Skoči na vsebino

IPB

Slika

Fotonatečaj Za Mobilce - Pomoč Prosim!

1 odgovor na temo

#1 Sandra

Sandra

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 26 september 2011 - 20:15

Zdravo!

Iščem pomoč pri foto profijih. Sicer ne za profi opremo, ampak načeloma (naivno?) verjamem, da ni vse v opremi, ampak je veloko tudi v motivu. Ok, tkoltko bodo vse fotke z mobiteli, tako da to ni panika ;)
Foto.Itak Natečaj

Gre za eno stavo, pa ok, jasno, kdo se pa ne bi rad hvalil s tem, da je dobil free mobitel pa da ima natisnjeno fotko, ne? Skratka, kakšen motiv bi bil tak, da bi premaknil žirijo? A se mi bolj splača nekam v naravo al na ulico? ;)

Fotkati je treba z aplikacijo, kar je po svoje fino, ker na fotko vržem potem še enega od filtrov v aplikaciji. Meni je to fino, ker se mi zdi, da drugače ne znam narediti res zanimive fotke.

#2 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Spol:Moški
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 31 oktober 2011 - 17:59

To je odvisno... Kako ti bo uspela ta fotografija. Čeprav nisem kakšen dober fotograf... Bi šel raje jaz v naravo slikati. Se mi zdi bolj zanimivo. Kakšne pikapolonice npr. (če že najdeš) ali sonce to je tudi lepo ;). Sprobavaj 100-slik naredi in potem si eno izberi :rolleyes: (vsaj je najbrž mogoče tako).

Želim ti pa seveda veliko sreče :blink:

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov