Skoči na vsebino

IPB

Slika

Odgovorov v temi: 4

#1 lmevl

lmevl

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 14 januar 2013 - 17:57

Mislim da nalslov že vse pove. :whistle:

Kaj si vi misite o tem naročniškem pianu?

Tisti ki imate PIANO kako se vam zdi? So članki vredni plačevanja?

Vsak ki je proti temu PIANO-TU prosim napišite svoje mnenje o tem in zakaj ste proti.

1.Evo prvi sem že jest

No pa da vidimo koliko se nas zbere :-)

Oproščam se bralcem za spamanje pod PIANO članki obljubim da se ne bo ponovilo

OSEBJU PIANU: TO NI GROŽNJA SAMO MOJE MNENJE O TEM NAROČNIŠKEM PAKETU

#2 MackTheJack

MackTheJack

Raziskovalec

• Administrators
  • 25 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 15 januar 2013 - 08:23

Pozdravljen Imevl,

prosim pojasni nam malo kaj te moti pri sistemu Piano in kakšne rešitve predlagaš.

Morda gre za ovire, ki jih lahko ekipa RN odpravi.

#3 FreakDizajn

FreakDizajn

Iznajdljivec

• Members
  • 950 objav
  • Interesi:Imam rad adrenalinske športe, ko sem doma oblikujem, ob petkih pa rad hodimo ven na žurke;)

Objavljeno 16 januar 2013 - 22:38

Jaz, kot moderator sem po eni strani za piano. Prvo je to, da gre ogromno časa za pisanje novic pri tem pa nič ne dobiš dobička. Po eni strani je prav po drugi ne. Opažam pa da Sloveniji nismo navajeni plačevati za nič. Mislimo, da bomo imeli vse zastonj in to je problem. Kot vidim so v drugih državah veliko bolj pripravljeni dati tistih par evrov, kot pa v Sloveniji. Seveda ne mislim sedaj govoriti, da moraš kupiti vse to je moje mišljenje.

Lep pozdrav

#4 Medicius

Medicius

Velemojster

• Members
  • 7 162 objav
  • Kraj:Murska Sobota
  • Interesi:Računalništvo in tek na pretek. :)

Objavljeno 16 januar 2013 - 23:00

Zakaj bi plačeval za novice, ki jih prebereš lahko na tujih portalih (v angleškem jeziku) zastonj. Koliko avtorskih novic pa ima RN? Ljudje imajo in dajo denar, ampak samo za vroče žemlje. ;)

#5 nekdo32

nekdo32

Raziskovalec

• Members
  • 26 objav

Objavljeno 03 april 2013 - 14:14

Predvsem me moti to, da ko mi je potekla naročnina na tiskano izdajo, ste mi zaprli piano dostop in ko sem plačal za naslednje leto mi še niste ponovno omogočili dostopa ampak moram pisati na tiste neke vaše maile ki jih ne pogledate več kot 1x na teden ker že 3 dni čakam na odgovor, sedaj pa sem poslal še na en vaš mail pa upam da se bo kdo spomnil pogledati.

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: PIANO, PRITOŽBA, PLAČEVANJE, NATEG, KAKO SE REŠITI IZ KRIZE, ODIRANJE?, IMAM PROBLEM, ZAKAJ NE PLAČEVATI, KAJ STORITI, ČLANKI

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov