara ampak da zaslužite tako vi kot tudi jaz. Vse, ki jih utegne zanimati kaj več o tem prosim, da me dodate ali na MSN ali mi pišete na ta email:

k1unit@hotmail.com.

Gre pa za eksluzivno priložnost, ki pride le redko. Tudi z vsemi, katerimi bom sodeloval zdaj vem, da bom morda še tudi v prihodnosti, saj vem, da bo ta tip uspešen. Vse interesente bi prosil, da se mi javijo. lp! Luka

#42 Teodor

Teodor

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 09 september 2010 - 03:07

Lep pozdrav!

Pišem zato, ker bi rad vsem ponudil priložnost, da zaslužite denar. Vsi, ki se ukvarjate z športnimi stavami verjetno veste, da obstajajo tekme, ki so nameščene in dogovorjene. Takih tekem je zelo malo, zato nudim redko priložnost. Informacija prihaja kot povratna usluga za določene pretekle posle. Do sedaj je vse, kar sem prejel od dogovorjenih tekem zadelo. To je bilo v zadnjem letu enkrat in lani 2 krat.

Gre za informacijo polčas/konec kvota pa je 30. Gre za res zelo zanesljivo informacijo in ne za prevaro!!! Časa ni dosti, zato koga zanima naj mi to sporoči na email stavedesk@hotmail.com ali me kontaktira na moj Messenger: teodor.polic@live.com , kjer se lahko pogovorimo o raznih podrobnostih. Pay out je visok, pa tudi možnost zadetka je realnih 100%. Se pravi čisti par za čisit profit.

Vplačila možna: bwin, bet356, partybets, expekt, bet at home,... in na vseh večjih online stavnicah.
vplačila samo na tip zmage možna tudi na e-stavah, kvota 2+

časa bo kmalu začelo primanjkovati, zato vsi interesti, ki želite imeti kaj od te tekme in se zanimate za to, vas vabim da me čimprej kontaktirate.

lp.
teodor

#43 btt

btt

nOObie

• Members
  • 8 objav

Objavljeno 15 oktober 2010 - 11:25

Za jutri (Sobota, 16. Oktober 2010) imam informacijo glede nameščene rokometne tekme. Kvota je cca. 10. Tekma gre čez 100%. To je zaupljiva in ekskluzivna informacija direktno iz kluba, kjer igralcem niso plačali že dva meseca. Koga zanima več o tem email in MSN: bttstave@hotmail.com
Cena je 20EUR (10EUR pred in 10EUR po tekmi)

#44 jpogac10

jpogac10

Sufler

• Members
  • 173 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Kranj

Objavljeno 15 oktober 2010 - 12:17

Za jutri (Sobota, 16. Oktober 2010) imam informacijo glede nameščene rokometne tekme. Kvota je cca. 10. Tekma gre čez 100%. To je zaupljiva in ekskluzivna informacija direktno iz kluba, kjer igralcem niso plačali že dva meseca. Koga zanima več o tem email in MSN: bttstave@hotmail.com
Cena je 20EUR (10EUR pred in 10EUR po tekmi)

Če bi bla tekma tako 100% in tako sigurna, verjetno nebi objavljal takih napovedi po forumu, in bi vse svoje premoženje stavil na to tekmo, ker primerjav med 20€ in takim dobičkom ne bi bilo. Kajneda?

#45 Sportni Pari

Sportni Pari

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 10 januar 2011 - 10:47

Objavljam stran o športnih stavah:
Športni Pari
Ne gre pa vse po načrtih...

#46 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 04 februar 2011 - 23:41

Seveda da ne gre, stavnice so vedno na dobičku :).

#47 Sportske.Kladionice

Sportske.Kladionice

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 07 november 2014 - 10:51

http://www.sportne-stave.biz

http://www.stavnice.net/

#48 Aski Rok

Aski Rok

nOObie

• Members
  • 19 objav

Objavljeno 04 december 2015 - 15:07

Odgovarjam na prvi stavni post, nameščene tekme in te fore, tega ne delat, ne bit naivni, ker boste samo na zgubi. ČE stavite pa to delajte po pameti in na kakšni pametni stavnica tipa bet at home. lp :)

#49 Boris Rezenak

Boris Rezenak

nOObie

• Members
  • 16 objav

Objavljeno 24 januar 2017 - 09:17

najbrž se kdo sprašuje kaj se je zgodilo s stavami bet365, ko so jih pohlepni slovenčki blokirali. Najdu sem alternativo preko katere lahko brez problema furate stave na bet365 kot v starih dobrih časih... :)

upam da komu prav pride

#50 website1info

website1info

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 25 februar 2017 - 00:39

Iskati alternative, preberite recenzije najboljših spletnih stavnic!

http://www.spletne-stavnice.info

#51 matevzus

matevzus

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 25 november 2018 - 13:29

Ja ti stavni nasveti so v veliki meri nateg. Tisti, ki bi zares vedel za nameščene tekme sigurno ne bi drugim govoril kaj naj stavijo. Po novem je pa tudi bet at home stavnica blokirana, je pač treba prek mirror povezav dostopat.

#52 GrahamValenzuelamggk82

GrahamValenzuelamggk82

nOObie

• Members
  • 11 objav

Objavljeno 03 julij 2020 - 11:32

Prva pomembna stvar za uspešno igranje in zmago je, da veste, kdo je dobil licenco za takšno dejavnost in kako priti do njih. Nimam najljubšega, ker želim preizkusiti različne možnosti, da najdem tisto, ki mi najbolj ustreza. Virus se je zelo spremenil. Vse informacije, ki jih potrebujem, najdem v sportnestave.net kjer je vse v celoti razloženo in razumljivo bralcem. Obstajajo bonusi, izplačila, klub zvestobe, organizacija zabave in druge velike prednosti, ki jih je treba upoštevati. Odvisno je od vaše pripravljenosti, da se pridružite skupnosti. Vso srečo!

#53 broklynaudrey

broklynaudrey

nOObie

• Members
  • 12 objav

Objavljeno 14 julij 2020 - 10:11

Hvala vsem za nasvete, kmalu preizkusim vaše predloge.  :clap2:

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov