Skoči na vsebino

IPB

Slika

Katero Gostovanje

gostovanje spletno

Odgovorov v temi: 15

#1 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1 962 objav
  • Spol:Moški

Objavljeno 16 februar 2013 - 15:10

Pozdravljeni,

te dni mi poteče gostovanje ki ga imam pri neoserv-u, pa me zanimja, ali se mi splača podaljšat kar tukaj, ali bi šel kam drugam. S tem imam v mislih predvsem svetovne ponudnike kot so GoDaddy, HostGator in ostali. (http://www.top10best...CFcu7zAodgVkAqg), saj vidim, da ti ponujajo več kot slovenski za približno enako ceno. 

Torej, kaj pa rabim (obvezno):

- Neomejeno prenosa!

- Podpora za PHP (tudi ta nove verzije), za več podatkovnih baz (MySQL)

- cPanel

-vsaj nekaj ftp računov

Kaj je dobro, da ima: 

-Podpora za več domen,

- neomejeno e-mail računov

Ker pa se ne spoznam ravno na vse te ponudnike, in nevem kateri so zanesljivi (verjetno večina, ampak...) me zanima, če imate kakšno mnenje. Bom pa zakupil novo domeno in gostovanje hkrati.

LP in hvala!

#2 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 16 februar 2013 - 19:12

Jaz domene kopujem v tujini (zaradi cene) ker je vseeno kje je..gostovanje pa imam raje v sloveniji zaradi slovenskih spletnih strani... če imaš strani v angleščini imaš verjetno tudi promet iz tujine, če imaš promet iz slovenije se ti splača imeti server v SLO - nižji ping, hitrejše odpiranje strani in tako boljša odzivnost...

Drugače pa, če si z gostovanjem zadovoljen, ostani tam kjer si, če se ti zdi da bo drugje boljše se preseli... V primeru da si zadovoljen, ne vem zakaj bi menjal ponudnika, ker s tem narediš samo odvečno delo (seljenje strani) in mogoče kasneje ugotoviš da si se zaj***l...

#3 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1 962 objav

Objavljeno 16 februar 2013 - 20:41

Hvala za mnenje. saj bom verjetno tako tudi naredil, s tem da bom tudi domeno zakupil tukaj. Vseeno, če bo kaj narobe se je verjetno lažje pogovoriti in popraviti. 

#4 Nejc

Nejc

Gospod s kravato

• Moderators
  • 1 058 objav
  • Kraj:Krško

Objavljeno 16 februar 2013 - 21:20

Hvala za mnenje. saj bom verjetno tako tudi naredil, s tem da bom tudi domeno zakupil tukaj. Vseeno, če bo kaj narobe se je verjetno lažje pogovoriti in popraviti. 

Z domeno načeloma nima biti kaj narobe... vse kar je moraš pravilno nastavit DNS... Ne boš pa veliko prihranil za stare domene, katere podaljšuješ, ceneje v tujini so predvsem prvo leto, potem pa le še kakšen evro, dva...

#5 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1 962 objav

Objavljeno 16 februar 2013 - 22:02

Mah, tudi če bi, bi z domeno prihranil le nekaj € in se mi verjetno ne splača "komplicirati". Če pa bi šlo za večje zneske bi pa vsekakor premislil :)

#6 anton013

anton013

nOObie

• Members
  • 22 objav
  • Interesi:Oblikujemo in izdelujemo spletne strani za vse vrste podjetij in za fizične osebe. Poskrbimo za registracijo domene, gostovanje, spletno oglaševanje in marketinški material, skratka kompletna rešitev za vašo¡o medijsko prepoznavnost. http://dizajnmaker.com

Objavljeno 03 marec 2013 - 09:52

Pozdravljeni,

te dni mi poteče gostovanje ki ga imam pri neoserv-u, pa me zanimja, ali se mi splača podaljšat kar tukaj, ali bi šel kam drugam. S tem imam v mislih predvsem svetovne ponudnike kot so GoDaddy, HostGator in ostali. (http://www.top10best...CFcu7zAodgVkAqg), saj vidim, da ti ponujajo več kot slovenski za približno enako ceno. 

Torej, kaj pa rabim (obvezno):

- Neomejeno prenosa!

- Podpora za PHP (tudi ta nove verzije), za več podatkovnih baz (MySQL)

- cPanel

-vsaj nekaj ftp računov

Kaj je dobro, da ima: 

-Podpora za več domen,

- neomejeno e-mail računov

Ker pa se ne spoznam ravno na vse te ponudnike, in nevem kateri so zanesljivi (verjetno večina, ampak...) me zanima, če imate kakšno mnenje. Bom pa zakupil novo domeno in gostovanje hkrati.

LP in hvala!

Jaz sem sedaj zakupil hosting v sloveniji.Ponuja veliko več kot potrebuješ, pa še cenejši je od mnogo tujih strežnikov.Poglej si njihovo konfiguracijo na naslednji povezavi. 999.si

#7 matejm1994

matejm1994

Mojster

• Members
  • 1 962 objav

Objavljeno 03 marec 2013 - 12:00

Heh, sem kar podaljaš pri neo-serv in sem zadovoljen! Ta 999 pa sicer res veliko ponuja, a je dosti dražji, tako da zaenkrat ne, hvala. 

#8 Peter Draucbaher

Peter Draucbaher

nOObie

• Members
  • 3 objav

Objavljeno 02 avgust 2013 - 00:24

Jaz tudi priporočam neo-serv

#9 cyborg077

cyborg077

nOObie

• Members
  • 7 objav
  • Kraj:Slovenija
  • Interesi:Joomla CMS - Website Design | Social Media | Google SEO

Objavljeno 22 avgust 2013 - 19:33

Jaz pa imam zakupljeno gostovanje pri hitrost.com, ampak imajo omejitev na št datotek in imenikov, kar mi ni najbolj všeč, predvsem zaradi Joomla spletnih strani, ki že na začetku vsebujejo tam okrog 7k datotek in imenikov.

#10 klop

klop

Iznajdljivec

• Members
  • 954 objav
  • Interesi:Elektronika in računalništvo

Objavljeno 05 september 2013 - 23:03

se strinjam z nejcem, če ti stvar deluje tako kot je potrebno potem ostani tam kjer si...

#11 peterlunar

peterlunar

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 09 oktober 2013 - 11:50

Jaz se ravno selim na http://www.gigaplanet.si/, prvenstveno zaradi cene, sedaj pa sem spoznal še nekaj pomembnejšega. Imajo odlično podporo! Ne glede na to ali pošljem mail dopoldan ali zvečer, v nekaj minutah dobim rešitev. Popravili so mi celo podatke v bazi pri starem gostitelju Zame kot laika je podpora zelo pomembna, priporočam.

#12 zanbanpetpodgan

zanbanpetpodgan

nOObie

• Members
  • 5 objav

Objavljeno 03 september 2014 - 11:44

Živjo, sem v postopku izdelave spletne strani za svoje podjetje, ker pa se na računalniške zadeve bolj malo spoznam, bi se obrnil na vas glede gostovanj. Znanec mi je priporočil https://www.domovanje.com/ , ti naj bi bili korektni in kvalitetni. Zanima me, kakšne so cene spletnih gostovanj drugje in kaj je razlika. Hvala za odgovore.

#13 ena1

ena1

nOObie

• Members
  • 1 objav

Objavljeno 08 september 2014 - 07:35

Tole o Domovanju je lepo slišati. :) Predlagam, da poleg cene primerjate še druge lastnosti ponudnikov, na primer čas dosegljivosti podpore, kakovost podpore, dodatne storitve, nadzorno ploščo in podobno.

#14 klop

klop

Iznajdljivec

• Members
  • 954 objav
  • Interesi:Elektronika in računalništvo

Objavljeno 08 september 2014 - 20:22

Domovanje je vredu če ne potrebuješ nobenih mysql baz ( to mislim zaradi cene ). Če pa jih potrebuješ bi pa priporočal http://www.webicom.n...webicom-zastonj . Podpora je prav tako supr.

#15 ascotto

ascotto

Iznajdljivec

• Members
  • 769 objav

Objavljeno 30 oktober 2014 - 02:03

Osebno sem najbolj zadovoljen s slovenskim ponudnikom gostovanja, mogoče je malo dražji od povprečja vendar enkraten support, backup, restore ter imajo bolj oseben in preprost pristop, ter vsaj do zdaj so rešili vedno vse moje težave, skratka res zadovoljen.

Evo še link https://www.dolher.c...tno-gostovanje/

#16 Saso Robic

Saso Robic

nOObie

• Members
  • 4 objav
  • Kraj:Jesenice
  • Interesi:RAčunalništvo

Objavljeno 18 julij 2015 - 16:29

.

Komentar je bil urejen s strani Pentium, 19 julij 2015 - 06:25 .
Tema ni namenjena oglaševanju

Dodaj odgovor

Podobne teme s ključnimi besedami: gostovanje, spletno

0 član(ov) bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov