Skoči na vsebino

IPB

Slika

Tiskanje

Odgovorov v temi: 3

#1 baZZar

baZZar

Igračar

• Members
  • 146 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:In the dark

Objavljeno 17 julij 2010 - 18:37

Torej ker nevem v katero temo naj tole objavim in glede na to, da je tema namenjena tudi digitalni umetnosti bom napisal tukaj.

Torej ker bom v prihodnosti odprl s.p me zanima kje mi vi priporočate, da dam natisnit majice in vizitke. Torej če ma kdo kakšne izkušnje kje je najbolj ugodno in v kratkem času mi prosim sporočite.

#2 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 17 julij 2010 - 19:12

Za vizitke ti resnično priporočam moo.com, sicer iz Anglije, ampak te ne bo prišlo nič dražje kot če bi jih natisnil kje tukaj... so pa zelo kvalitetne vizitke... lahko si naročiš tudi testne (gor bodo prek napisal "business cards by moo.com", tko da tiste ne bodo uporabne), da vidiš kako zgledajo...

Zdi se mi da celo niso tiskane na papir... ampak je kartonček in gor tista potiskana "folija"... ne gre stran, strgaš kartico pa tudi težko... tko da mislim da kar se kartic tiče najboljše da naročiš tu...

z majicam je pa tko, vedno naj ti nardijo prej neko verzijo za pogledat... vse ki niso uredu mu daš nazaj, naj naredi nove... priporočam pa da si zbereš koga ki ima sito tisk... sicer pride mal dražje, je pa kvalitetno...

#3 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 17 julij 2010 - 19:12

Za vizitke ti resnično priporočam moo.com, sicer iz Anglije, ampak te ne bo prišlo nič dražje kot če bi jih natisnil kje tukaj... so pa zelo kvalitetne vizitke... lahko si naročiš tudi testne (gor bodo prek napisal "business cards by moo.com", tko da tiste ne bodo uporabne), da vidiš kako zgledajo...

Zdi se mi da celo niso tiskane na papir... ampak je kartonček in gor tista potiskana "folija"... ne gre stran, strgaš kartico pa tudi težko... tko da mislim da kar se kartic tiče najboljše da naročiš tu...

z majicam je pa tko, vedno naj ti nardijo prej neko verzijo za pogledat... vse ki niso uredu mu daš nazaj, naj naredi nove... priporočam pa da si zbereš koga ki ima sito tisk... sicer pride mal dražje, je pa kvalitetno...

#4 outreach

outreach

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 15 januar 2017 - 14:59

Tiskanje print peppermint je bilo fantastično zame. Sem jih uporabljajo večkrat in doslej še nisem imel sam težave s svojimi naročili. Imajo najbolj kreativnih izdelkov po zelo ugodni ceni.

Tiskanje poprova meta je bilo fantastično zame. Sem jih uporabljajo večkrat in doslej še nisem imel sam težave s svojimi naročili. Imajo najbolj kreativnih izdelkov po zelo ugodni ceni.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov