Skoči na vsebino

IPB

Slika

Cela Slika Na A4

Odgovorov v temi: 4

#1 weber55

weber55

Sufler

• Members
  • 219 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 11 november 2010 - 15:45

Zanima me, kako bi isprintal določeno sliko, ki bi pokrivala 100% površino lista A4. Se pravi, da ni nobenih robov ampak samo slika... Hvala za odgovore in lep pozdrav

#2 stafor

stafor

Vajenec

• Members
  • 266 objav
  • Kraj:Kamnik

Objavljeno 11 november 2010 - 17:07

Mislim, skoraj prepričan sem, da ti to ne bo uspelo. Vsak tiskalnik si vzame nekaj prostora na listu zase.
Jaz bi na tvojem mestu kaj počaral s tem, da bi določil tiskanje na list A3. S preiskušanjem ti bo verjetno kaj primernega uspelo.

#3 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 11 november 2010 - 18:25

Uporabi kakšen namenski program.
Recimo kot je kakšen AcdSee, ki je namenjen bolj ali manj igranju s slikami ipd.
Tako da v njem lahko nastaviš tiskanje in tudi bel rob (margine) in seveda nastaviš da bo slika 100% in da nebo nobenega robu (odmiki na 0).

Vendar tu je seveda vprašanje razmerje slike, ker po vsej verjetnosti, boš imel kje malo belega robu, če boš hotel imeti sliko v razmerju.
Razen, če si ustvaril prav tako sliko... Ker fotoaparati nevem, če imajo slike v točno takem formatu...

#4 ngc2392

ngc2392

Govorec

• Members
  • 2 293 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 22 december 2010 - 22:38

določeni tiskalniki znajo tiskati borderless, vendar ne vem točno kateri. Mislim, da zadnje generacije znajo (skoraj) vse. preveriti moraš v nastavitvah samega tiskalnika. Ali pa pač daš razvijat...

#5 snajper_SLO

snajper_SLO

Poročevalec

• Members
  • 732 objav

Objavljeno 22 december 2010 - 22:45

Prvo nam povej za kater tiskalnik gre!
Npr jaz nimam nobenih problemov tiskat od roba do roba na A4 (Borderless)

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov