Skoči na vsebino

IPB

Slika

Iščem Dobro Streljačino Za Pc

Odgovorov v temi: 26

#21 cannibal

cannibal

RN forum freak

• Members
  • 9 840 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Inn i evighetens morke
  • Interesi:Brezveze

Objavljeno 01 november 2010 - 18:37

Če iščeš "slaughterhouse", potem je dobra ideja Unreal tournament. Konkretno, enka (1999) in 2004. 2003 je v primerjavi z 2004 dosti oskubljen, sicer praktično identičen, vendar z veliko manj map in načinov igranja. Ta pravi in edini ta pravi Unreal tournament je za moj okus samo Unreal tournament iz 1999, preprosto zato, ker je najbolj legendaren, ima najboljše mape in nekakšno najboljše vzdušje. Ta zadnji, 2007 oziroma Unreal 3, je totalno porazen na vseh področjih. Neumna orožja, ni bombing runa, kar je sramota, slabe mape, AI pod nivojem.

Če iščeš zanimiv MP, je dober Moh: Allied assault. Bistveno boljši kot vsak COD, mogoče zato, ker se hitreje odvija. Lahko modaš cel MP, dodajaš svoja orožja po svojih željah in specifikacijah, zanimive in taktično dobre multiplayer mape, edina slabost se mi zdi precejšnja hroščatost, ko enkrat zgruntaš sistem. Ne gre za nekakšne igralne hrošče, gre za to, da lahko prideš v dele map, kamor naj ne bi. Strehe, pod zemljo itd. Je pa res, da je večina strežnikov zaščitenih tako, da te avtomatsko kicka, če si na nepravih koordinatih (torej tam, kjer naj ne bi bil).

Dober singpleplayer je Cod 5, čeprav ima pravtako kup napak in vsaj kar se mene tiče, zelo zatežen igralni sistem. Zelo težko pravočasno opaziš, če ti AI vrže granato pod noge, sploh če imaš visoke detajle vžgane. Pa način premikanja, kot ga ima COD, mi je svinjsko zatežen in bi ga že lahko končno malo predelal.

V poštev pride seveda GTA, kar se mene tiče, predvsem GTA3 in Vice City. San andreas ni noben tehnološki napredek v primerjavi z VC in 3, s tem, da je kup nepotrebnih in neizkoriščenih megabajtov v placih, ki jih nikol ne boš obisku oziroma mogoče enkrat, če boš raziskoval. Je pa sicer dosti dolgočasen in neumen, ker se vse ponavlja, sicer na začetku je špil zanimiv zaradi dobro skriptiranih misij in cutscenov, naprej pa en totalen dolgčas. GTA4 je tudi dober, pravzaprav zelo dober po zgodbi in igranju, v prvi vrsti in kar Rockstaru najbolj zamerim je direkten port iz konzol in praktično nikakršnega optimiziranja za PC, zaradi česar PC verzija abnormalno šteka vsem in le redkim dopušča dvigovanje kvalitete slike nad medium. V GTA serijah sta poleg legendarne enke in dvojke, moj favorit Vice city in trojka. Trojka morda zato, ker je prvi 3D GTA, ampak je legendaren, kakorkol obrneš.

#22 illusion

illusion

Pomagač

• Members
  • 361 objav

Objavljeno 01 november 2010 - 22:30

Dobra streljačina za PC. Mogoče Gears of war. Z drugimi žal nimam izkušenj :hmm:.

#23 rok-audi-

rok-audi-

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 08 oktober 2012 - 10:39

men je najbolša SWAT4 al pa battefield3/ bad company 2.... KA mi LAHKO KDO POVE KAKŠNO IGRO V KATERI NI NEKIH ČUDNIH ŽIVALI (far cry je dobra) IN DA JE NEKA GRAFIKA..... npr. (unreal turnament je čist brezveze ker nima grafike... čist mi je dolg čas.... cod-e vse mam od 1 - ...... battle tudi..... nevem ka še..... ???? PLS ZA ODGOVOR !
:)

#24 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 783 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 08 oktober 2012 - 11:03

UT je stara igra, ne vem kdaj je bila zadnja verzija. Grafiko ma vseeno. Primerno svoji starosti. UT je igra kjer se ne gleda na grafiko, ampak na igralnost.
Če hočeš gledati grafiko imaš CoD in podoben bullshit. ;)

Drugače pa, probaš lahko še CS:GO ali pa Americas Army

#25 sep

sep

Raziskovalec

• Members
  • 34 objav

Objavljeno 09 oktober 2012 - 14:49

Meni najboljše strelske so: battlefield 3, vsi CoD, Counter strike (source,global offensive), SWAT, Red orchestra(vojna), sniper elite 1 in 2(vojna), Mass effect, Prototype 2, Team fortress, Half life (vsi deli), Assasin's Creed, wolfenstein(oba dela), F.E.A.R, skyrim, Far Cry, Splinter Cell, Medal of honor, Left 4 dead, Doom, Portal, Homefront, deus ex human revolution...Te sem jaz preigral, meni so vse 10/10 :)

#26 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 09 oktober 2012 - 17:56

CS:GO je res najboljša, UT 99 tudi. Priporočam ti dve. Se vidi, da ima @xfirestorm dober okus za igranje igric ;).

#27 Sandi Spenko

Sandi Spenko

nOObie

• Members
  • 6 objav

Objavljeno 07 februar 2017 - 21:16

Ojla fantje  ;D  , prosila bi vas za pomoč.

Iščem igro...želim in pričakujem pa naslednje (na vsebuje): 

- miselna igra 
- reševanje nekega problema
- realna/težka (ne da piše, da potrebuješ ogenj..pred seboj imaš pa palico in vžigalnik [:))] )

Par primerov mojih zamisli:

1. Igra te vrže nekam (džungla, gozd, sahara, drug planet, ...) in potem moraš preživet, se znajdit in opravljati težavne naloge (miselne)
2. V igri moraš rešiti nevem ladjo/mesto/planet/princesko in se odprte različne možnosti

Ker sem ženska in ne poznam iger bi zelo lepo prosila za kakšno igro v "okviru" mojih želja. 

Hvala za predloge iger.

Lp,
Anja  ;)

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov