Skoči na vsebino

IPB

Slika

Photoshop Manipulacije

Odgovorov v temi: 6

#1 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Spol:Moški
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 01 avgust 2011 - 08:51

Živjo!. Sem odprl novo "objavo", da vidimo vse m0jstre photoshop manipulacij. To pomeni ne samo, da sliko malo popraviš ampak, da narediš nekaj "posebnega". Naprimer EVO Ampak to je res profesiolnalna slika... Tudi če nisi ti lahko pomagamo. No moja slika ko bo dokončana jo bom pokazal ;) . Ajdee

#2 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 04 avgust 2011 - 14:12

Še nobene slike ni? Kako t0 ;) ...

#3 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1 962 objav

Objavljeno 04 avgust 2011 - 14:21

Verjetno za to, ker je forum vedno manj aktiven in pa tudi zato, ker zelo podobna, če ne celo enaka tema že obstaja: http://www.racunalni...i...&start=1320

#4 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav

Objavljeno 27 oktober 2011 - 14:51

Evo ti sliko EpicShit;) To sem z neke spletne ponavljal. Večino sem sam naredil ;) drugo pa malo gledau ;D Ni nekaj poplona ampak bo še nekako ;D Kritike pohvale-> Dobrodošle!

#5 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav

Objavljeno 27 oktober 2011 - 19:17

In še moje najbolše photoshop manipulacije Photshop manip , Epic slike in še bi lahko našteval .No dajmo malo slik pokazati, da vidim kakšni m0jstri ste ;)

#6 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 28 oktober 2011 - 21:54

Nočjo razkrit svojih umetnin. Če bi bila na RN kakšna nagradna igra, da bi bilo potrebno kaj s Photoshopom naredit, bi se hitro prikazali ;).

#7 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav

Objavljeno 29 oktober 2011 - 18:03

A ne verjamem ;). Ker photoshop v sloveniji ni nevem kaj razširjen. ;D. Seveda se pa čudim zakaj nebi ? Kot, da ni dovolj manipulacij že na "Googlu" ;)

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov