Skoči na vsebino

IPB

Slika

Firmware Update Za Canon-a Eos 450 D

Odgovorov v temi: 5

#1 mirodel

mirodel

nOObie

• Members
  • 17 objav

Objavljeno 19 december 2011 - 15:19

Pozdravljeni, danes se vključijem v ta forum prvič, morda kaj izpade nerodno. ;)

Je kdo že posodobil firmware (1.0.4) na omenjenem aparatu na najnovejšo verzijo (1.1.0) preko interneta. Izkušnje? Se splača? Imam namreč neke ponavljajoče težave samodejnega vklopa za prenos slik iz kamere v PC, kar pred nekaj meseci ni bil problem. ;)

#2 mirodel

mirodel

nOObie

• Members
  • 17 objav

Objavljeno 22 januar 2012 - 15:56

No comment? :D

#3 snajper_SLO

snajper_SLO

Poročevalec

• Members
  • 732 objav

Objavljeno 22 januar 2012 - 16:51

Malo bolje opiši problem, ki se ti pojavlja s fotoaparatom! Če ni to popravljeno v posodobitvi ti tudi posodobitev nič ne pomaga!

#4 mirodel

mirodel

nOObie

• Members
  • 17 objav

Objavljeno 05 februar 2012 - 12:31

Malo bolje opiši problem, ki se ti pojavlja s fotoaparatom! Če ni to popravljeno v posodobitvi ti tudi posodobitev nič ne pomaga!

Malo pozno sem opazil gornji post.

Ko vključim fotoaparat s povezovalnim kablom (USB) na PC in vključim stikalo kamere, se trenutno zažene program in vklopi ekran na kameri, nekaj časa indicira odpiranje, potlej pa molk in nič od povezave. Ko s stikalom izključim kamero in jo takoj ponovno vklopim, se mi v večini primerov povezava za prenos fotk vzpostavi in ko se mi na kameri prižge ekran nastavim na prenos "new images" in zadeva krasno steče.
PS - Na PC-ju imam default za odpiranje in prenos EOS 450D, na kameri pa izbira "zelen kvadratek" - popolna avtomatika, kot je prikazano v navodilih.

#5 mprox

mprox

Gospod s kravato

• Members
  • 1 067 objav

Objavljeno 05 februar 2012 - 13:50

Jaz sem imel podobne probleme, vendar je bil kriv stik s kablom. Namreč, tisti plastični delček znotraj priključka na aparatu se je premaknil, nakar sem ga moral z izvijačom malce naravnati in zdaj dela kot mora.
Samo za inof ;)

#6 mirodel

mirodel

nOObie

• Members
  • 17 objav

Objavljeno 05 februar 2012 - 15:12

Jaz sem imel podobne probleme, vendar je bil kriv stik s kablom. Namreč, tisti plastični delček znotraj priključka na aparatu se je premaknil, nakar sem ga moral z izvijačom malce naravnati in zdaj dela kot mora.
Samo za inof :)

Zdajle sem nekajkrat preiskusil tvoj recept, malo sem "pritisnil" s strani na vtič kabla na aparatu in vedno je vžgalo. Bom še nekajkrat ponovil s časovnimi prekinitvami.
Neverjetno, kaj vse je lahko vzrok ....... ;)
Hvala ti za informacijo! ;)

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov