Skoči na vsebino

IPB

Slika

Counter Strike Global Offensive

counter strike globall offensive streljačina igra poceni igra online multiplayer

Odgovorov v temi: 8

#1 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Spol:Moški
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 23 avgust 2012 - 17:08

Najbrž je že vsak slišal za Counter Strike 1.6 ali vsaj za Counter Strike Source , ki je prodala ogromno kopij po celem svetu. "Kako le kaj nebi, če je pa tako dobra igra "

Counter Strike GO je igra, ki je izšla pred kratkim in, če si igro preodrau - prednaročil si dobil dodaten popust, kar je znašalo samo pičlih 9$. Pa naj še kdo reče, da je to veliko ?. Če preračunamo je to slabih 7 - evrov , kar je za takšno igro zelo malo.

Posted Image

Kaj je novega sploh v tej igri ? . V Counter Strike GO je veliko novega, kot so molotovka :thumbup: , decoy grenade ( lažno streljanje) , nove puške, izboljšana grafika.

A najboljše je, da niso spremenili način igranja. To pomeni tukaj ni zoomiranja ali kaj podobnega. Tako bi se reklo po domače hardcore igra, ki moraš obvladovati veliko stvari. Vsaj, če bi spremenili to za nas Counteraše nebi bila več tista igra, ki smo jo bili deležni mnoga leta.

Grafika, Kaj pa mape ?. Uradnih map je 16 z različnimi vrstami igranja. Ampak to še ni vse, ker se jim negre toliko za denar so se, kot v prejšnih igrah ( CS Source , 1.6) odločili, da podprejo svoj SDK. To pomeni, da bo lahko vsak navdušenec naredil svojo mapo in jo postavil bodisi na svoj server, kar to omogoča. Igraš lahko pod official server , kar pomeni uradni serverji od CS GO - ja ali tiste, ki so "unnofical (commuity servers). npr. Slovenski Public CS: GO Server.

Kakšna je razlika med Community in Official Server ?

Sama razlika je v tem, da lahko v Community igraš razne mode. (Gungame, Zombie Mod, drugačne mape, narejene "doma"...).

Official server je pa takšen, da imaš 4. tipe, katerih lahko izbereš. Arms Race, Demolition, Classic Casual, Classic Competive. S tem, ko klikneš start ti samodejno najde določen server od njih, ki jih hostajo .

Veliko je pripomb ali pohval ?.

Sam sem začuda bil presenečen, ko sem bil na SLO. serverju so vsi imeli samo za pohvaliti in res ni bilo nobenega, da nebi pohvalil čez to igro. Vse je pa seveda odvisno od posameznika.

Posted Image

Kaj je najboljšega v CS - GO ?

V Counter Strike Globall Offensive je najboljše to, da ko igraš igro doživiš nekaj, kar v drugih tega zagotovo ni. Igra je precej težka za vse tiste začetnike, a ko se dovolj navadiš, boš kaj kmalu spoznal, da je igra kul ali pač ne :bleh: .Vedeti pa moraš, da to ni igra, ki se reče shut'n run. Ampak je pomembno, da znaš dovolj dobro igrati in tudi timsko igranje je pomembno!.

Za vse tiste, zaguljence ...

Pa so narejena tekmovanja z bogatimi nagradami. ESL in podobne "organizacije" prirejajo tekme z bogatimi nagradami vsak mesec je tudi Tisoč Evrov nagrade, kar ni malo. Odvisno od igranja kako je ponavadi moraš zagotovo imeti svojo ekipo." Se splača, če maš jaj**."

Vabljeni ste pa tudi na Counter Strike GO SLOVENSKI Posted Imageserver še IP za tiste, ki ne najdete : 93.103.128.120:27015.

... Pa še za vse tiste navdušence, ki bi si jo želeli kupiti --> Counter Strike GO.

Žiga, žaga ... Na koncu pa še TRAILER

Pa še "minimalc" - Minimalne zahteve :
PROCESSOR : Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
VIDEO CARD :Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
MEMORY : 1GB XP / 2GB Vista
OS Windows® : 7/Vista/XP
HDD SPACE : At least 7.6GB of Space

Posted Image

#2 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 25 avgust 2012 - 22:36

A te igre Counter Strike še izhajajo? Zanimivo. Sem mislu, da se igra samo še Battlefield in Call of duty. :)

#3 Zoran

Zoran

Raziskovalec

• Members
  • 62 objav

Objavljeno 26 avgust 2012 - 06:10

Ja counter strike je izključno Multiplayer,skoda da ni to kaksna igra za začetnike ko prideš not te tako ubijejo za par sekund

#4 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 26 avgust 2012 - 12:47

Za začetnike je res malo težja, a ko se navadiš ti igra postane všečna ;) @Aljoša ne omenjaj COD = komercialna igra nič drugega. Ta igra je najbolj podn od podna. Pa še prelahka je za igrat ;)

#5 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 783 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 27 avgust 2012 - 08:31

A te igre Counter Strike še izhajajo? Zanimivo. Sem mislu, da se igra samo še Battlefield in Call of duty. :)

Ojej...CS 1.6 se igra še zdaj in to kar konkretno, pa je igra stara že 12 let oz. 1.6 nadgradnja je manj, ampak original je bil izdan leta 2000, konec leta 1999 pa beta verzija. :)

Malo me skrbi če grem to igro kupim, ker me spet ne bo na spregled najmanj 3 mesce. :)

#6 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav

Objavljeno 27 avgust 2012 - 08:34

Kupi si jo nebo ti žal ;). Potem pa, da vidim kako si dober , če si sploh se bova pomerila :thumbup:

#7 xfirestorm

xfirestorm

/dev/null

• Moderators
  • 3 783 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Airsoft

Objavljeno 27 avgust 2012 - 08:58

Verjamem da je dobra, zato nočem, ker bom potem 3 mesece samo za tem visel, trpelo bo pa spet samo delo, družina in vse ostalo povezano. :)

#8 tomopn

tomopn

nOObie

• Members
  • 11 objav

Objavljeno 21 julij 2013 - 08:02

Stara tema, ampak mislim da je vredno reaktivacije. Objavljena je bila slovenska CS:GO reprezentanca za prihajajoči EC 2013 v septembru 2013!

#9 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 29 julij 2013 - 22:13

Clo reprezentanco mamo. Zanimivo, da je ta CS še vedno tako in.

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: counter strike, globall offensive, streljačina, igra, poceni igra, online, multiplayer

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov