Skoči na vsebino

IPB

Slika

Iščem Dobro Streljačino Za Pc

Odgovorov v temi: 26

#1 calvooo

calvooo

Pomagač

• Members
  • 355 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 03 oktober 2010 - 08:28

Torej iščem res dobro streljačino, single ali multiplayer. Pa po možnosti naj bo brez nadnaravnih bitij:) Kajti tega je ogromno samo odločit se je težko, zato se obračam na tiste ki so preigrali dosti teh iger in bojo lažje povedal kaj se splača nabavit. Prvo ali tretje osebna, ni važno.

#2 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav
  • Kraj:Zagorje ob Savi

Objavljeno 03 oktober 2010 - 08:31

Downloadaj si Medal of Honor open beta clienta. Jutri se zacne open beta za par dni pred releasom. Ta spil bos lahko vsaj preizkusil ce ti bo vsec:D

Ven pa pride 12. ali 15. se mi zdi.

#3 Matej

Matej

Pomagač

• Members
  • 454 objav

Objavljeno 03 oktober 2010 - 12:40

Dobre streljačine? Hm....

Call of Duty je trenutno precej popularen in na njem boš lahko zapravil pošteno število ur, če ti je všeč seveda. Samo priporočam štirko in ne MW 2...
Obstaja tudi malo starejši Gears of War, ki je precej dober, samo ima pa "nadnaravna bitja" notri ... probaj, mogoče ti bo celo všeč. Vredno bi bilo probati tudi Battlefield: Bad Company 2, Crysis, Just Cause 2 je zelo zanimiv .... malo morje jih je ;)

Najbolje bi bilo, da zaviješ na kakšen IGN, Gamespot etc. pa malo pogledaš trailerje in vidiš kaj ti je všeč ... :)

Sicer pa, če imaš dovolj dobro kišto se splača še malo počakat, ker bo do konca leta mrgolelo novih iger :)

#4 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav

Objavljeno 03 oktober 2010 - 16:43

Bad Company 2 se bo hitro navelica, tudi sam se se in vsi s katerimi sem se igral. Malce so falili, ni pravi BF ravno.

#5 Matej

Matej

Pomagač

• Members
  • 454 objav

Objavljeno 03 oktober 2010 - 21:08

No ja. Saj veš, vsakemu svoje in mogoče mu bo pa všeč... :)

Še eno ideja: Max Payne bi znal biti zanimiv za igranje... ;)

#6 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav

Objavljeno 03 oktober 2010 - 21:17

Jah 3rd personov je kar veliko. Mogoce kaksen Lost Planet se, Mass effect je nekaksna mesanica ampak ima incredible zgodbo :)
Ce hoces veliko slovencev srecat potem mogoce CoD ali CS:S mogoce ce hoces bolj resno vzeti vse skupaj.
MoH sem pa dal opcijo in sem tudi preorderal.

#7 Matej

Matej

Pomagač

• Members
  • 454 objav

Objavljeno 03 oktober 2010 - 22:39

Mass Effect ima kar dobro zgodbo ja, samo mene ni pritegnil nekaj preveč ta špil ... bi pa rekel, da nekomu, ki bi rad igral streljačine res ne priporočam tega špila.

#8 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav

Objavljeno 04 oktober 2010 - 00:45

Jah sem rekel da je nekaj vmesnega, je mesanica med shooterjam in rpgjom:) Nekako je najvecja moznost da ga privlaci glede na to da je dobila oznako game of the year.

#9 Issak

Issak

Govorec

• Members
  • 2 827 objav
  • Kraj:Zgornji Kašelj
  • Interesi:marsikaj.

Objavljeno 04 oktober 2010 - 18:53

Še eno ideja: Max Payne bi znal biti zanimiv za igranje... :)

Max Payne! To je zakon igra.

Mogoče še ne čista streljačina, ampak je še precej ugank itd. notri: Half Life 2. Meni osebno najboljša igra.

#10 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2 032 objav
  • Kraj:LaLaLand

Objavljeno 05 oktober 2010 - 21:12

Americas Army, zastonj igra in je za tiste, ki menijo da je COD neko streljanje in skakanje po mapi v 3 dni. :)
Ta igra se igra počasneje in bolj taktično in samo ONLINE. Sedaj, ko je prišla trojka ven, je igrati še 3x težje kot pri dvojki.

#11 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav

Objavljeno 05 oktober 2010 - 21:15

Jah AA je meni koncept v redu, v praksi igranje mi je pa tako dolgocasno... 10min da se sploh kdo premakne je resno kriza:D

#12 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2 032 objav

Objavljeno 05 oktober 2010 - 21:20

Jah AA je meni koncept v redu, v praksi igranje mi je pa tako dolgocasno... 10min da se sploh kdo premakne je resno kriza:D

Malo pretiravaš s temi 10minutami. Je pa igra nareta za tiste, ki iščejo smisel in realnost v igranju, ne samo streljanje in pobijanje.

#13 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav

Objavljeno 05 oktober 2010 - 21:25

Vem ja :) Samo raje imam da se takoj zacnem strelat, magare takoj respawnam pac bolj za fun in stress relief.

#14 MoOoG

MoOoG

Govorec

• Members
  • 2 032 objav

Objavljeno 05 oktober 2010 - 21:27

Vem ja :) Samo raje imam da se takoj zacnem strelat, magare takoj respawnam pac bolj za fun in stress relief.

Ja sej pravim, vsak ima svjo okus.
Sem pa pozabil še omeniti Arma 2, ta igra je tut super. Podobna kot Americas Army, samo da je offline in online. ;)

#15 calvooo

calvooo

Pomagač

• Members
  • 355 objav

Objavljeno 06 oktober 2010 - 14:42

Tnx za predloge. Imam ugledano S.t.a.l.k.e.r. in po videih sodeč mi je zlo všeč, čeprav ima mutante. Najbolje pa je ker imaš noč/dan in dež, plus tega pa je še malce horror in ni streljanje od prve pa do zadnje minute igranja. AA tudi ni slaba, arma 2 pa še nisem pregledal.

#16 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav

Objavljeno 06 oktober 2010 - 15:03

Singularity potem poglej ce imas bolj horror samo je bolj fantazija ki naj bi se odvijala med hladno vojno:)

#17 calvooo

calvooo

Pomagač

• Members
  • 355 objav

Objavljeno 06 oktober 2010 - 17:36

Singularity potem poglej ce imas bolj horror samo je bolj fantazija ki naj bi se odvijala med hladno vojno:)

Sploh ni švoh. Sm gledu trailer in je zmes vsega kar sem pričakoval:) Le malce fantazije je s tistim na levi roki ki premika vse živo...

#18 def

def

PedoBear

• Members
  • 5 910 objav

Objavljeno 06 oktober 2010 - 17:43

Ce te kaj potolazi, je nekako kakor da bi portal gun uporabljal in cas premikas ni kakor bioshock:)

#19 calvooo

calvooo

Pomagač

• Members
  • 355 objav

Objavljeno 01 november 2010 - 09:01

Takole. Že lep čas igram stalker call of pripyat in morem rečt da je igra super. Skoraj vse kar sem pričakoval od igre, edino detajle kar se tiče vode in lightning effects bi mogl zmanjšat ker so požrešni. Drugače pa je igra dolga, težka, realna in polna pustolovščin.

#20 fitipaldi

fitipaldi

Govorec

• Members
  • 2 549 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 01 november 2010 - 11:36

Potem ti priporočam še ostala dela, Clear sky in shadow of chernobyl. Sam začel si igrafi pri zadnem delu, zgodba pa se nadaljuje/navezuje na prejšnje. :hmm:

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov