Skoči na vsebino

IPB

Slika

Nakup Full Hd Kamere

1 odgovor na temo

#1 mega3

mega3

Sufler

• Members
  • 163 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 15 januar 2012 - 10:24

Zdravo!

Ker sem popoln laik v tej smeri,sem se obrnil na vas.In sicer kupujem kamero v cenovnem rangu do 300€(lahko novo,lahko tudi rabljeno). Pomembno mi je le da dela zares kvalitetne posnetke in da ima vsaj 20x optični zoom. Če mi lahko kdo ponudi kakšen predlog bom hvaležen!

LP.A.!

#2 Dr.1m

Dr.1m

Duohtar pod mus!

• Members
  • 2 616 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Goriška primorska
  • Interesi:Elektronika, računalništvo, fotografija, video

Objavljeno 19 januar 2012 - 19:10

Zdravo!

Ker sem popoln laik v tej smeri,sem se obrnil na vas.In sicer kupujem kamero v cenovnem rangu do 300€(lahko novo,lahko tudi rabljeno). Pomembno mi je le da dela zares kvalitetne posnetke in da ima vsaj 20x optični zoom. Če mi lahko kdo ponudi kakšen predlog bom hvaležen!

LP.A.!

Moram te razočarati. Za to ceno in to s takim zoom-om o kakršnikoli kvaliteti lahko le sanjaš. Sicer pa je odvisno kaj ti pojmuješ kot kvalitetno. Po drugi strani, pa je cena odvisna od več dejavnikov. Eden pomembnih je medij shranjevanja. Se razume, da če kupiš kamero za shranjevanje na flash pomnilnik, je le ta cenejša od tiste z vgrajenim diskom, a boš v vsakem primeru moral dokupit spomin ki ni ravno poceni.
Sam imam Canon HV30 kamero, katera spada med kakovostnejše HDV kamere. Tej podobna lahko rečem da je HFM41 In kot si opazil, cena krepko presega 300€.
Druge roke pa je riziko. Sam sem svojo kupil prek bolhe in deluje BP. No, če te zanima je tam še vedno ena za 370€ ampak kot sem omenil, na lasno odgovornost. Je pa to kamera ki snema na DV kasete, kar pa ima določene slabosti a tudi prednosti.

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov