Skoči na vsebino

IPB

Slika

Pri Prenosniku Šteka Zvok

prenosnik zvok

• Please log in to reply
Odgovorov v temi: 8

#1 icanseenoway

icanseenoway

nOObie

• Members
  • 7 objav

Objavljeno 29 november 2012 - 19:58

Pozdravljeni!

Na cimrinem prenosniku pogosto šteka, prekinja zvok (ima HP Pavilion G7). In sicer šteka povsod: na youtube, bsplayer, iTunes....Če gleda video šteka tudi slika. Tako smo mislile, da je pač računalnik že malce starejši in to je to. Ta teden sem pa sama kupila nov prenosnik (ASUS K55VM-SX032V) in po dveh dneh ugotovila da je tudi meni začel štekati zvok na enak način. To me zelo skrbi in hkrati jezi, saj je računalnik popolnoma nov!!! Cimrin pa je star komaj kako leto. Zanima me ali imate kake izkušnje, kaj bi povzročalo to napako, saj se mi zdi absurdno da bi mi računalnik štekal že takoj po prvih dneh nakupa. Zaenkrat se zanašam na vašo pomoč, upam da se da to kako popraviti.

Lepo prosim za odgovore in se zahvaljujem že v naprej

#2 Aljoša

Aljoša

Iznajdljivec

• Members
  • 807 objav

Objavljeno 29 november 2012 - 21:32

Naložite nove gonilnike. Verjetno v tem grmu tiči zajec.

#3 icanseenoway

icanseenoway

nOObie

• Members
  • 7 objav

Objavljeno 29 november 2012 - 23:42

A tako. Samo ne razumem zakaj bi bil to pri meni problem, ko imam čisto nov prenosnik...

#4 Simon Hocevar

Simon Hocevar

Sufler

• Administrators
  • 220 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 30 november 2012 - 08:55

A to na zvočnikih od prenosnika šteka, ali imate kak kabel bo "boljših" zvočnikov? Npr. AUX vhod v kak večji radijo?

#5 icanseenoway

icanseenoway

nOObie

• Members
  • 7 objav

Objavljeno 01 december 2012 - 14:57

Prav na prenosniku šteka zvok

#6 ngc2392

ngc2392

Govorec

• Members
  • 2 293 objav
  • Spol:Nedoločen

Objavljeno 02 december 2012 - 14:08

Če predvajaš kakšen audio cd, tudi šteka? Ali šteka predvsem na internetnih medijih? Pri težavah pri youtube včasih pomaga posodobitev flasha. Drugače pa imaš nameščene veliko šare, ki se zažene ob zagonu in morda ta povzroča štekanje. Kar je pri novih notesnikih pogost pojav.

#7 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 03 december 2012 - 18:47

Ali šteka tudi ko je prenosnik na napajanju? Nekateri vem, da imajo (lahko) nastavljeno varčevanje z energijo, če seveda ni na napajanju in lahko, da mu preveč varčevanja povzroča kakšne preglavice pri predvajanju in procesiranju...

Drugače pa kot so ti že drugi omenili, četudi je prenosnik zate nov, ni nujno, da so nameščeni zadnji gonilniki, ko je stal na polici za prodajo. Zato je dobro preveriti tudi ali obstajajo novi gonilniki.

In pa seveda poskušaj posodobiti flash player in preveri tudi z drugim brskalnikom, mogoče Firefox, Chrome in tudi drugim video predvajalnikom, mogoče VLC Player. 

#8 icanseenoway

icanseenoway

nOObie

• Members
  • 7 objav

Objavljeno 10 december 2012 - 19:00

Hvala vsem za odgovore. Mislim da sem ugotovila vzrok :)

#9 Pentium

Pentium

Spammer

• Administrators
  • 3 422 objav
  • Kraj:Ljubljana

Objavljeno 12 december 2012 - 17:33

Prosim deli ugotovitve tudi z drugimi, ker se kar nekaj uporabnikov srečuje z težavami z zvokom...

Podobne teme s ključnimi besedami: prenosnik, zvok

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov