Skoči na vsebino

IPB

Slika

Market Glory - Zasluži Denar Z Igranjem Igre!

Brezplačna igra!

Odgovorov v temi: 14

#1 slosumo

slosumo

nOObie

• Members
  • 5 objav

Objavljeno 16 julij 2012 - 15:17

Pozdravljeni!

Kakšen teden nazaj sem našel super igro, s katero lahko iz nič zaslužiš pravi denar! Seveda gre na začetku bolj počasi, če te pa to moti pa lahko tudi vložiš nekaj denarja za htirejše napredovanje.

V kratkem, igra je simulacija pravega trga, kjer na začetku z delom in bitkami dobivaš denar. Vsaka država ima svoj trg, ter mednarodni trg. Je zelo preprosta igra, na začetku ne boste potrebovali več kot 10 minut na dan vsaj kak mesec. V tem primeru se v enem tednu zasluži približno 10 SIT (valuta v naši državi) = 1 ZLATO = 0.2 EUR = ~1 EUR/Mesec. Ja res, malo. Ampak po približno enem mesecu nabereš dovolj denarja da se lahko začneš boriti v areni kjer že pri najnižjem rangu dobiš dnevni bonus 0.3 EUR(neto) - za vsak rang dobiš 0.3 EUR več na dan, vse do 20. Res je da rabiš dolgo časa da prideš do najvišjega ranga, realno pa lahko v roku 2 mesecev(brez svojega vložka) prideš do cca. rang 3/4, ter tako zaslužiš do 1.2 EUR/Dan = 36EUR/Mesec. V bistvu boš približno pol tega zaslužka porabil-a za opremo v areni, vendar tudi 18EUR/Mesec ni slabo za igranje igrice, nekaj mintu na dan ?

In dlje igraš več lahko zaslužiš, tudi po stotake na mesec po recimo 1 letu igranja. Sam sem trenutno ravno v fazi ko dobim cca. 0.15 EUR na dan zaslužka in sem šele drugi dan v areni.

Ker delujemo v tej igrici kot država, pomeni da več nas bo prej se bo naš trg razvil, ceneje bomo lahko razvijali in kupovali stvari in posledično vsi več zaslužili.

Vstop je zastonj, porabljeni čas minimalen, zato se pridružite in povabite prijatelje?

Za več informacij in aktivno debato o igri priporočam ogled tele teme:
http://forum.marketg...players#Item_49

Kliknite na to povezavo in se pridužite:
http://marketglory.com

Za kakršnakoli vprašanja oz. pomoč sem vam na voljo.

Lep pozdrav,
Andraž

#2 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 783 objav
  • Spol:Moški
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 16 julij 2012 - 17:36

Odstranjen "referal" link.

#3 slosumo

slosumo

nOObie

• Members
  • 5 objav

Objavljeno 16 julij 2012 - 20:20

<br />
Odstranjen &quot;referal&quot; link.<br />

Se opravičujem, sem prebral skozi pravila a tega nisem zasledil.
Igro vseeno priporočam, stane vas nekaj minut časa na dan, a se v roku nekaj mesecev zna razviti v lep dobiček :)

#4 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 16 julij 2012 - 22:00

Kakšno dokazilo o tem da si prejel denar bi bilo edino, kar bi me prepričalo v igranje...

#5 slosumo

slosumo

nOObie

• Members
  • 5 objav

Objavljeno 17 julij 2012 - 14:55

Ko pridem do te točke (verjetno v roku dobrega meseca, ker nameravam še sproti vlagati v razvoj), z veseljem. Drugače pa je že mnogo igralcev zaslužilo s tem, tudi po 2000 EUR+. Večino jih je romunov, ki so v igri že od začetka. Bom malo druge slovence povprašal, če je kdo že kaj dvignil.

#6 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 18 julij 2012 - 14:24

B.E.D.A.R.I.J.A. :). Za moje pojme je to bedarija. Raje si poglejte tole Kaj se najbolj izplača, zaslužek na internetu. Na tem blogu ti vse piše kako zaslužiti in ni nikakršen "fake".

Nevem kdo lahko temu nasede in potem misliš, da boš kao obogatel . :stupid: . Naj povem tudi sam sem sprobal takšne in drugačne fore in mi je žal, da sem sploh začel. Res je, da sem kmalu tudi nehal s tem toliko, da sem prišel, se mi zdi, da je bilo 5 $ . Klikal sem, ko zmešan. Vprašajte se koliko s tem oni zaslužijo ?.

Lep pozdrav

#7 slosumo

slosumo

nOObie

• Members
  • 5 objav

Objavljeno 18 julij 2012 - 14:46

Definitivno so boljši načini za služenje na internetu (sam vlagam v določene stvari), vendar to je pa igrca, s katero lahko nekaj po določenem času zaslužiš. Veliko ljudi igra kak TribalWars, travian ipd. in nima nič od tega. Tu pa dejansko lahko nekaj dobiš.

Pa ko že oglašujem, dam primer koliko bom dobil za enega refferala - 7 dni po prijavi za vsak dan ko je aktiven(nekaj naredi ali se fighta) dobim 0.1 refferal točke, torej lahko za enega če je cel prvi teden aktiven dobim 0.7 točke. Recimo da na teden dobim tri take igralce zberem 2 točke, katere se ponavadi menjajo za 0.4 - 0.8 EUR je to cca 1 EURza 3 nove igralce.

Poleg tega pa (vzamemo da imaš energijo 1 na začetku) vsak dan od vsakega dobim v igri 0.30 SIT = 0.03gold=0.006 EUR/DanNaIgralca = 0.18 EUR/MesecNaIgralca, Recimo da imaš 6 takih je to 1 EUR/mesec samo od tega. Kar je približno toliko kot večina PTC(stran iza klikanje, ker si glih omenil), katere izplačujejo, na mesec.

Tko da če vsak dobi 10 prijateljev za igrat bo dobil prvi mesec 7.0 Točk = cca 4 EUR ekstra + vsak mesec 1.8EUR. Seveda to je brez vseh drugih stvari in energijo 1, v detajle pa se ne bom zdajle spuščal.

Po mojem mnenju je v tej igrci potencialen zaslužek (večji od npr. 30 EUR/mesec) po cca 3-4 mesecih igranja, če vsaj še ene 5 ljudi zraven spraviš, drugače pa kak mesec dlje.

LP

#8 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 18 julij 2012 - 14:51

Potem pa, kar špilaj ;). Tudi jaz sem istega mnenja "

Kakšno dokazilo o tem da si prejel denar bi bilo edino, kar bi me prepričalo v igranje... ".

Lep pozdrav

#9 slosumo

slosumo

nOObie

• Members
  • 5 objav

Objavljeno 18 julij 2012 - 15:18

Vsak dan je na glavni strani igre posodobljena plačilna lista, vendar razumem, tudi sam rad dobim potrdilo glede teh stvari :) Našel sem slikce na enih forumih od plačil romuncev, vendar bom mal povprašal, če je že kakšen slovenec kej dol vzel pa postam tukaj. Če ne, bo pač trajalo malo da sam zaslužim in dol vzamem :) Morda celo nakažem nekaj gor in takoj dol vzamem drug mesec.

Tko da ja, če kdo hoče naj se pridruži, drugače pa bo malo za počakat za kakšno dokazilo :)

#10 damjanmalgaj

damjanmalgaj

nOObie

• Members
  • 2 objav

Objavljeno 08 februar 2014 - 19:54

Vsak dan je na glavni strani igre posodobljena plačilna lista, vendar razumem, tudi sam rad dobim potrdilo glede teh stvari :) Našel sem slikce na enih forumih od plačil romuncev, vendar bom mal povprašal, če je že kakšen slovenec kej dol vzel pa postam tukaj. Če ne, bo pač trajalo malo da sam zaslužim in dol vzamem :) Morda celo nakažem nekaj gor in takoj dol vzamem drug mesec.

Tko da ja, če kdo hoče naj se pridruži, drugače pa bo malo za počakat za kakšno dokazilo :)

Zdej je pa že eno leto od tega, pa me zanima, če si že kej denarja dobil? Al si rajši nehal igrat :)

#11 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 03 marec 2014 - 00:42

Po mojem ga ni. Tako kot večina pri teh stvareh, pri katerih naj bi se z nekaj kliki prišlo do zaslužka :).

#12 MIHAc27

MIHAc27

Gospod s kravato

• Members
  • 1 066 objav
  • Kraj:Ne rabiš vedet

Objavljeno 13 marec 2014 - 09:40

Evo moje izkušnje... iz iger sem potegnil mogoče 100-150$. Potencialno bi lahko še veliko več, če bi pravočasno reagiral pri nekaterih.

1. Zaslužek: Mech Crusader - Online tekstovna igrica, kjer se tepeškaž z robotki. Po parih letih (ene 4-5) sem se naveličal. Prodal vse pridobljeno za 30-40$.

2. Ta denar sem investiral v Poxnoro. Tu se tudi bojuješ, imaš karte, ki jih zbiraš in predstavljajo kreature, čarovnije.

Ker lahko trguješ, sem z časom pridobil veliko redkih kart. Vrednost kako leto nazaj vsaj 250$. Žal so prepovedali prodaje, zaradi goljufij. Igram ne več, prodati mi tudi ni uspelo.

3. Play Saga : Tukaj sem tudi kar nekaj zaslužil. Tukaj tudi enote predstavljajo karte, ki jih kupuješ. Ampak ker lahko trguješ z drugimi, se spet da prilest do dobrih enot.

Pozabil sem, koliko sem zaslužil, ko sem vse prodal, ampak bilo je gotovo kakih 50$.

Tko da... postranski zaslužek... super. Da bi pa sedaj grindal in prodajal navidezne kovance... bo verjetno šlo z Bitcoini hitreje :)

Pa povsod je proces dolg, preden imaš opremo, enote karkoli dovolj dobre da lahko kaj iztržiš. Zelo pomembno je, da je znotraj igre opcija trgovanja. Brez tega po moje ne bo nič. Pač navadno karto zamenjaš za boljšo, nato za še boljšo itd. itd.

#13 thenemesisfirst

thenemesisfirst

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 07 november 2016 - 03:51

http://www.marketglo...tegygame/gamaun .. pozdravljeni .. nekateri že 5 let igrajo ,nekateri igramo manj .. čez 100 igralcev ki igramo ..pridružite se nam .. in res je , lahko dobite evre za vašo aktivnost , ..vsa potrdila so na voljo -...imamo pa tudi tam igralniški forum igre kjer lahko podorbneje podebatiramo klikanje slovenije in sveta ...seveda pa so tudi tu dobrodošla kakšna podrobna uprašanja.. ref link sem dal zato ker prejšnji vodijo do admina igre ... se slišimo in veselo klikanje igranje še dalje ...lp gamaun

#14 thenemesisfirst

thenemesisfirst

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 09 november 2016 - 19:16

• 11.29 se pogleda kolko energije ima referal...12.00 izplacila bonusov...
  •  
  • imamo dva tipa referalov...normalni (zelene barve krog) - steje za energijo in aktivnost.....advanced (rumene barve krog

• advanced je referal z 2 euri incoma in vec ,, in ga sistem ne steje vec - ne pr energiji ne pr aktivnosti za exp points
  • ce je instaliran digipas -desno zgoraj ob uporabi , obarvano polje rjave barve

• digipas daje 25% nad bonusi ki so izpisani na profilu (25%-zeleno polje -nad prikazanami bonusi)

• digipas velja za vse na referal bonus

• da digipas uposteva bonus 25% na fight in work , pa se je treba uclaniti v organizacijo oziroma

• si organizacijo ustanovi sam posameznik sam----pozor pogoj nadaljni

• organizacija mora imeti najmanj en teritorij , da lahko digipas uposteva 25%

• --kako pa ugotoviti katere barve krog ima referal ? ... :)
  • http://www.marketglo...tegygame/gamaun

#15 thenemesisfirst

thenemesisfirst

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 09 november 2016 - 19:51

http://www.marketglo...tegygame/gamaun .. pozdravljeni .. nekateri že 5 let igrajo ,nekateri igramo manj .. čez 100 igralcev ki igramo ..pridružite se nam .. in res je , lahko dobite evre za vašo aktivnost , ..vsa potrdila so na voljo -...imamo pa tudi tam igralniški forum igre kjer lahko podorbneje podebatiramo klikanje slovenije in sveta ...seveda pa so tudi tu dobrodošla kakšna podrobna uprašanja.. ref link sem dal zato ker prejšnji vodijo do admina igre ... se slišimo in veselo klikanje igranje še dalje ...lp gamaun

http://i.imgur.com/u1mLJjz.png ..2 - ga stran .. http://i.imgur.com/nGrxmJY.png .. izplacila ...ni pogoj uplačilo , da lahko narediš request - withdraw-izplačilo na  tvoj račun ..cc sedem delovnih dni

Dodaj odgovor

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov