Skoči na vsebino

IPB

Slika

Youtube Mp3 Downloader

Odgovorov v temi: 12

#1 Aljoša

Aljoša

nOObie

• Members
  • 7 objav

Objavljeno 27 december 2010 - 02:18

Pred nekaj časa sem si instaliral nek youtube mp3 downloader, ampak sem ga zato, ker ga nisem rabil, izbrisal. Zdaj pa, ko ga spet rabim, ne vem več, kako se je imenoval. Sicer sem že strica googla vprašal, a mi ponuja le neke omejene (in seveda, plačljive) programe. Tisti program, ki sem ga imel, ni imel nobenih omejitev. Zanima me, če kdo ve, o katerem programu govorim. Za vsako informacijo se seveda že vnaprej zahvaljujem.

#2 gulmor

gulmor

Vajenec

• Members
  • 308 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Na Luni

Objavljeno 27 december 2010 - 08:42

Jaz uporabljam tole: ListentoYouTube, če si hočem sneti kakšen mp3 od videa.

#3 Aljoša

Aljoša

nOObie

• Members
  • 7 objav

Objavljeno 27 december 2010 - 13:03

Ma ne, tisto je bil prav program, ni bila spletna stran. Bi pa rabil zato, ker je najhitrejši, če se rabi mal več komadov dol potegnt.

#4 Lilil

Lilil

//Virusni mojster//

• Members
  • 564 objav

Objavljeno 27 december 2010 - 13:39

Jest osebno tudi uporabljam ListenToYoutube, drugače sm pa imel tudi tale tvoj sanjski programček. :)

A si mislil tole?

#5 Aljoša

Aljoša

nOObie

• Members
  • 7 objav

Objavljeno 27 december 2010 - 13:54

Niti ne. Koncept je bil tak, kot npr. eMule. V iskalnik vpišeš pojem, ki ga želiš iskat, program ti vrne zadetke, ti pa vse poklikaš in jih tako daš v queue za download. Pa men se zdi, da nikjer ni pisalo, da program išče musko z youtuba, ampk sm to sam "pogruntu", ker je dajalo tud pač take zadetke, kt jih ponavad youtube da, se pravi, kar neki. Še najbolj mu je podoben program Easy Mp3 Downloader, sam da ta ma neke restrikcije, un moj jih pa ni imel.

#6 Bojan

Bojan

Raziskovalec

• Members
  • 86 objav

Objavljeno 28 december 2010 - 07:33

Imaš jih kar nekaj(ImTOO YouTube MP3 Converter,ImTOO Online Video Downloader,ImTOO Download YouTube Video.(http://www.aswnn666.1free.ws)).Upam,da si boš znal kaj
pomagat z njimi(Dont Update!!!).Je pod programske aplikacije.

Imaš jih kar nekaj(ImTOO YouTube MP3 Converter,ImTOO Online Video Downloader,ImTOO Download YouTube Video.(http://www.aswnn666.1free.ws)).Upam,da si boš znal kaj
pomagat z njimi(Dont Update!!!).Je pod programske aplikacije.

#7 mikimiška

mikimiška

Vajenec

• Members
  • 312 objav

Objavljeno 28 december 2010 - 10:08

http://youtubedownload.altervista.org/
Ta program deluje, naložiš, vneseš link od pesmi, ki jo želiš, downloadaš in nato še convertaš v željeno obliko!

#8 burekdober11

burekdober11

Vajenec

• Members
  • 280 objav

Objavljeno 28 december 2010 - 12:29

če imaš Firefox: https://addons.mozil...ox/addon/13990/

#9 Aljoša

Aljoša

nOObie

• Members
  • 7 objav

Objavljeno 28 december 2010 - 17:05

Nič od tega ni tisto, kar iščem, toda vseeno hvala. Še najbljižji so tile programčiči:
- Easy mp3 downloader
- Super mp3 downloader
- MP3 Free downloader

Ampk majo tako bedno zaščito, da noben ilegalni dodatek ne deluje. Vsaj men ne. Če komu dela, se priporočam, da mi pove, kako to porihtat.

#10 ngc2392

ngc2392

Govorec

• Members
  • 2 293 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 02 januar 2011 - 10:08

DVDsoft free studio. Ne vem zakaj je vedno treba "piratizirat" :)

#11 unadka

unadka

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 14 januar 2011 - 20:13

Nič od tega ni tisto, kar iščem, toda vseeno hvala. Še najbljižji so tile programčiči:
- Easy mp3 downloader
- Super mp3 downloader
- MP3 Free downloader

Ampk majo tako bedno zaščito, da noben ilegalni dodatek ne deluje. Vsaj men ne. Če komu dela, se priporočam, da mi pove, kako to porihtat.

Ali poznate free DVDVideosoft z okoli 20 programi za download, convert, dub, burn, rip - glasbo, video in DVD? Lahko instalirate vsak program posebej ali vse skupaj kot Free studio. Meni je zelo všeč. Z naročilom na njihov časopis ste seznanjeni z izboljšavami in novostmi ter s plani, upoštevajo pa tudi predloge članov. Zaenkrat so vsi programi zastonj, v kratkem pa bodo uvedli plačljivost. Pohitite!
Pozno sem začela uporabljati računalnik, angleščine nisem imela kot učni predmet, pa sem se vseeno hitro znašla z njihovimi programi.
Mogoče ni ravno to, kar iščete, ker je treba vsak video posebej prenesti v okno, naenkrat pa gre veliko naslovov v okno.
.

Nada

#12 cherishowned

cherishowned

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 08 junij 2017 - 06:46

I recommend Allavsoft which can download any YouTube videos, TV shows, movies, music.
It can directly download to any video or audio format like MP4, AVI,MP3, AAC, M4A etc
It support batch downloading and download without ads.
Here is the easy guide www.allavsoft.com/how-to/download-youtube-palylist-to-mp3-mp4-avi-on-mac-windows.html

#13 sidleotnzz5598

sidleotnzz5598

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 17 november 2020 - 03:41

I had ever downloaded YouTube to MP3. And I used an Audio Capture to do that. It can easily download YouTube video to MP3 formats and save them to local device. You should give it a try. And now you can get it without any cost from this Thanksgiving Party.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov